Poraďte prírodné prostriedky na akné

ajkam
13. apr 2013

Moja priateľka má dcéru, ktorá má asi 13 rokov. Je to silný alergik, ale má nielen akné, ale aj nosí dioptrie a má astmu. Preto je veľmi skleslá, lebo sa na ňu lepia samé nevýhody. Nevedeli by ste mi poradiť niečo z prírody, čo by mohlo vyliečiť jej ťažkú formu akné?
Za príspevky ďakujem 😎

eir
13. apr 2013

ak by mala priateľka záujem, môžem vám dať kontakt na výborného liečiteľa, ktorý lieči stravou, usmerňuje čo jesť, čo nejesť ... ľudia sa tak môžu zbaviť i astmy ... no v prvom rade treba vylúčiť, prípadne výrazne obmedziť cukor v strave

kokorunecka
13. apr 2013

@ajkam Ako keby som čítala o mne v tom veku.. Tiež som mala dioptrie, akné všade a strašne veľa.
Pomohli prípravky z radu Aknestop od Ryor.

rosaria
13. apr 2013

Vitamín E a vitamín C.

kyri1977
13. apr 2013

na noc mazat plet detskou rybacou mastou - na vankus dat uterak, nech nie je vsetko zasvinene. smrdi to rybacinou, ale brutal dobre pomaha! ak ocna odporuci, presedlat na sosovky. astmu mali a maju aj olympijski vitazi, je kopa horsich chorob, ktore ovplyvnuju zivot, vela ju chvalit a byt oporou, i ked v puberte je to tazke, kedze rodicia su "najsprostejsi na svete" 🙂.

visage1974
13. apr 2013

zinkova mast

babofka
13. apr 2013

@ajkam tiez sa skor priklanam liecit to komplexne -na kozi sa prejavuje nejaky vnutorny problem (+astma,....) , napatlanie masticky nelieci len zakryje

visage1974
13. apr 2013

a este no pouziva dcera tuto mast tu zinkovu a este som jej objednala sadu Pure Skin je to pletova maska proti ciernym bodkam potom gel na vyrazky s hlbkovym posobenim ten aj minula tak jej ho musim kupit chvalila si ho, krem aj tonizacnu vodu mala by si kupit celu sadu na akne a naucit ju stvorkrokovu starostlivost, lebo osetrenie ma 4 zakladne kroky, ktore vykonavame denne

ajkam
autor
13. apr 2013

Ďakujem vám za poskytnuté rady! 🙂
Určite o všetkých poviem svojej priateľke a tá si už vyberie 😀.
Kľudne píšte ďalej!

lucia6699
17. apr 2013

ak vas trapi akne, a vyskusali ste uz vsetko...................tu je moja skusenost , som kozmeticka a specializujem sa na aknoznu plet..................vysledky mozete posudit sami ........................na zaciatok mozete vyskusat vzorku za 5 euro, ta vydrzi 3 tyzdne,.....prve zlepsenie je viditelne uz na 5 az 10 den pouzivania tohto pripravku...............je to kolagen zo sladkovodnej ryby obohateny o KOLOIDNE STRIEBRO , kremik , vitamin C , atd.......................BEZ PARABENU /bez chemie a konzervantov/.......................................fotodokumentaciu najdete na facebooku .............Collagen Club

Lucia

bratislavcanka_nm
18. apr 2013

Ahoj...
Pri problemoch s akne, ale aj inych koznych problemoch je dobre pouzivat sirove produkty. Tieto su cisto z prirodnej siry http://www.sicorpshop.eu/esh/15-jf-sulfur

Su to mydla JF Sulfur a vyrabaju sa v styroch zakladnych prevedeniach. Podrobnosti su na ich webe.

Drzim palce a verim, ze nalada sa mladej slecne zlepsi :o)

emily27
26. apr 2013

@ajkam Dobrý večer,skúste priateľke povedať o aloe a first je úžasný na akné...ak by chcela viac info,nech sa hlási na ekmecka@azet.sk.rada pomôžem...dievčatá musia byť krásne,aby netrpeli komplexami a my mamky sme na to ,aby sme im pomohli.všetko je to aj o strave...

emily27
26. apr 2013

@emily27 ešte podotýkam,že ide o prírodné záležitosti,žiadna chémia alebo lekárenské syntetické produkty.

ajkam
autor
27. apr 2013

jasné emily27, veď píšem prírodné prostriedky, no podaktoré ste mi napísali aj nejaké tie farmaceutické produkty 🙂

bukinana
10. máj 2013

Dobry vecer, ja mam sice omnoho viac rokov ale mala som vecne problemy s pletou az som objavila cisto prirodny produkt kyani ktory uzivam vnutorne a co sa odrazilo aj na pleti sucastne si natieram aj plet na noc s kyani nitro fx. ak by ste chceli vediet viac napiste mi na bukina@palmsoft.sk .

bubulka722
10. máj 2013

@ajkam Sestra mala ešte vo svojich 38 rokoch veľmi nepeknú tvár večne vyhádzanú. Bylinkárka jej kvôli ženským problémom dala Vitex jahňací a okrem iných vecí jej ako zázrakom zmizlo aj akné s ktorým sa trápila od puberty. Poradila ho aj iným a vždy zabral. Pije sa čaj.

