Je možné otehotnieť aj takto?

majuska2904
14. aug 2018

Ahojte,
Mám na vás otázku, ktorá mne už veľmi dlho vŕta v hlave... V situácii, žeby niekto na prstoch spermie a začal by prstovať dievča, mohlo by otehotnieť?..ospravedlňujem sa za to, že táto otázka nie je zrovna zmysluplná, ale dosť ma to zaujíma

bibiankaka
14. aug 2018

@majuska2904 šanca je minimálna ale je 😋

pininka
14. aug 2018

Je sanca, ja som otehotnela tak ze z chrbta mi stiekli spermie az tam dole. Takze mozne je vsetko.

cathycathy
14. aug 2018

@pininka tak tomu sa mi nechce veriť.

miadi
15. aug 2018

Takato otazka tu uz viac x bola len vo forme ze náhodou po sexe mala baba na prstoch spermie a potrebovala si ich strčit ( teba že nahodou si ich strcila prstom ) do pošvy.. mne to pride taka blbost kto normalny by toto robil?? Podla mna jedine baba čo sa chce " oplodnit" sama bez partnerovho vedomia s kvapkou spermii na prste... sanca na uspech je velmi mala

zenaajmama
15. aug 2018

Áno teoreticky je to možné.

l1991
15. aug 2018

@pininka hadam takejto hluposti sama neveris🤣🤦‍♀️ skor by som povedala, ze si otehotnela z tej ,, kvapky lasky,, a tymto nazorom si sa chcela len upokojiy, ze to bola nahoda...
Toto neni mozne z chrbata do posvy. Ale urobila si mi krajsi den, ze som sa hned z rana tak fajn z chuti zasmiala🤣🤣🤣

pininka
15. aug 2018

@l1991 mozes sa smiat kolko chces, moj muz nikdy nemal nic take ako kvapku lasky, ani ked bol vzruseny neviem ako. Doktor mi sam povedal ze ano je to malo pravdepodobne ale rozhodne nie nemozne. 17 rokov som neotehotnela neplanovane, len ked sme to chceli a isli sme na plno. Aj v tomto pripade kebyze nechcem dalsie dieta tak urobim veci tak aby sa to nestalo. Doktor sa doslova vyjadril ze som superplodna, kedze ma cysty na vajecnikoch, zly hormonalny profil a napriel tomu kedze si sledujem ovulaciu som trikrat otehotnela na prvy sup a raz na treti.

pininka
15. aug 2018

@cathycathy nemusis, ja viem ako sa mi to stalo a aj doktor mi povedal ze je to sice malo plavdepodobne ale rozhodne nie nemozne.

zuzanockamt
15. aug 2018

@pininka tiež si myslím,že je to hlúposť...z chrbta predsa priamo nestečú tam,kde majú...to by im bolo treba pomôcť

pininka
15. aug 2018

@zuzanockamt nebolo to hore na chrbte,bolo to vlastne uz na zadku,nechcem tu rozoberat detaily. Moj muz mal vzdy toho strasne vela a aj ked sme isli naplno tak vacsina vytiekla von. On tretie dieta nechcel ani za svet a viem ze si vzdy dal pozor, lenze to tentokrat dal tak ze tomu pomohla gravitacia a ja som po sexe velmi dlho ostala lezat v jednej polohe. Ale chapem ze mi neverite,mne keby sa to samej nestalo tak tiez neverim. Doktorovi som to opisala detailne co tu nebudem,kedze nechcem pohorsovat a povedal ze v takom pripade to rozhodne mozne bolo a este sa smial ze manzela oklamala sama priroda.

simonkavaryova222
13. dec 2023

@bibiankaka dá sa otehotnieť aj keď partner vypustí do pošvy semeno