Antikoncepcia kvôli pleti a nadváhe?

nikola3000
28. júl 2019

Žienky prosím vás, nájde sa tu nejaká slečna čo mala problém s pleťou a zároveň aj nejaké to kilo navyše... Začali ste brať nejakú antiku a zabrala vám na oboje alebo teda aspoň na jedno? Ďakujem..

aknelem
28. júl 2019

@nikola3000 ja som mala tiež problém, antika to upravila, ešte viac som pribrala a teraz 10 eokov po vysadení antiky sa mi problém s pleťou vrátil...

veronikaszabova
28. júl 2019

@nikola3000 antikoncepcia pomaha na plet. No nie na kila

lubik87
28. júl 2019

@nikola3000 kamoška aj zhodila aj pleť sa jej upravila ale zasa ako vedľajší super účinok má trombozu v lýtku 👌takže až chces schudnúť cvic prekrvenim a lepšou stravou sa ti upravy a zahojí aj pleť

monca0021
29. júl 2019

Ja som brala antiku 6,5 roka a pleť som mala krásnu ako som vysadila hrôza. ALE ak chceš začať brat antiku len kvôli tomu tak určite si radšej chod každý mesiac na kozmetiku alebo si nákup niečo kvalitne na čistenie pleti. Ja som mala po vysadení hrozne stavy. Návaly horúčavy hormonom totálne sibalo a poviem ti už nikdy viac. 🙂

simonahra
29. júl 2019

každý organizmus je iný, čiže môžeme ti tu napísať naše skúsenosti, ale či ti k niečomu budú to ozaj netuším, ja som začala brať antikoncepciu skrz akné, predpísala mi prvú kožná doktorka tá mi na akné pomohla, ale váha išla hore asi 10 kilov, potom som šla na gyn a tam mi ju zmenili a upravilo sa mi aj akné a aj váha, že išla dolu, ale potom som vysadila a problém s pleťou sa mi vrátil

klaudia_kaja
2. aug 2019

Antikoncepciou môžeš upraviť pleť, ale neschudneš, väčšinou sa priberá, ale to záleží aj od ženy a od pôsobenia hormónov