Ste veční dietári?

doda818
Moderátor
16. jún 2020

Ahojte 🙂 zaujímalo by ma, koľko rôznych diét ste už za svoj život vyskúšali? Ste typy ľudí, ktorí dookola diétujú , naspať skĺznu k zlým návykom a potom sa opäť vrhnú do ďalšej diéty? Alebo ste našli niečo, pre vás dlhodobo udržateľné a spravili ste si z toho životný štýl?

Podeľte sa spolu s nami s najrôznejšími diétami, ktoré ste dodržiavali, od bežných až po nejaké bizarné. Teším sa na vaše odpovede 🙂

laurabenceova
22. jún 2020

intermittent fasting 16/8

doda818
autorModerátor
22. jún 2020

@laurabenceova dlhodobo,alebo ? 🙂Ja som skúšala, avšak nijak na mňa neucinkoval🙂

leskovael
22. jún 2020

Diétu držím iba jednu a pre mňa overenú (Nutrifood plan) iba vtedy, ak to už preženiem, nasadím si ju na 2-2,5tyzdna preto, aby sa žalúdok stiahol, prestali chute na všetko možné a po dvoch týždňoch je nástup na zdravú stravu, vyváženú a tak sa snažím fungovať dlhodobo,jem všetko čo mi chuti ale zdravé varianty ale samozrejme neprejedam sa ani tým zdravým.

laurabenceova
22. jún 2020

@doda818 asi 3 mesiace ale kvoli robote som s tym stopla, mne ani neslo o to aby som schudla(prvy tyzren som schudla 3 kg a dalej som to nesledovala) ale mne to napravilo travenie uz som nemala nafuknute brusko po jedle 🙂

emmulienocka
22. jún 2020

@leskovael odkial objednávaš?

leskovael
22. jún 2020

@emmulienocka neobjednávam, chodím osobne

jankamk
22. jún 2020

Ketodiet, prvýkrát v živote 😀.

denkabemommy
22. jún 2020

Nikdy žiadna diéta, no zdravá vyvážená strava je súčasť môjho života od narodenia, rokmi sa to len zlepšuje, vďaka novým poznatkom a študovaním potravín 😊

doda818
autorModerátor
23. jún 2020

@denkabemommy 👌👌👏 super, chválim

doda818
autorModerátor
23. jún 2020

@jankamk a aké sú pocity? 🙂

jankamk
23. jún 2020

@doda818 veeeeľmi som spokojná. Vôbec nie som hladná, čoho som sa najviac bála a kilá idú krásne dole.

doda818
autorModerátor
23. jún 2020

@jankamk tak držím prsty nech to vydrží stále a nech si spokojná ako doteraz🙏🙂

natalka13
17. júl 2020

@leskovael prosim ta, je to system ze jes iba ich vyrobky ci si aj msuis varit nejake jedla.

leskovael
17. júl 2020

@natalka13 iba ješ ich stravu. Potom pomaly po 2-3 týždňoch (to už zavisi kolko chceš schudnúť) je nástup že sa zaraďujú normálne jedlá.

jablkovastrudla
28. júl 2020

Ako mlada a hlupa som vyskusala ducanovu dietu a to bolo utrpenie, plus sme raz drzali Macingovej detox-od vtedy nedokazem pozriet na cviklu bez tobo aby sa mi chvel zaludok 🤢
Paradoxne mam svoju "vysnivanu" vahu az teraz v 35, po dietati a bez diet 🙂

kassandra25
28. júl 2020

@doda818 dobry den. Ano, zial, toto ja napriklad si musim davat pozor nato, co a kedy zjem. Mam svoj stary overeny styl, inak by bolo so mnou zle nedobre. Rano pijem nalacno aspon 1 dcl cistej vody. Az ked som velmi hladna, zjem ranajky, co je najcastejsie 1 krajec chleba, natierka, syr, zeleninka, caj, dzus. Potom len ovocie, zhruba 3 ks, za cele doobedie a voda. Obed musi byt velky, polievka a na druhe. Kava. Malinovka. Opat len voda, 2, 3 ks ovocia, a zial sladkosti, do tych 110 g, a malinovka, voda. Da sa to prezit tak, som spokojna s velkostou siat S alebo S/M.

kassandra25
28. júl 2020

@kassandra25 som po 2 detoch, mam 37 r.

avanka
28. júl 2020

Milujem detox od Mačingovej...schudla som hlavne pomocou nej a úpravy stravy skoro 27 kg..keď potrebujem dať dolu 2 kilá a cítiť sa lepšie,vždy si ju nasadím...milujem zeleninu,takže mi to problém nerobi

jablkovastrudla
28. júl 2020

@avanka nieeee 😭 mne odtial chutil mrkvovy perkelt aj struky ale cvikla bola masaker, naozaj mam dozivotnu traumu 😂

avanka
28. júl 2020

@jablkovastrudla ja som zase strihané jablká s mrkvou jedla celý mesiac,mrkvový perkelt,cviklu,fazuľku,cuketu ,hraskovu polievku jem aj teraz často...akurát si to trošku upravujem

terka533
29. júl 2020

@denkabemommy to je obdivuhodne super

terka533
29. júl 2020

Ja akosi nemám pevnu volu na to chudnutie aj som cvičila aj sa chvílu snažím potom zas zhupnem a tak. Nemám konkretnu dietu ale ked tak tiež radšej zdravími potravinami chcem schudnuť,

silviaeli
26. jan 2022

@jablkovastrudla má info a je super😉👍🏻✌🏻

jablkovastrudla
26. jan 2022

@silviaeli ja? Ja nemam ziadne info ohladom stravy, asi si chcela oznacit niekohoho ineho 😃 ale zato som super, s tym musim suhlasit 😁

silviaeli
26. jan 2022

@jablkovastrudla 🤣sorry..áno si super✌🏻😉