Antikoncepcia
keira
24. okt 2013

Antikoncepcia ako riešenie hormonálnych problémov

Co si o tom myslite? POvazujete to za riesenie? Nie su ine moznosti? ake mate skusenosti?
anuska74
24. okt 2013
Tak to je široký pojem. Urobiť hormonálny profil, podľa toho zistiť, aké máš problémy.Ja užívam dlhodobo pupalkový olej a pomohol.
linda20111
24. okt 2013
@keira ahoj, ja som mala problemy takeho typu, mala som akne, mastnu plet a podla vysledkov lekar zistil ze je problem s hormonmi. Podla neho sa to da riesit iba antikoncepciou, ale tu som prave vtedy nechcela brat lebo som chcela otehotniet. Po porode sa mi to zlepsilo ale nie dostatocne tak znova beriem antikoncepciu (ale uz aj kvoli ochrane pred dalsim tehotenstvom)
martinusik91
24. okt 2013
@keira no je to riesenie ale v niektorých pripadoch viac ublizi ako pomoze... uzivanie antikoncepcie je dost velky zasah do organizmu.Treba si zvazit pre a proti a ide aj o to ake hormonalne problemy vlastne mas...moja osobna skusenost je taka ze mne to viac ublizilo ako pomohlo takze tak uz by som to neriskla znovu uzivat antikoncepciu. 😉
zuzinka1989
24. okt 2013
ale ake hormonalne problemy? Ake mas vlastne tazkosti? Ja by som napr. HAK tiez nechcela, mne to sposobilo dost problemov..., takze to by musel byt velmi vazny dovod, aby som ju zacala uzivat znovu...

Začni písať odpoveď...

Odošli