malinkaaninka
10. máj 2013

ťažkú formu akné prírodne?to určite nie.to už nie je o pitnom režime a čistení pleti,to treba liečiť.

petra109
27. máj 2013

Ahojte, uz som odporucala aj ostatnym, my to pouzivame aj na malu, tusim, ze sa to vola nablus. Je to iba zmydleny extra virgin olivovy olej. ciste bez parfumacia. Maju to v Biologike.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajkam
autor
20. júl 2013

@teegreen no možno máš pravdu, ale jedáva dosť zdravo, takže možno ešte zdravšie a bude to v pohode. 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stano4000
20. júl 2013

Návšteva odborníka je nutnosť. Zmena stravy, zivotosprava musí byt nastavenia na telo. A potom môžete skúšať aj hokusy pokusy čo tu radia. Ja odporúčam konopnu mast ale až po tom vsetkom.

evka555
13. aug 2013

@ajkam ja som bojovala s akné dlhé roky, síce to nebolo až také hrozné ale na sebavedomí mi to nepridávalo. poskúšala som všetko možné, niečo na čas zabralo, niečo to ešte viac zhoršilo,....asi pred dvomi rokmi som nad tým konečne vyhrala, bohužial neviem presne povedať čo mi pomohlo lebo som začala užívať viacero vecí naraz ale poviem ti čo to bolo. kedže môj problém s akné nevyriešili žiadne kozmetické prípravky, vedela som že problém je niekde v mojom tele a tak som sa "vnútorne liečila". pila som ajurvédsky čaj Nimba na čistenie krvi, http://www.naturshop.sk/product/ajurvedsky-hima... /bol to hrozný hnus, aspon pre mna, pila som to so zatajeným dychom/ ale určite to malo niečo do seba, každé ráno na lačno som jedla psyllium vlákninu na trávenie http://slnieckova.sk/p/psyllium/ - predávajú bežne v lekárni + lyžičku asi 2 strúčiky, roztlačeného cesnaku, ktorý je najlepšie nechať cca 10minút postáť, až potom jesť, no a začala som používať kozmetiku artistry http://www.amway.sk/product/105487,artistry-ess... ju dodnes, čo je už fakt niečo cez 2roky/ a stále nerozmýšlam že by som ju zmenila. je síce drahšia ale vydrží v pohode aj 4-5 mesiacov. držím palce 🙂

lilly07
13. aug 2013

@ajkam no ja som na tom bola podobne v puberte... No hotové škaredé káčatko. A astma sa jej upraví vekom, po puberte to bude len lepšie, sama s tým mám skúsenosti. Dioptrie som síce nenosila, ale to jej po 18 urobia lekáry, mala som tak 20 kg nadváhy 🙂.

A akné ja nedám dopustiť za nič na svete na obyčajný gél na intímnu hygienu, používam ten z avonu, ten krémový, ten mi robí najlepšie. Ráno a večer si s ním čístím plet, normálne ako s mydlom, alebo gélom, navlhčím trochu pleť, vyčistím plet gélom a opláchanem. robím to tak už takmer desať rokov a toto jediné mi pomohlo. A ešte vždy po vyčistení si dávam na puky (teraz ich už síce nemám, len sem tam pred menzesom) Imazol krém pasta (dostať v lekárni), natrieť jednotlivé puky. Keď je doma nech chodí stále pokrémovaná. Mne to pomohlo v taktejto kombinácii zhruba za mesiac som mala takmer super pleť... Ja som tiež vyskúšala všetko, všetko čo si dokážete predstaviť a toto jediné mi pomohlo. A pomáha to aj ostatným, ktorým to poradím. Nech vyskúša, ale musí to robiť pravidelne, zo začiatku nech si aj vaic krát za deň čístí pleť. Držím palce.

ada510
13. aug 2013

@ajkam ahoj tiež som to zažila zacalo to v 13 stich mama má vzala do nemocnice tam som chodila do ambulancie na kramárroch ale na koniec som tam aj mesiac ležala na kozmonová sz tam mi pomohli ale úplne to zastaviť nevedeli a ked som mala 15 nasadili mi antikoncepciu až tá to definitívne vyriesila a teraz tehotenstvo...;)

ajkam
autor
13. aug 2013

dik za vsetky rady. velmi ma tesi ze este stale sa mnohe ozyvate. uz som si myslela ze je tato tema tak stara ze sa na nu zabudli 🙂

keintasa
4. sep 2013

@ajkam cela rodina sme nedavno zacali uzivat urcity cisto prirodny pripravok, ktory vedie k celkovemu ocisteniu organizmu a tym aj k odstraneniu zdravotnych problemov. kludne mi napiste na mail keintasa@azet.sk a poslem vam link aj viac info o tomto produkte 🙂

ajkam
autor
6. sep 2013

@keintasa prosim o nazov mozete napisat spravu

keintasa
6. sep 2013

vola sa Flavon a pokial by ste mali zaujem, mozem Vam o tom poslat viac...

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz