• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tabletka PO. Treba na ňu recept?

7. januára 2013 
baby mam tu kamosku je anglicanka a mala s priatelom nehodu... da sa tabletka po kupit v lekarni bez predpisu??? ci treba recept?
dakujem...
13. apr 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia jedině na recept :sweat_smile: aspoň zatím myslím že jo :wink: ať jde někam na gyndu na pohotovost
13. apr 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim ze by mala byt este stale na predpis,ale dnes ti v lekarni predaju vsetko
13. apr 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nema tu poistenie, tak by to musela cvakat toho gyndosa... ibaze by som sla ja, ze sa to stane mne...len to treba ist uz zajtra a mne sa nechce, tak som myslela ze jej to dade kupim... :unamused:
13. apr 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona sa musi pouzit myslim do 24 hodin
13. apr 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia já myslím že když někde v lékárně uděláš psí oči :pensive: tak se slitujou a dají ti to. Jmenuje se Postinor :wink:
13. apr 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nasla som daku escalpelle??? ta je do 72hodin. :wink:
13. apr 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidiš to já neznám zkus se poptat v lékárně držím palce :wink:
13. apr 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na niektorych inych strankach pisu, ze je bez predpisu, na inych ze na predpis... chod do lekarne a uvidis
Ta taletka sa da volne kupit!pytala som sa na to
u nás v čr je ale na předpis :wink:
13. apr 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tabletka PO je bez predpisu,stojí okolo 650 sk a majú ju v každej lekárni....volá sa ESCAPELLE a treba ju užiť do 72 hodín :stuck_out_tongue_closed_eyes: Postinor sa už nevyrába :confused:
Už je nejaká aj voľne predajná. :wink:
autor
dakujem, hned jej volam lebo stresuje od rana... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
bize... chvalabohu, ze toto mame za sebou.dufam :sweat_smile: papa
13. apr 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Levonorgestrel by mal byt volne predajny..ale hned sa vam na to kukne a dam vediet :wink:
17. apr 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyrobny nazov je ale Postinor.Je bez lekarskeho predpisu,stoji okolo 360 SKK.Su tam 2 tbl.Ale nemal by sa casto pouzivat,to len pre tie,ktorym zlyhala antikoncepcia,maju pohlavny styk len obcas,alebo boli znasilnene.Urcite by nemal nahradzat normalnu antikoncepciu,lebo je to dost velky zasah do organizmu,narusa aj menstruacny cyklus.Takze urcite nie viac,ako jedenkrat do mesiaca.
17. apr 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem radu pre kamosku...mala nechraneny styk ale prerusovany, za tyzden ma mat menstruaciu cize ma neplodne dni a nevie ci ma uzit tabletku po....co myslite? je asi mala pravdepodobnost ze otehotnie ale clovek nikdy nevie....
20. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka podla mna netreba
20. jún 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka143:
aj ja si myslim,ze netreba,ale nechapem,preco ty hladas radu pre kamosku :slight_smile:))
25. jún 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia225
ano,escapelle je dobra tabletka a kludne jej ju predaju,aj ked tu nezije .. ta tabletka nieje na lekarsky predpis a da sa uzit do 72 hod.
25. jún 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka: no metoda plodných a neplodných dnů, tomu se jen směju, pokud teda neměří bazální teplotu. :slight_smile: Já otěhotněla, když jsem myslela, že už nemám plodné dny :slight_smile:
25. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Staniellka...Escapelle a stejně tak Postinor je v ČR vázán na recept... :wink:
ale možná existuje lékárna kde ji prodají, i když je to o pěkný malér, takže je lepší o tom nikde nemluvit...
25. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janca.k
postinor uz u nas na slovensku nenajdete ,jedine escapelle,a tu predaju bez lekarskeho predpisu .. je to tabletka,co upozornuje ludi vopred,nech sa radsej chrania,akoby ju mali pouzit.ale je dostupna bez lek.predpisu..teda aspon tu u nas na SVK
26. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som escapelle aj v internetovej lekarni, len nez by ho asi dorucili by uz bolo neskoro :sweat_smile:
26. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Netreba recept, nudzovku kupis v kazdej lekarni bez predpisu, dokonca sa mi stalo, ze aj hormonalnu antikoncepciu mi na mesaic predali. Lekarnicka sa ta vsak popyta dolezite veci, treba im verit...
7. jan 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok