Podarilo sa vám otehotnieť pri zlom spermiograme?
Manžel má Astenozoospermiu a Vysokú fragmentáciu DNA spermií. Je tu niekto kto mal rovnaké výsledky spermiogramu? Podarilo sa vám otehotnieť? Alebo ako dopadlo ivf?
Manzel mal astenoteratozoo a otehotnela som bez problemov, problem bol v udrzani, napokon teda to dobre dopadlo a dotiahli sme to do zdraneho konca.
@petamich ako dlho ti trvalo otehotnieť?
@petamich ako dlho ti trvalo otehotnieť?
@anonym_autor okamzite som otehotnela, ked mu prisli vysledky spermiogramu s odporucenim na IVF, tak sme na konzultacii riesili, ze nechapeme, ze s takym zlym spermiogramom, odpoved bola, ze objem je dobry, hoc vysledky zle a ze teda asi proste nejako spolu to dorovname ale teda my sme riesili potom problem s udrzanim (tri pokusy, tri uspesne na prvykrat, dvakrat to nedopadlo dobre)
@anonym_autor my už 3rok s tým spermiogram riešime a min. rok potrat od vtedy ani tuk. pri zlom DNA spermií tvrdia,že tie potraty sú bežné a hlavne že dieťa potom môže mať vývojovú chybu keď je zla DNA.
Už všetko možné vyskúšal zmeniť aj lieky, vitamíny a neviem no...čiže nám do úspešného konca zatiaľ nie.
@anonym_autor ahoj moj manžel astenoteratozoospermiu .. podarilo sa až po IVFku
@anonym_autor my už 3rok s tým spermiogram riešime a min. rok potrat od vtedy ani tuk. pri zlom DNA spermií tvrdia,že tie potraty sú bežné a hlavne že dieťa potom môže mať vývojovú chybu keď je zla DNA.
Už všetko možné vyskúšal zmeniť aj lieky, vitamíny a neviem no...čiže nám do úspešného konca zatiaľ nie.
@anonym_265141 progresívnu pohyblivosť má 24% a aj z toho má väčšina zlú DNA😩
@anonym_autor ahoj moj manžel astenoteratozoospermiu .. podarilo sa až po IVFku
@pabla99 na koľky pokus to vyšlo ?
@anonym_autor okamzite som otehotnela, ked mu prisli vysledky spermiogramu s odporucenim na IVF, tak sme na konzultacii riesili, ze nechapeme, ze s takym zlym spermiogramom, odpoved bola, ze objem je dobry, hoc vysledky zle a ze teda asi proste nejako spolu to dorovname ale teda my sme riesili potom problem s udrzanim (tri pokusy, tri uspesne na prvykrat, dvakrat to nedopadlo dobre)

Manzel mal astenoteratozoo a otehotnela som bez problemov, problem bol v udrzani, napokon teda to dobre dopadlo a dotiahli sme to do zdraneho konca.