Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 jezinkuuuu ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm🙂)) ty kokos....pocuj len koly mne si prosim urob teraz tehu test (ak daky mas) ze co ti ukaze.....gratulujeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

tinnna1
26. okt 2012

baby, mala som 38 HCG, testy som robila 3 a vsetky negtat, a ziadne lacne, dnes je 10 den po trnasfery 🙂

tinnna1
26. okt 2012

@cerkutka urobim, slubujem, ked pridem domov z prace 🙂

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 mozno si zly test mala predtym vies....aj tak si v podstate den predo mnou a uz si tehu....tak neviem neviem co so mnou.........teda viem..asi nic..ja uz ani nic necitim, ani brucho ma uz neboli....

tinnna1
26. okt 2012

@cerkutka nie, pockaj na krv, uvidis ze budes, ani ja nic necitim, iba ma boleli prsia ale ani to uz nie, ani unavena nie som, no a ja som teraz zvedava ze kolko 😀 cí jedno ci dve 😀

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 a hcg mas dostatocne??

tinnna1
26. okt 2012

@cerkutka 38, vravela mi to po telefone, tak neviem presne ci 58 alebo 38, ale som sa jej pytala a rozumela som ze 38

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haannka
26. okt 2012

@tinnna1 a kázali ti prísť na kontrolnú krv?

tinnna1
26. okt 2012

@haannka ano, v utorok idem na kontrolnu krv, na 14-ty den

makovicka53
26. okt 2012

@cerkutka mna na 19DC tak to aj normalne robievaju 19-20DC 😉

makovicka53
26. okt 2012

@jankaknm ja mam problem s rastom sliznice tak preto a mam za sebou aj potraty ☹ ....preto verim ze to tento x vyjde...ja idem na krv v piatok 🙂....zajtra budem drzat palce a ty si kedy bola na vklade ja som myslela ze den predomnou ale asi som zle citala...ja som dnes 7den po KET

makovicka53
26. okt 2012

@tinnna1 do akeho CAR chodis ked si bola na krvi uz 10 den po 🙂 ...ale po tisku gratulujem 😉

tinnna1
26. okt 2012

@makovicka53 GF v BA

makovicka53
26. okt 2012

@tinnna1 oki...tak sa len pekne opatrujte 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bique
26. okt 2012

@makovicka53 ahoj, ja som mala tiez aj estrimax, aj utrogestan, aj duphaston...a obe ET vysli 😉 prvy vsak skoncil s dvojickami v 26tt 😢 tentokrat vysiel s jednym ebryjkom a verim, ze potiahneme az do terminu 😉 po potvrdeni tehu som mala estrimax vysadit, ale duphaston a utoros som brala az do 13tt, duphaston 2x rano a obed a utros 2x vecer 😉 drzim palceky, urcite sa podari 🙂 😉

tinnna1
26. okt 2012

@cerkutka no dalsi test zase negativny 😀. Takze neverte testom baby

haannka
26. okt 2012

@tinnna1 a aky pouzivas test?

cerkutka
26. okt 2012

@tinnna1 no ono mas male HCG v krvi este...tak mozno preto nezachytava moc....mozno zajtra uz bude....

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haannka
26. okt 2012

@jankaknm mňa bolí brucho dnes celý deň na ms....vôbec by som sa nečudovala keby do rána dorazila ☹

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henika40
26. okt 2012

@haannka ja som mala riadne menstruacne bolesti a krce (bez krvi) a bolo to pozitivne 🙂 drzim palce!

henika40
26. okt 2012

Best of luck for your pregnancies!

cerkutka
27. okt 2012

@henika40 aj ja som mala riadne menstruacne bolesti a krce v den ocakavanej menstruacie a je to negativne....🙂)toje haluz...tak podobne priznaky a tak ine vysledky:((

henika40
27. okt 2012

@cerkutka no ja som ich male nepretrzite od druheho dna po vklade asi 3-4 dni a potom sa to striedalo.... a nemyslela som si, ze tehotenstvo boli....

cerkutka
27. okt 2012

@henika40 no ja tiez....akurat v ten den menstruacie boli brutalne...a aj den pred a den po...

henika40
27. okt 2012

@cerkutka je mi to luto ☹
prajem vela Ti sil do dalsieho boja

annamary27
27. okt 2012

@tinnna1 ahoj,hlavné je aby hcg stúpalo 😉 a v moči je ho menej ako v krvi,preto môžu testy ukazovať negat.a radšej už netestuj a ver krvi,zbytočne sa stresuješ.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre