Máte skúsenosti s antikoncepciou KarHla?

matula72
1. mar 2011

Dobrý deň ..... prosím Vás poradte mi ohľadom tejto antikoncepcie .... užíva ju niekto alebo užíval? ak áno boli ste s ňou spokojné? a čo na ňu celkovo hovoríte? pretože začínam po prvý krát brať antikoncepciu a túto mi lekár predpísal a nič o nej nemôžem zistiť :( ..... vopred vám ďakujem

nikky910
10. mar 2011

ahoj , užívam KarHlu a som s nou spokojná už po prvej tabletke som necítila len minimálnu bolesť pri menštruácii. vôbec som nepribrala, práve naopak. Je to novinka aj ja som sa bála čo to bude ale môžem len odporučiť 🙂

scarlet1488
30. máj 2011

ahoj neviete niekto aka je dobra antikoncepcia?brala som novynette boli ok pokym som ich neprestala brat,potom sa mi narodila dcerka a po porode ked som sa k nim vratila mi bolo zle teraz berrem lindynette20 su ok az na to ze mam z nich nafuknute brucho,vyzeram ako tehotna a to mam postavu modelky a preto to na mne moc vidiet.prosim neaka dobra antikoncepcia cenovo pristupna?

valeriak174
13. apr 2012

Ahojte 🙂
predávam antikoncepciu Karhlu balenie na tri mesiace za 20 eur. Dátum exp. 5/2014. Ak máte záujem napíšte mi na mail valeriak174@gmail.com 😉

lusina17
15. aug 2013

predam jeden blister kahrly za 5 eur lusina17@gmail.com

lucianeupauer
17. dec 2013

Prečo ju predavate?

veronikabb
17. dec 2013

Ja som mala predtým softine a doktorka mi poradila tuto Karhlu vraj je to to isté len je lacnejšia. A v pohode je zatiaľ

mattabla
4. feb 2014

Zdravím! Predám 2 blistre antikoncepcie KARHLA za 15 eur, ak máte záujem ozvyte sa na 0903 322 054. 🙂

niikolll
21. feb 2014

ahojte predam antikoncepcne tabletky karHla 2x 21tabliet v jednom plate-( 1babletka chyba). LEN ZA 10 EUR 😀 . datum expiracie 07 2015. predávam z dovodu vysadenia. Taletky su v poradku len mi je luto ich vyhodit pripade zaujmu ma kontaktujte na mail appelova.n@gmail.com.

pipinahege
6. apr 2014

dobry den mam otazku stala sami taka vec ze teraz som si isla davat tabletku a zistila, som ze vcerajsiu som nezobrala, a rano som mala pohl, styk naplno, dufam ze neotehotniem, ak si dala, tabletku az teraz,, a este beriem aj antibiotyka ale posled, tabletka antibiotyk bola, vcera rano dakuejm

michaelamedova
4. máj 2014

mám na predaj 2 blistre KARHLY 15 eur aj s poštou ..spotreba 12/2016..vobec mi nesadla..predtým som mala ARTIZIU ale vraj sa už nevyrába a dr. mi dal tuto ,ale mám strašne citlivé prsia,nafuknuté brucho a úplne mi to znížilo libido ..

sheila72
4. máj 2014

kamarátka ju má a vraj je spokojná 🙂 neviem či neni náhodou jedna z tých nízkohormonálnych, ale s istotou to povedať neviem...

drobec2886
12. feb 2015

Dobry den chcem sa opytat ohladom karhly kedze som po sestonedeli a vcera rano som krvacala doobedu som zobrala prvu tabletku a krvacanie trosku zmizlo, dnes som zobrala druhu a len trosicku spinim. Je to ok?

anicka108
14. feb 2015

ahojte mam na predaj 2 blistre. Cena 18 eur uz aj s postovnym vopred při prevode na ucet. Kontaktujte ma prosim cez IP. 🙂

fildusko
19. feb 2015

Ma niekto skuseost,ze po dlhsom uzivani Karhly a nasledom vysadeni nedostal dlhsie menzes???,Karhla uzivana cca 2-3 roky a vysadena kvoli inym zdravotnym problemom a menzes nikde viac,ako tyzden..kto mal podobny prob lem??,

malinka158
25. feb 2015

Mam na predaj 2 blistre HAK KARHLA. cena 17 eur uz s postovnym 🙂

agneskaaa
10. mar 2015

Ahojte ak niekto che mám na predaj 1 blister KarHly 5€ + pošta. Ja osobne s ňou skúsenosti nemám a po tom čo som si prečítala asi zostanem pri Jeanine aj keď som pribrala a som trocha náladová :D

E-mail: tichaa3@gmail.com

11111nika11111
17. júl 2018

Ahojte žienky.Nemáte ešte niektorá na predaj Karhlu?

lilien1914
11. mar 2020

mam 2 blistre, datum expiracie 05/2020, poprosim spravu pre viac info

rebeka92
31. jan 2021

Nemáte niektorá Karhlu na predaj?

mharia
1. mar 2021

Prosím viete mi poradiť 🙈 včera som mala poslednú tabletku a dnes som mala poh.styk je to ešte v pohode 🙈

ivkaninka
20. mar 2021

Mam 3 blistre KarHly na predaj za 20€ s postovnym.Vybrate v lekarni tento tyzden, ale rozhodla som sa, ze to nebudem uzivat.

mirka28mima80
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
victorialucia
10. jan 2022

Ahoj baby. Skončila som prvy mesiac z karhla tabletkami, teraz mam pauzu 7 dni cakam ms. Nic mi nebolo. Teraz ako cakam na ms tak mam strašnú migrenu závrate. Myslite ze su to vedľajšie účinky az teraz?

lucia289
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
9majka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veroniklucky
18. okt 2022

Ahojte žienky.Nemáte ešte niektorá na predaj Karhlu?

victorialucia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
victorialucia
13. nov 2022

Mam jedno balenie, v peňaženke sa mi to zatrhlo.cena 6€ plus pošta

gaga24
18. dec 2022

@veroniklucky dobrý večer,ja by som mala mať tri blistre,zajtra pozriem?