Málo hormónov v jednom vaječníku? Skúsenosti?

tinik20
18. máj 2019

Ahojte,je tu nejaká z vás ktorá má taký istý alebo teda mala takýto problém ako ja..? Stále mi vedela meškať MS niekedy pár dní, no niekedy zas aj mesiac. Lekárka mi povedala ze to je tým ze mam v jednom vaječníku malo hormónov, tak mi dala antikoncepciu aby sa mi do vaječníku doplnili hormony. Keďže sme sa s priateľom pár krát snažili o babo nikdy sa nedarilo... Chcem sa teda opýtať ci niektora z vás po tom otehotnela alebo mala takýto problém s hormónmi . Za každú odpoveď ďakujem.

arcticcode
19. máj 2019

@tinik20 co myslis? Ak nemozes otehotniet normalne, a zacnes uzivat antiku, ktora brani otehotneniu... ?

29simona29
19. máj 2019

@tinik20 cely život som mala nepravidelnú ms a otehotnela som do 2 mesiacov od snaženia, doteraz to beriem ako zázrak🤷‍♀️Možno by pomohol bazálny teplomer, aby si si odsledovala, kedy máš plodne dni, ja som si ho kúpila, ale keď som začala používať, už som bola tehotna☺️

alexandra2468
19. máj 2019

@tinik20 tiez nerozumiem. Ci niektora z nas otehotnela po com? Po antikoncepcii?

evittam
19. máj 2019

@alexandra2468 Mysli pravdepodobne po vysadeni. Niektori lekári ak zena nemoze otehotniet uz z uvedeného dôvodu tak odporúčajú HAK aspon na 3mesiace a potom vysadit. Co som pocula dosť zenam sa následne podarilo otehotniet bez problémov.

alexandra2468
19. máj 2019

@evittam tak ak to takto myslela @tinik20, tak potom ano.
Ja som mala nepravidelny cyklus a neviem, ci mi antikoncepcia pomohla ho napravit, ale po vysadeni som druhy mesiac otehotnela :D