Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

poppy28
4. feb 2013

@kathrin17 a mne to tiez dnes ide ako v lete a sankach uz aby bolo 17.00 a padam domov 🙂

kathrin17
4. feb 2013

@poppy28 ahoj takze si pred nami.....ja som bola na ET len vcera, tak mam toho cakania este pred sebou vela. Ale aj teraz som si dve hodiny pospala, co som bola unavena, tak to mozno pojde rychlejsie ako som si myslela 🙂.Uvidime 😀 nic baby musime sa len drzat a podporovat sa...skratka sme na jednej veeeeelmi dlhej lodi 😀 ale aj ta raz do ciela doplava

kathrin17
4. feb 2013

@poppy28 chodis do prace?Aj si bola dake dni doma?Ja planujem byt este zajtra a v stredu doma a vo stvrtok uz do prace.To mi pojde trosku rychlejsie.

poppy28
4. feb 2013

@kathrin17 no to dufam ze sa nam to podari mne tie prve dni isli rychlo hrozne to je uz teraz lebo viem ze uz sa bude dat testovat a bojim sa velmi ze ci tam nieco bude

poppy28
4. feb 2013

@kathrin17 hej prve dva dni a potom som uz musela ale neviem aj tak ci to ovplyvi nieco ja mam velmi kludnu robotu a vobec sa nenamaham, prvy krat som vobec ebola doma a potom som si nadavala ze to mozno koli tomu nevyslo tak som zvedava teraz

kathrin17
4. feb 2013

@poppy28 ja pracujem v obchode v nasom malom, tak to tiez nemam hekticke, ked si to tak zariadim 🙂 i ked su to potraviny a z rana je tam naval, neda sa mi byt dlhsie doma....ja som toho nazoru,ze co sa ma udrzat, tak sa udrzi, aj ked doma nebudem

stastenka42
4. feb 2013

Ahoj dievcata,pridavam sa k cakatelkam,dnes sme boli na KET,mame pred sebou dlhych 10dni. Prajem nam vsetkym silne kolajnicky a na konci nich maly vonavy uzlicek stastia 🙂

poppy28
4. feb 2013

@kathrin17 jasne aj ja myslim ze staci oddychovat prve dva tri dni ale viac je to zbytocne len sa nenatahovat s tazkymi vecami a bude to ok 🙂

poppy28
4. feb 2013

@stastenka42 tak drzime palce a hlavne trpezlivos 🙂 nech sa to podari 😉

kathrin17
4. feb 2013

@poppy28 ved prave.....bolo by pre mna len zle aby som sa doma zozierala a nic z toho.....pojdem pekne medzi ludi, potrebujem spolocnost 🙂

poppy28
4. feb 2013

@kathrin17 jasne chod sa pekne odreagovat doma uz tomu nepomozes kamoska lezala tri tyzdne a tiez jej to nepomohlo takze je to len o stasti 🙂 ale teraz sa nam to hadam podari

martinazvo
5. feb 2013

kocky, verim ze to vyslo, v piatok idem na krv, to bude 15.DPET 🙂

poppy28
5. feb 2013

@martinazvo super tesim sa gratulujem 🙂aj mne dnes ukazal dusika asi ako tebe na tom druhom teste dufam ze aj nam sa to podarilo ja som len 7 den takze na krv si este pockam asi do pondelka.

poppy28
5. feb 2013

@kathrin17 tak dnes zase test ukazal dusika jeziis ja sa asi zlbaznim kym pojdem na krv 😉 uz som si rano aj poplakala ze asi sa nam to konecne podarilo

martinazvo
5. feb 2013

@poppy28 ahoj, tak potichucky gratulujem... a pichali Ti v den ET aj pregnyl? a mala si PK alebo nie?

poppy28
5. feb 2013

@martinazvo dakujem dufam ze to dufam ze sa to podarilo moc by som to chcela 🙂 mala som PK a pregnyl mi pichali pred odberom vajicok 36 hodin potom uz nie

kathrin17
5. feb 2013

@poppy28 juuuj tak to sa strasne tesim 🙂 super...len tak dalej 🙂 kedy ides na krv?

martinazvo
5. feb 2013

@poppy28 jasne, tak s PK by sa to uz mohlo ukazat, a ked si ju mala, tak uz je aj pregnyl z tela von, ten sa vyplavuje 10 dni, takze to vyzera nadejne 🙂

annastasia22
5. feb 2013

Ahojte dnes som 13den po kete a zajtra sa uvidi...radsej som sa netestovala tak bude prekvapko menzes zatial nikde...

poppy28
5. feb 2013

@kathrin17 dakujem 🙂 uz sa aj ja tak potichucky tesim ani muzovi nechcem povedat lebo v pondelok mame vyrocie tak som ze to bude mat krasny darcek, vcera vysetroval a hladal ten test co som si rano robila ale nastastie to uz bolo take slabunke ze to nevidel tak som si dala dnes ocikat test kamaratke a ten mu budem ukazovat az do pondeloka :D a na krv pojdem asi v pondelok alebo utorok pocitam

poppy28
5. feb 2013

@martinazvo ano aj ja som to pocitala od pregnylu som dnes 14 den, vcera bola ta ciarka slabsia a dnes uz trosku silnejsia takze dufam ze je to dobre a podarilo sa

poppy28
5. feb 2013

@annastasia22 tak to vyzera nadejne drzim palceky aby sa podarilo 😉

kathrin17
5. feb 2013

@poppy28 vav super, moc sa s tebou tesim...a ty si ina etarka 😀 ze dala ocikat test kamaratke...ja sa asi z toho pocikam 😀 si maska.....ale dobre si to vymyslela 🙂

yasminne
5. feb 2013

@poppy28 ahojky, no veru treba verit ze raz sa to podari a my budeme maminky s vytuzenym dietatom 🙂
teraz ste kolko vlozili? My mame dve bublinky a mali by sa pave uhniezdovat tak dufam ze im je tam dobre 😉. Akupunkturistka mi dnes doporucila nahrievat si spodnu cast chrbta, tak vyskusam.

martinazvo
5. feb 2013

@yasminne drzim palce 🙂

yasminne
5. feb 2013

@kathrin17
@poppy28
ko ky ja som ostala doma pri prvom IVF chcela som byt v klude spravit maximum,no tiez to nejak extra nepomohlo...teraz som sla uz do prace a ako raz povedal jeden doktor: predsatvte si ze vasa maternica je ako dva spojene krajce chleba natrete maslom a embryo ktore je dnu je zrnko kminu uprostred tych maslovych krajcov chleba, takze nema ako "vypadnut"!!! 🙂)) netreba sa akurat velmi fyzicky namahat, dvihat tazke veci a extremne sportovat, ale pekne drzat sa v teple, prihovarat sa tomu malemu nech sa pekne drzi a verit ze sa to podari! tiez odporucam nestresovat sa predcasnymi tehu testami 😉

yasminne
5. feb 2013

@martinazvo vdaka! aj ja Tebe,nech sa to tam poriadne drzi az do konca 9.mes 😉

martinazvo
5. feb 2013

@yasminne dakujem! 🙂

yasminne
5. feb 2013

@annastasia22 tak tfuj tfuj tfuj nech je to tam!!! 🙂

kathrin17
5. feb 2013

@yasminne Lucka krasne napisane 🙂 ja si tiez myslim,ze cele dni len vylihovat tomu nepomoze, clovek musi byt najma v psychickej pohode a ked sa zena citi lepsie v spolocnosti,tak do nej treba ist....a nie byt doma a zbytocne sa zozierat...no nie?Ja budem doma este zajtra a hotovo...vo stvrtok uz idem do prace a uz sa na to fakt tesim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre