Myslíte, že môžem byť tehotná?

nevestickalulu
27. dec 2012

ahojte baby potrebujem poradiť. pred 4 dnami som vysadila antikoncepciu vščeraj pri pohlavnom styku partner nevydržal. ešte mi nechodí menzes a dnes som mala len jemné špinenie. je možné že by som mohla byť aj tehotná? 😒 😒 😒 dakujem za príspevky

depi
27. dec 2012

je tu hrozne vela tem s takymito otazkami nemusela si akladat novu a ziadna baba ti tu ozaj neporadi ci si alebo nie si...nie sme doktorky 🙂 nic v zlom ale fakt to nemyslim zle len keby si troska pohladala nasla by si aj 10 takych tem

sissy27
27. dec 2012

ak si dobrala normálne celý blister a teraz by nasledovala 7dňová pauza, tak isto tehotná nie si... ak si vysadila tabletky niekde v polovici, tak je to možné, ale nie isté... krištáľovú guľu neviem teraz narýchlo nájsť, tak asi bude najlepšie pár dní počkať a potom si ísť kúpiť tehotenský test a postupovať podľa návodu... a ak tehotná byť nechceš a napriek tomu si vysadila antikoncepciu, tak používajte kondóm, dostať ich aj na pumpách, ktoré sú otvorené nonstop aj cez sviatky !!!! alebo nesexujte...

petkave
27. dec 2012

Špinenie po vysadení hak je úplne bežné a to, či si tehotná po včerajšom styku dnes ozaj nezistíš...

terezkazv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
puhinka
27. dec 2012

Haha,no myslím si že nemusíš mať strach.MS príde...nemyslím,že by si mohla byť tehu 🙂

aduskatt
27. dec 2012

Vzdy, ked mas nechraneny styk je mozne, ze otehotnies.

iwesska
27. dec 2012

Akoze vcera ste sexovali a myslis, ze dnes uz budes v druhom mesiaci kedy sa objavuju priznaky? Neblazni, ved nemas 16, ze nevies ako funguje telo 😉

1katkas
28. dec 2012

ked chces otehotniet, tak par mesiacov este pockaj po vysadeni antikoncepcie...a nemyslim si, ze by si bola tehotna... ale kedze nie som vestica, vsetko je mozne

xenicka13
28. dec 2012

na 99,9% nie si

zuzi0911
28. dec 2012

Vsetko je mozne.vzdy sa moze stat.musis pockat ete nejaky ten den a otestovat sa.ak nepride do 14dni chod k dr.