Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bambula27
18. dec 2012

@jania023 blud? Myslis? Ja si myslim, ze nie. Je to v podstate pravda, ze ak ti vlozia embryjka, tak sa ten ohss moze ovela ovela zhorsit, a kazda zena je inak, niektora to moze zvladnut, aj ked by to trvalo 3 mesiace a ina zas to zvladnut nemusi....Neviem.

bique
18. dec 2012

@bambula27 pri silnom ohss su velmi opatrni, ak si uz raz mala takyto problem, urcite vedia, preco ti neodporucili vkladat dve 😉

bambula27
18. dec 2012

@bique Myslim si to iste....ako bolo mi luto, ked povedal, ze v ziadnom pripade mi nevlozi 2, ale tak asi...nie asi, urcite vedel preco to robi.

mili78
18. dec 2012

@jania023 ... tak to si dobrá...ja ledva ledva 5, s konskými dávkami, z toho len 3 vhodné a z toho len dve 5-bunkové embryjka na tretí den :( a dnes mam uz také predmenštruačné bolesti, takze to zase nevyslo ☹

@darka2001 .... no ak dostanem menzes, tak to budu smutné Vianoce...ked to uz aj nevyslo, keby aspon menzes neprisiel, zeby som mala este aspon malicku nadej...ale dnes uz mam take predmenzesove bolesti :(

bambula27
18. dec 2012

@mili78 ale ved tie predmenzesove bolesti mozu prave znamenat, ze to vyslo, nie? Vela zien po ET to malo prave takto.

bique
18. dec 2012

@bambula27 ja ked som isla na ET, bola som presvedcena o tom a zmierena s tym, ze dame vlozit 2 😕 po nevydarenom tehu do 26tt s dvojickami sme po roku isli na 2xKET, kedy dve odporucal vlozit, pri prvom KET som o dvoch po tom tehu nechcela ani pocut, dali sme iba jedno, neuspesne...pri druhom KET som s tazkym srdcom suhlasila s dvomi, zasa neuspech...takze ked sme to druhykrat cele absolvovali odznova, bola som zmierena s tym, ze to tehu ak by boli zasa dvojicky budem musiet nejako prezit...dosli sme na ET a on, ze v ziadnom pripade 2, iba 1.....kukala som ako blazon, ci si robi srandu...tak mi povedal na to, ze pri kazdom vklade sa rozhoduje individualne, podla najlepsieho vedomia a svedomia a ze on vie, preco pri oboch KET odporucal vlozit dve a teraz iba jedno...ze mame embryjka, ktorym on hovori hotove deti a je velka sanca, ze z dvoch budu dve a z jedneho sa tiez podari...ale ze nutit nas do nicoho nemoze...tak sme dali s muzom na jeho radu a vyslo to 🙂 a neviem a nechcem si predstavit, co by bolo, keby som teraz zasa cakala dvojicky...asi by som sa od strachu tych 9 mesiacov zblaznila...aj tak mam stale strach, ale rizika su omnoho mensie a to uplne od zaciatku 😉

bambula27
18. dec 2012

@bique tak vidim, ze si si tiez svoje prezila ☹ Bola to dlha a tazka cesta, ale stalo to za to. Teraz si tam v brusku pekne vegeti jedno krasne babätko a rastie ako z vody 😉 Tak uz len 3 mesiaciky nech su bezproblemove a mate ho v naruci. Zavidim tak trosku...samozrejme v dobrom a tajne dufam, ze sa budeme tesit aj my.

mili78
18. dec 2012

@bambula27 .... jaj kiez by si mala pravdu...no neviem, poznam svoje telo a taketo bolesti mavam kazdy mesiac...tak si myslim, ze sa menzes hlási o slovo :(

bambula27
18. dec 2012

@mili78 A kolko si po prenose? Mozes mat presne take pocity ako kazdy mesiac ked cakas menzes, ale ten menzes teraz nemusi dojst. Vela krat to tak je u zien, ze prave ked maju take pocity, tak to vyslo a ked necitia nic, tak to nevyslo. Nie je to tak sice zakazdym, ale verim, ze vam to vyslo. Nezufaj este....

mili78
18. dec 2012

@bambula27 ...dnes je to 9-ty den...no to by bol zazrak ak by to vyslo...ja som dost komplikovany pripad...tak nadej je, pokym sa nespustí menzes, takze este nezufam...len kazdych 5 minut beham na WC kukat ci sa nahodou nespustil 😝

jania023
18. dec 2012

@mili78 aj ja uz citim mrchu predodvermi...neviem ake a ci boli kvalitne moje vajka iba viem ze boli okolo 10 ale asi neboly dobre ked dostanem ms

bambula27
18. dec 2012

@mili78 SI komplikovany pripad tak ako aj ja....ja som ET mala sice len vcera, ale som strasne nedockava. Ja tajne verim, ze to vyjde. To asi kazda z nas. A moja zlata, idu Vianoce a hadam sa aspon teraz zazraky deju 😉

mili78
18. dec 2012

@jania023 ...pokym neprisla mrcha este stale dufajme 🙂

@bambula27 ... no veru, 24-ho budu 2 tyzdne od vkladu...to by bol ten najkrajsi darcek na svete 🙂

poppy28
18. dec 2012

@karinka6
@darka2001
@hope222 baby moc vam drzim palce nech to vyjde a krasne vianoce zelam 🙂

bique
18. dec 2012

@bambula27 urcite sa budete tesit...vsetko ma svoj cas a raz sa urcite dockate 😉 iba sa nevzdavat a verit 😉 drzim palceky, moc moc moc 😉 potom samoska daj vediet, aky je testik...aj ked ja pevne verim, ze bude pozitivny 🙂

karinka6
18. dec 2012

@poppy28 dakujem si zlatá. Zajtra je konečne 14 den a idem na krv. Robila som si aj test včera a bol negatívny tak neviem či mám ešte dúfať v pozitívny výsledok z krvy. Už tretí den ma dosť silno pobolieva podbruško a mrcha nikde, tak neviem. No ved zajtra sa ukáže.

katuska54
18. dec 2012

@mili78 ahoj,este nestracaj nadej....ja som na 10 den po ket slabo spinila a to bol den kedy mala prist ms. tak uz som plakala,ze prisla ms a nevyslo to. a predstav si ms nedorazila. to sa bubacik zahrizkal 😉 takze ak mas ms bolesti,este to nic neznamena... drzim palce aby bol test pozitivny 🙂

mili78
18. dec 2012

@katuska54 .... dakujem krasne za povzbudenie 🙂 este stale nedorazila, nastastie...nech je tam kde je a nech nechodi, nie je vitana :D

bambula27
18. dec 2012

@bique dakujem ti este raz z celeho srdca. Uz len nech sa to vyplni.

juliana30
18. dec 2012

@lubanka,ahoj,ani nie,nevyšlo to ☹, nemám ani nanič náladu, dám si teraz pauzu,začnem cvičiť Mojžišovú a kúpim si asi Gynex ...☹

darka2001
19. dec 2012

@mili78 bolesti v podbrušku?tak to si mala vidieť mna na 10 den,tiež mi začali bolesti a kedže ja som dosť neveriaca tak som to pomalinky vzdávala,test som si ani nerobila a na krv som išla lebo som musela a už som si robila plány čo potom a čo ešte potrebujem stihnuť do vianoc a ked mi sestricka povedala ,že blahoželá skoro som odpadla a nezmohla sa ani na slovo a ešte ani teraz tomu neverím...........tak hlavu horu kým neprišla ms nadej stále je!

darka2001
19. dec 2012

@bambula27 aj mne povedali že mi daju len jedno,vraj sa zvyšuje šanca a ak to nahodou nevíjde máme dalšie zmrazené tak nech si ich nevyčerpame na 2 pokusy.

bambula27
19. dec 2012

@darka2001 a ty chodis ku komu? No my sme mali len dvoch bojovnickov, tak aj preto sme ich s manzelom chceli oboch. Ale mame v brusku jedneho....kedze oboch nam ich odmietol.

darka2001
19. dec 2012

Ja chodím do Heliosu 1 sme dostali a ešte 6 mrazili povedali že neodporučaju 2,zvyšuje sa tým šanca aj možnosti

darka2001
19. dec 2012

@bambula27 kedy ideš na krvičku?

bambula27
19. dec 2012

@darka2001 takze z Kosic do Martina? Uz som o tom premyslala aj ja. O tej zmene. Uvidime, ako to teraz dopadne. Na krvicku idem 27.12. a ty?

darka2001
19. dec 2012

Ano z Ke do Martin ,prvé dva pokusy sme mali v Ke,ale nebudem sa o tom vyjadrovať a tak sme si povedali,že posledný hradený pokus bude v Heliose lebo maju naj výsledky na slovensku,je to síce naročnejšie na čas aj peniaze,ale ked už tak nech do seba nepchám tie hormony zbytočne,ja idem v piatok 21.12 a len pre dobré správy!!!!!!!!!

darka2001
19. dec 2012

@bambula27 a ty chodíš kam? si doma na pn?

bambula27
19. dec 2012

@darka2001 Gyncare. A ano som doma PN

darka2001
19. dec 2012

@bambula27 a ak sa smiem spýtať kto ťa vypisal na pn a nebol s tým problém?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre