Antikoncepcia Pharmatex. Aké s ňou máte skúsenosti?

vesi
24. jan 2008

Zaujímalo by ma či má niekto skúsenosti s touto antikoncepciou. Vzhľadom na to, že nemôžem brať HAK, mi bola mojim Dr. odporučená táto forma antikoncepcie, vraj je veľmi spoľahlivá, tak ma zaujímajú hlavne skúsenosti a samozrejme aj názory.vopred dakujem 🙂
tu je link na túto antikoncepciu, kto by si chcel prečítať
http://wanda.atlas.sk/zdravie-a-chudnutie/antik...

buba1993
24. nov 2015

Mám s tým zlé skúsenosti. Štípalo to mňa i partnera... Darujem :D

mirinda30
17. jan 2016

Baby predam celé neotvorené balenie. Za 8€

alyze
19. jan 2016

Ahojte, mam pharmatex gel, pouzite dve davky, cena 5€ s obyc. Postovnym 😉

lucka127
20. feb 2016

K tomuto ti mozem napisat za seba aj za dalsiu kamaratku len jedno obomnam fungovala tristvrte roka a potom dost🙂 mame krasnych synov obe tiez enmozem nic brat .. 😀

majkalenpalinkova
21. feb 2016

presne tak pharmatex, preto nie je sto percentny, a ked uz dvaja neplanuju mať dieťa, tak nie je az takou spravnou alternatívou , na riesenie antikoncepcie

culia1
21. feb 2016

@majkalenpalinkova ja sa tym zapodievam dlhsie co je potom ta spravna forma dlhodobej antikoncepcie, ked neplanujes istom horizonte deti a nechces alebo nemozes hormony. Ani pharmatex, ani kondóm, ani DANA nie je 100%, len sterilizacia, ale to je uz nezvratne riesenie a co ak ma este raz zastihnu materske pudy, tak co je v tomto pripade najbezpecnejsie...?

lady511
21. feb 2016

@culia1 Ja.sa tiež nad tymto zamýšľam, ,cez pharmatex som otehotnela, ,hormonalnu antiku nemôžem, ,a nehormonalne teliesko mi.tiež nieje odporúčané nakoľko mám silnú liečbu bio injekciami, ,rozmýšľam nad sterilizaciou

culia1
21. feb 2016

@lady511 aj ja, len sa boiim ze este raz so mnou zalomcuju materinske pudy a uz to nebude mozne. Muza nechcem poslat na sterilizaciu, aby neutrpelo jeho muzske ego...ale zevraj sa aj libido znizuje u nich tymto zakrokom a to by som tiez nerada 😂

lady511
21. feb 2016

@culia1 No to.myslím že skoro žiadny.muž by.nešiel len či by mi tu sterilizaciu spravili,,na to sú tuším tiež niake podmienky, ,nebaví ma už chodiť na potraty ,,je to strašne aj.keď sa chranine, ,tak sa mi to už 3x stalo

culia1
21. feb 2016

@lady511 hehe si nemala takto verejne, este sa tu niekto do teba pusti.a ano o tej zlyhajucej ochrane viem svoje, 5 stykov a 2x pretrhnuty kondom, po tejto skusenosti manzel ani nechce kondomy a ani sexovat lebo je to psychicky narocne takto funflgovat, takze asi tak

lady511
21. feb 2016

@culia1 nech sa pustia, ,len.ja.viem ako.to skutočne je.predsa ktorá žena by z radosti alebo krátkej chvíle chodila na.upt? ??a.to.nehovorím o.psychickej ujme,,však.aj.u.nás to tak.je už to.mám v hlave že sa ani.netuším na milovanie stále čo ak,,úplne z toho saliem

majkalenpalinkova
4. mar 2016

@culia1 no tak to ja s tym neviem poradiť, mám 21 rokov, a dve deti , takze deti uz neplanujeme, teda skôr si nemôzeme dovoliť, no viem o čom hovoríš, ja som mala tiez stresy nevedela som sa rozhodnuť pre správnu formu antikoncepcie, 225 euro som vyhodila za MIrenu, no mne ju telo neprijalo, tiez ju malo 20 mojich známych a chvalili si ju aka je super, no mne nesadla, a ola som nestastna s toho , ale sli sme napolno počas tych mesiaoch čo som ju maala, pozor Dana, je rozdiel, a MIrena tiez
pri Dane je mozne otehotnieť, preto môj gynekolog , ju uz nedava, len v krajnom pripade, a pri Mirene som nepočula ze by niekto otehotnel , a pri Mirene je narok , aj na zakrok ,keby nahodou ze zena otehotnie, sterilizacia, je nezvratna, je tu mouznosť ratať si plodne a neplodne dni, no u nas to zlyhalo ked som mala 17 rôčkov, alebo jednoducho davať si pozor, mnoho parov funguje na tejto forme , no najbezpečnejsie? heh nesexovaťmalebo fakt si davať pozor

majkalenpalinkova
4. mar 2016

@culia1 a ani ja som tiez nehcela hormony ani teliesko, pouzivali sme kondomy, mno mne nerobili dobre, takze ked som mala vysledky z krvi ok a mohla som brat tabletky tak beriem uz ich beriem tristvrte roka ,a zatial som spokojna, len nezabudať,

katuliena82
4. mar 2016

Pouzivala som ju 6 rokov, ak sa dodrzi postup (da sa pred kazdym stykom, nepouziva sa mydlo aspon 2 hodiny pred aplikaciou, spravna davka) tak funguje skvele. Ja som toto nedodrzala a som tehotna 🙂 ale k Pharmatexu sa vratim, okrem vazektomie je to pre nas s manzelom jedina vhodna forma antikoncepcie. Tu vazektomiu ale zvazujeme aj tak

desinka001
30. jún 2016

Predam za 3€ neotvorene balenie capikov.

mamina87
26. aug 2016

Krasny piatocek...da sa otehotniet aj cez ovulaciu ked pouzijem s partnerom pharmatex ? Vopred dakujem 😀

alyze
26. aug 2016

@mamina87 ja byť tebou to používam len ako doplnok antikoncepcie 😄

culia1
26. aug 2016

@mamina87 nespoliehala bx som sa, ked viem ze mam okolo plodnych dni a uz to fakt nejde vydrzat, tak pharmatex+kondom. Ale v case plodnych dni uz radsej oddelene spalne 😂

uzanka16
26. aug 2016

@mamina87 my to robime bezne s pharmatexom aj cez ovulaciu aj ked sa do mna urobi ,za 7 rokov sa nic nepodarilo, pouzivam bezne bez ziadnej inej ochrany, a ak sa nahodou bojis tak este istejsia mozes byt ked sa do teba neurobi, jedine som vtedy otehotnela ked sme pharmatex nepouzivali a skusali umyselne babatko

mamina87
26. aug 2016

@alyze
@culia1
@uzanka16 dakujem za odpovede ...no zatial si davame pozor a uz sme pouzili asi 2 krat krem ...no nepacilo sa nam to velmi ...ale prezili sme 😀 ...len to ze ja teraz beriem duphaston na upravu cyklu a tam som sa docitala ze to pomaha aj pri otehotneni....a prave mam teraz ovulku a priatel ide domov ....😀 a otazka znie.....mozem pouzit krem aj ked beriem duphaston? Dakujem za odpoved ...este raz 🙂

majkalenpalinkova
26. aug 2016

@lady511 ist na potrat je najhorsie co moze byt zabit len tak nevinny zivot ked chcete sex tak so vsetkymi nasledkami raz budete chciet babatko a potom bude neskoro po tolkych potratoch hanba pfuuuj.ja som msla 17 rokov ked som otehotnela a v zivote by som na potrat nesla treba niest aj nasledky nefer je to ze zeny ktore tuzia po babstku nrmozu su zufale a vy to len tak zabyjate jak keby to boli potkany

uzanka16
26. aug 2016

@mamina87 ja si myslim ze ano ,pharmatex nie je hormonalny a ide o to aby nepustim cez krcok spermie,my pouzivame radsej cipky z kremu moc vyteka

alyze
26. aug 2016

@mamina87 ja by som volila čapíky+ kondóm 😉
Alebo čapíky a semeno von 😂

zuz02
26. aug 2016

Ja len cipok a prerusovana. Inak uz nie. Mne pat rokov fungovala aj samotna a potom raz cez plodne dni sa zrejme cipok dobre nerozpustil a ostala som tehotna. Takze ja uz len v kombinacii s prerusovanym stykom.

nelinka626
27. aug 2016

@desinka001 je to ešte aktuálne?

desinka001
28. aug 2016
nelinka626
28. aug 2016

@desinka001 ok,vďaka

lady511
28. aug 2016

@majkalenpalinkova to je tvoj názor..ja som si to nevybrala..ochranu nemozem mat prakticky žiadnu takze o hanbe ty radsej nehovor

lady511
28. aug 2016

@alyze ja som mala tiez tak čipky a semeno von a ostala som tehotná..pritom som cakala dost dlho aby sa cipok rozpustil..pekne som poďakovala doktorovi co mi ich odporucil

majkalenpalinkova
28. aug 2016

@lady511 moja zlatá, ked človek nemôze mať ochranu myslys si ze je riesenie ist na utp , vies ako trpi to dieta,? a viesčo ja sa nemam za čo hanbiť, pretoze ked som aj zostala tehotna ja som to dieta si nechala, a tesila sa nan , a viem ze je to môj nazor, ale porozmyslaj su kondomy, alebo viesčo nesexuj , ani jeden z vas dvoch nie je zodpoveny ked decko nechcem radsej idem na sterilizaciu , ale tvoje problemy tvoj bordel načo sa tu potom stazujes , ked ti robi radosť chodiť na potraty ,