Môžem byť tehotná?

zemanova28
7. okt 2023

Ahojte 8.7 som mala nechránený pohlavný styk tak som si do 12 hodín zobrala escapelle menzes mi prišiel o 3 dní skorej alebo krvácanie spravila som si aj test negativny. Začala som používať hneď ornibel antikoncepciu lenže mne prišlo miesto menštruácii hnedé spinenie spravila som ďalší test negativny už asi 2x žiaden menzes bola som u lekármi stým lebo mám vytoky bolenie pod bruska kolečko stále cítim tak divne lekárka mi povedala že nic nevidí v maternici to by som bola už v 11 týždni je možné že lekárka sa mili a som tehotná? Lebo som už nervózna z tejto situácie.

beata_k
7. okt 2023

@zemanova28 Tvoje telo z tych hormonov nevie kde je sever a ako sa vola. V 11tt by to videla.

janai1
7. okt 2023

@zemanova28 nie si tehotná

qwert87
7. okt 2023

@zemanova28 určite nie si tehotná. V takom týždni by už lekárka všetko pekne videla. Skôr ti tabletka (keďže je to veľké svinstvo) rozhádzala celý cyklus. A budeš ho dávať dlho dokopy

januska12323
7. okt 2023

Určite nie si.

ailiba
7. okt 2023

@zemanova28 upokoj sa, tehotna nie si. Tie hormonalne zmeny su z hormonov, co beries. Ak by si tehu bola, uz by to lekarka videla na 100%, aj test by bol urcote pozitivny.

zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januska12323
7. okt 2023

Tehotenstvo sa dá u lekára nevidieť len kým sa ešte neuhniezdilo. V hocijakom prípade by u teba videl dutinku s budúcim človiečikom. Okolo 8,týždňa nastáva dokonca akcia srdca a to sa nedá prehliadnuť.

anjelicek26
7. okt 2023

@zemanova28 Toto je nase babatko minuly mesiac v 11.tyzdni..to sa neda na ultrazvuku *prehliadnut*

janetinka27
7. okt 2023

@zemanova28 ahoj, moze to byt aj z antikoncepcie, vtedy sa moze krvacanie vytratit uplne alebo moze byt napr. v case ocakavanej menstruacie iba spinenie atd.

zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejbs123
8. okt 2023

@zemanova28 nerozumiem,ked tvoju doktorku “otravujes”,ze ti to nevysvetli tak,aby si tomu pochopila a prestala stresovat,tehotna pravdaze nie si,ved doktorka by ti nepredpisala antikoncepciu pokial by mala podozrenie,ze si tehotna

zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejbs123
8. okt 2023

@zemanova28 no ked povedala ze tehotna nie ste a mate nejake pochybnosti alebo nieco nerozumiete treba sa pytat,nie je to hanba,urcite vam to vysvetli to urcite lepsie ako tu zeny na mk,nemyslite?

zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejbs123
8. okt 2023

@zemanova28 ok asi sme sa nepochopili,keby ste sa opytali doktorky,nemusite ju chodit “otravovat” a budete mat pokoj na dusi,miesto toho odidete od doktorky s plnou hlavou pochybnosti a budete sa potom pytat zien na mk.rozumiem,ze anonymita je super vec,no nabuduce bude lepsie sa pytat rovno odbornika,ved to je studovany clovek

beata_k
8. okt 2023

@zemanova28 Ty si vobec lekarke povedala, ze si uzila escapelle?

zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
8. okt 2023

@zemanova28 nevidela, lebo nie je čo vidieť. Nie si tehotná, iba sa láduješ hormónmi ako na bežiacom páse

beata_k
8. okt 2023

@zemanova28 Videla by aj od 8tt, ak by si bola tehotna. Ty nie si tehotna.

bejbs123
8. okt 2023

@zemanova28 preboha v dnesnej dobe staci otvorit internet,toto je foto baba v 10tt…zacni pouzivat rozum,nie si tehotna!!! A ked to nevies pochopit,tak smer odborna pomoc,ale nie gynekolog

zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejbs123
8. okt 2023

@zemanova28 tehotenstvo sa rata od poslednej menstruacie a nie od sexu,kolkokrat ti tu niekto musi napisat,ze tehotna nie si? Pouzi google a aspon trochu si nieco nastuduj,tu chybaju zakladne vedomosti a ked mas potrebu si ratat neexistujuce tehotenstvo,daj si do googlu tehotenska kalkulacka

beata_k
8. okt 2023

@zemanova28 Gynekologicka ti povedala, ze nie si tehotna. Zena, ved trochu rozmyslaj. Chces porovnat niekoho, kto studoval medicinu s pasikom kupenym v drogerii? Nie si tehotna. Mas len pretlak hormonov z toho vsetkeho, ci si do seba dala. Potrva niekolko mesiacov kym sa tvoje telo spamata a nabehne ti normalny cyklus. Nudzova tabletka nie je lentilka.

zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejbs123
8. okt 2023

@zemanova28 vies co?gratulujem ti,cakas dieta,oznam to celej rodine a sup sup nakupovat kocik,aby si to stihla 🙈 ps:komu niet rady,tomu niet pomoci 🆘

zemanova28
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mici88
8. okt 2023

@zemanova28 ani sa mu nečuduj. Prepáč, ale nie si tehotná. Dávno by bol test pozitívny a hlavne by to lekárka videla a nie že aj lekár je iba človek a môže sa mýliť. Ako takéto násilné správanie úplne nezmyselne naozaj nie je v poriadku a možno by si sa mala s niekym poradiť ohľadom nezvládania stresu

bejbs123
8. okt 2023

@zemanova28 my ti nemame ako pomoct,musis si len upratat hlavu,ak to nezvladas sama,vyhladaj odbornu pomoc,to nie je hanba,skratka nechces len prijat pravdu,nie si tehotna, ak s dotycnym uz nie si a odchadza,o to lepsie pre teba,sprav za tym hrubu ciaru a uzavri to v hlave,viac nemam,co napisat,je to na tebe a mala rada,nevyhadzuj peniaze na testy,je to zbytocne,ta druha ciarka sa tam uz neobjavi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre