Tabletka po

jajkafriedrich
25. mar 2023

Ahojte chcela by som sa opytat... mali sme s priatelom nehodu na moje plodne dni... na druhy den som zovrala tabletku ellaone... den pred ovulaciou... menstruacia mi meska uz 5.den a nemam ani naznak zeby mi mala ms prist... vcera som si robila skory test ale bol negativny... moze byt ze som tehotna a mam malo hcg v moci alebo je mi tabletka len rozhadzala hormony?

stellarstar
25. mar 2023

@jajkafriedrich čítala si príbalový leták?

gabika0825
25. mar 2023

@jajkafriedrich ms sa ti môže prehodit úplne, ono tá tabletka ti rozhadze cely cyklus. Ja som ju raz zobrala ale escapelle a 2 mesiace som nemala ms, potom prišla 14 dňová… a na další mesiac už sa to vrátilo do starých koľaji

jajkafriedrich
autor
25. mar 2023

@stellarstar ano citala som pribalivy leták....nato tam predsa je...ale opytat sa zien na ich skusenosti tiez predsa nieje zakazane...

stellarstar
25. mar 2023

@jajkafriedrich ja ti tu niečo zakazujem??

jajkafriedrich
autor
25. mar 2023

@stellarstar ja uz som raz uzila tabletku myslim tak cca 6 rokov dozadu... ale vtedy prisla ms do tyzdna...jasne ze je rozdiel v hormonoch a tabletkach bla bla... a kazda zena je ina... ja som to nemyslela v zlom... len ja citam vzdy co beriem...aj sirup na kasel 😃

ninka99865
25. mar 2023

@jajkafriedrich áno mohla ti riadne rozhádzať cyklus. Urob test o pár dni a ak bude negatívny tak neostáva nič iné len čakať na ms 🙂

eliska105
25. mar 2023

Ked mas cca 19 dni od styku negativny test tak tehotenstvo to nebude..poprípade pockaj este par dni a testuj znovu ak nepride ale ja si myslim ze ti posunula ovulaciu a tym padom aj menstruacia pride neskor..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre