Dá sa otehotnieť aj počas užívania antikoncepcie?

vvee
12. nov 2013

Bré ráno. Vedela by mi niektorá poradiť.
Užívam HAK (Belara) cca 3 roky. Vždy posledná tabletka mi vychádzala na piatok . Menzes som dostala najneskôr v nedeľu. Dnes je utorok a stále nič. Iba v nedeľu som mala trošku špinenie. Pohlavný styk som mala naposledy tak 4 týždne dozadu. V sobotu by som mala mať prvú tabletku. Posledné dva týždne mi býva dosť zle (čím som asi každú druhú-tretiu tabletku vyvracala) Doteraz som to prirovnávala k nepravidelnej strave a stresu v robote. Včera mi kamarátka priniesla tehotenský test, ktorý vyšiel pozitívne. Chcem si urobiť ešte jeden, ale tak dá sa otehotnieť aj počas užívania HAK?

filipal
27. mar 2014

@mazda748 v kazdom pripade by si DANU mala mat v maternici a nie v ruke.

oktobermimi
27. mar 2014

@zuzana127 u nás naštastie nemala 🙂

mazda748
28. mar 2014

@filipal ja žijem v škótsku tu skôr dávajú do ruky preto sa pýtam ...či môžem byť tehotná....v pondelok ju idem dať vybrať

verulka
29. mar 2014

baby, je to uplne jednoduche- pokial mate sex, mozete byt tehotne..tak to funguje..jedina 100% antikoncepcia je nesexovat..cize treba si spravit test, navstivit lekara, aby ste vedeli na com ste 😉
ja som otehotnela pocas HA
negativny vplyv na dieta som si zatial nevsimla 😉

lencika
30. mar 2014

super nazor len musim suhlasit ked sexujeme vzdy je tu moznost byt tehotna, ale to neznamena nepouzivat antikoncepciu

filipal
31. mar 2014

@mazda748 to mas asi nejaky hormonalny preparat, ked v ruke. vsak uz dnes uvidis, co ti povie lekar, ale sanca pri takejto antikoncepcii na otehotnenie je velmi nizucka.

mazda748
10. apr 2014

@filipal Škoda mne povedala doktorka že môžem veľmi rýchle otehotnieť po vybraní z ruky než ide uvidíme po čase

aneri66
11. apr 2014

áno

kajjjkaa222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz