Adopcia - aká bola vaša cesta k dieťatku?

cigaretka5
29. dec 2008

dievcata viem ze je tu k tejto teme co to popisane len ked listujem diskusiamu sklzne to do inych foriem starania sa o deti. Velmi zvazujeme s manzelikom adopcoiu. Rada by som adopciu co najmesieho babatke. Chcela by som od vas ziskat info ako to bezi realne, viem o fomralnom postupe z webu ale o pocitoch tetach a ujoch zo socialky a o tom ako to vlastne skutocne vyzera ked si ide po babo neviem nic. Podeli sa niektora z vas so svojim pribehom.
Vopred dakujem adminovi ze tuto temu nezamkne

siska25
9. apr 2016

@dasah My sme mali požiadavky, biele, zdravé dieťa a vek do pol roka. Máme modrookého blonďáčika, zatiaľ úplne zdravého, extrémne živého a brali sme si ho domov ako dvojmesačného. Sme tiež TN kraj, preto som ti písala.....

mana85
10. apr 2016

@amelian Najlepšie sa skontaktovať s vedením detského domova určite Vám poradia za akých podmienok by to bolo možné , známi si brávali no je to už veľmi , veľmi dávno dvoch súrodencov na sviatky , prázdniny , ako a či je to aj v tejto dobe možné sa treba poradiť určite v domove ... 😉

gorcsova
10. apr 2016

@11simca16 uz som si nasla papier do zoznamu ziadatelov sme boli zapisany 19.05.2014.

ereska
10. apr 2016

@siska25 ahoj kolko ste cakali ?my sme momentalne 79 .

gorcsova
10. apr 2016

Este stale cakame

11simca16
10. apr 2016

@gorcsova ahoj, v maji bude roky a ešte vam nevolala?
aké mate požiadavky a patríte určite pod Trnavu?

11simca16
10. apr 2016

Zdá sa mi to dlho, ak je to tak zajdi tam osobne.Opýtaj sa na aktualizáciu a ona ti snad povie koľko je pred Vami neoslovených čakateľov.Poradie nechcu hovoriť to je pravda.Držím palce!

gorcsova
10. apr 2016

@11simca16 a Vy kedy ste si dali ziadost? TY SI SA ICH OPYTALA NA ROVNO KOLKATY STE V PORADI ALEBO AKO?

gorcsova
10. apr 2016

@11simca16 ano urcite patrime do Trnavy boli sme tam osobne

siska25
10. apr 2016

@ereska 2 roky a cca 4 mesiace sme cakali, ale mali sme velke stastie....

11simca16
10. apr 2016

@gorcsova ona nechce hovoriť poradie, ona povie kolko je ich pred vami neoslovených.Každý má iné požiadavky na dieťa.My sme zapísaný minulý rok december.Chod tam, alebo v pondelok zavolaj.Ja by som najprv zavolala a ked nepochodís chod tam osobne.Už je to dlho a nemyslím,že ťa odbije.Daj mi vedieť.

vlasatica
10. apr 2016

@dasah ahoj my sme 69 sme z TN 🙂

dundula
10. apr 2016
eva165
10. apr 2016

@gorcsova ahoj ale si pisala ze psychologicku pripravu ste dokoncili v maji minuly rok,ako mozte byt zaradeni potom od maja 2014? A po 2 rokoch sa neobnovuje psychologicka priprava?

lilienkalilina
10. apr 2016

@gorcsova ahoj mi sme zapisaní od august 2015 a teraz je pred nami 34 ludi,zda sa mi to divne.

11simca16
10. apr 2016

@gorcsova kedy ste chodili na prípravu?

gorcsova
10. apr 2016

@11simca16 minuly rok v Maji sme skoncili s pripravou

lilienkalilina
11. apr 2016

@gorcsova tak ste zapisani od roku 2015,teraz bude rok.

gorcsova
11. apr 2016

@lilienkalilina nie sme zapisany od 2014 poslali nam aj postou.

nikadomi
11. apr 2016

@gorcsova no skor, nez mate ukoncenu pripravu nemozete byt zapisani... Papier mate zrejme, ze vas od toho datumu eviduju, ze mate zaujem stat sa ado rodicmi a byt zapisani do zoznamu ziadatelov. Zapisat sa da az po priprave. A kedze priprvu ste dokoncili v 2015, tak najskor od vtedy figurujete c zozname. Skus bud este pohladat papier alebo si zajst na urad a vyjasnit si to. Aby si v tom mala jasnejsie 🙂 Nejde o nas, ale o vas.. Nech viete na com ste 🙂 drzim palceky

solyka
11. apr 2016

@dominika81 Gratulujem! Kolko ste cakali na mladého fesáka? 🙂

nikadomi
11. apr 2016

@dominika81 gratulujem 🙂 to je velka parada 🙂 inak je neuveritelne ake deti su uz velke, kym su definitivne nase.. Ale tak kvoli nim sa oplati cakat a bojovat!! 🙂

gorcsova
11. apr 2016

@nikadomi mas pravdu aj nam je to divne. Zajtra im zavolam. Pekny den prajem

nikadomi
11. apr 2016

@gorcsova bude to tak lepsie 🙂 pripadne sa poraď s nami 🙂 my tu predsa vieme všetko 😎 srandujem, samozrejme 🙂 pekný deň prajem

11simca16
11. apr 2016

@gorcsova ak ste skoncili minulý rok v maji tak do zoznamu ste zapísaný až po príprave.Mohlo to byt pokojne aj v juny minulý rok.Určite vas nezapísali pred prípravou.Pozri doma.Teba myli, to že si v konaní s úradom vtedy vam prisiel list.

gorcsova
11. apr 2016

@11simca16 odvtedy sme si nedostali ziadny list. Zajtra im zavolam a vyjasnim si to s nimi.

eva165
12. apr 2016

@gorcsova ahoj volala si do Trnavy? Mas nove informacie?

gorcsova
12. apr 2016

@eva165 zajtra rano im zavolam

gorcsova
13. apr 2016

Volala som im ze sme do zoznamu ziadatelov napisany od 20.05.2015 po priprave. Takze teraz bude iba rok.

tlucka
13. apr 2016

@gorcsova Ahoj, nepýtala si sa prosím, aký termín zaradenia do zoznamu žiadateľov vybavujú? Čo mám posledné informácie, tak by to mal byť marec 2015.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre