Skúsenosti s antikoncepciou Maitalon

mesiacikluna
30. máj 2023

Ahoj, potrebovala som zmeniť HAK kvôli tomu, že predchádzajúca mi nerobila dobre a lekárka mi to zmenila na HAK Maitalom. Máte tu niekto skúsenosť?

leangela
30. máj 2023

Mne praveze Maitalom nerobila dobre 😂 Tak som takisto musela presedlat na inu. Teraz mam Belaru a super, uplne mi vyhovuje. To je fakt take individualne by som povedala. Kazdej pasuje nieco ine.

mesiacikluna
autor
30. máj 2023

Ja to mám totiž ako liečbu kvôli hormonom tak či náhodou sa niekto nenájde

mima172
30. máj 2023

@mesiacikluna Užívala som Maitalon cca 5 rokov a nemala som s nou žiadny problém.

puertorico
30. máj 2023

ja ju užívam už 8 rokov a tiaž všetko ok

mesiacikluna
autor
30. máj 2023

a ako liečbu alebo ako ochranu pred počatím?

martina803
30. máj 2023

Aj ja užívam maitalon už roky a som spokojná, akurát prvé 2-3 mesiace som bývala nervóznejšia a trpli mi ruky, ale ktovie ci to bolo tym

mima172
30. máj 2023

@mesiacikluna Užívala som ju ako ochranu pred počatím. Je to už ale nejaký ten rok dozadu, čiže ci niečo v lieku zmenili alebo nie, to neviem.

mesiacikluna
autor
30. máj 2023

Ďakujeem za odpovede 🙂

janai1
30. máj 2023

Užívam maitalon vyše 3 roky a všetko ok

mima1608
30. máj 2023

Užívala som Maitalon 9 rokov - najprv na úpravu cyklu, neskôr som si ju nechala kvôli ochrane. Nikdy mi problémy nerobila, práve naopak - vyčistila mi pleť a aj som schudla 😁

dota6
30. máj 2023

Užívala som dlho, brala som ju s Roaccutanom na liečbu akné. A ostala som pri nej dlhšie cca 6-7 rokov aj po liečbe. Mala som perfektnú pleť a vlasy, bola som spokojná. Bola som z nej ale dosť vychudnutá :D