Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martinazvo
7. feb 2013

@simposka ahoj, no hned od OPU mam utrogestan, takze ma bolelo podbrusko a prsia, ale cele sa to velmi ukludnilo asi na 6.DPET, az som myslela ze z toho nic nebude... teraz ma ale bolia bradavky, niekedy az tak svrbia, ze by som si ich rozdriapala 😀

simposka
7. feb 2013

@zuzu1122 Tak drzim palce aby to nebola chroba, dobre, ze si si tu dovolenku zobrala , ked sa necitis celkom fit. Ja som tiez na dovolenke aby som sa vyhla tomu chripkovemu obdobiu. Mne je celkom fajn, sem tam sa mi toci hlava ale to asi z Utrogestanu a jedine co mi je, je to, ze obcas ma cez den zacne boliet brucho ako prvy den mrchy a ta bolest trosku vystreluje az do noh, taky neprijemny pocit. Neviem ci je to ok, alebo uz silno pracuje psychika, ze clovek na to stale mysli, ze ci je vsetko v poriadku :o)

zuzu1122
7. feb 2013

@martinazvo ahoj, mozem sa ta opytat odkedy ta tie bradavky tak svrbia a bolia? mna takto boleli pred troma dnami, teraz uz nie ale zato ma bolia cele kozy 😀 😀

zuzu1122
7. feb 2013

@simposka no a toto presne som ti zabudla povedat... posledne 3 dni mam pocit akoby som dostala ms... niesu to ukrutne krce ale presne je to akoby som mala dostat... a vystreluje mi to do krizov iba malokedy do noh... no typicke menstruacne bolesti....

poppy28
7. feb 2013

@kathrin17 zatial celkom dobre priznaky nejake nemam len tlak v podbrusku citim ale to moze byt aj z utrosu maa som to aj predtym inak pohodicka keby som si nevidela test tak neverim ze som v tom 🙂 a ty ako?

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 moja to je dobry priznak tehu tak uz vidim ze sa pridas ku nam 🙂

simposka
7. feb 2013

@martinazvo ahoj, dakujem, za odpoved. Ja tiez nejake extra pocity nemam, prsia ma uz bolia od pondelku ale to mna vzdy zacnu riadne bolet tyzden pred mrchou a ja by som mala mrchu dostat cez vikend tak dufam, ze nepride... Bradavky ma len tak trosku svrbeli vcera vecer ale dnes je opat vsetko ok

martinazvo
7. feb 2013

@zuzu1122 teraz asi posledne 4 dni.......ako silneju ciarky na testoch 😉

martinazvo
7. feb 2013

@simposka tie priznaky ako som zatial pozorovala prichadzaju a odchadzaju v takych "vlnach", zevraj je to tym ako si na to telo zvyka

kathrin17
7. feb 2013

@poppy28 no skratka dnes som 4 den po vklade....a pocity...picha ma v lavom vajecniku, coz ma trosku znepokojuje ☹ inak sa mam dobre. A co som si vsimla, tak mam brutalne prezilovane prsia. Dufam,ze je to dobre znamenie 🙂

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 a teraz ktore z toho co som pisala 😀 totiz, niektore kocky ma schladili, ze to v ziadnom pripade nemozu byt tehu priznaky, ze to je este skoro a pod....

zuzu1122
7. feb 2013

@martinazvo prepac, nezachytila som, kolko dni si po ET? 😅

poppy28
7. feb 2013

@kathrin17 no oboje je priznak tehu ale moze byt a nemusi pichat ta moze aj z toho ze v tomto obdobi sa ti blizi menzes ale vacinou je to dobre znamenie bud rada ked ta picha ja moc priznaky nemam skoro ziadne mna ani prsia uz nebolia, takze nemusia byt vzdy nejake priznaky ake myslim ze si na dobrej ceste 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@zuzu1122 dnes som 14.den po ET:

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 no priznaky to su ale aj nemusia byt podla mna je to dobre ze to pocitujes skus potom ten test a uvidis urcite to bude dobre uvidis

poppy28
7. feb 2013

@martinazvo teba dali az tak neskor na krv?

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 no myslela som tu bolest prs ale naozaj je este cas na priznaky 😉

martinazvo
7. feb 2013

@poppy28 no u nas pozyvaju na 14. den, co je dnes, ale ja mam dolamanu ruku a nemozem soferovat, tak ideme az zajtra lebo to ma manzel cas ma odviezt.....

zuzu1122
7. feb 2013

@martinazvo aha, tak tak daleko este niesom 😀 ale krasne testiky 😉

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 kazdopadne, za 1,5 dna sa to dozviem.. potom budem vidiet, ci to robi babenko alebo nie 🙂

poppy28
7. feb 2013

@martinazvo aha a kam chodite?ja sa bojim tej krvy ako certa 🙂 mna strasne boli branie krvy a aposledy mi hrozne doblizili 3 krat mi napichavala zilu lebo sa ani raz netrafila 😒 tak ja uz som spekulovala ako si dat tu krv zobrat u mojej dr

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 jasne a neboj sa aj ked neukaze este nic nie je to stratene niekomu ukaze az na 12 den test vsetko zalezi od uhniezdenie kedy bolo drzim ti palce moc 🙂

zuzu1122
7. feb 2013

@martinazvo a ty si nemala PK? 😕

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 to ano, ja viem, ze to nemusi byt ale... aspon taky malililililililinkaty dusicocik keby bol.... to by som sa vobec nenahnevala 😀 inak som aj citala ze niektore baby testovali rano a nemali nic a poobede uz mali ducha... takze zvlastne lebo vsak v rannom moci je najvacsia hladina hcg, ci?

poppy28
7. feb 2013

krvi 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@zuzu1122 nie, mali sme len 3 vajicka, 2 sa oplodnili a na 3. den mi vkladali obe bez PK (8-bunkove), PK nechceli riskovat kedze boli len 2 🙂

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 no to by mohol byt mne ukazalo uz 6 den, nechapala som som tomu ani nechcela verit tak som testovala tri dni po sebe ci to nezmizne 😀

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 no, mozno budes mat dve bublinky, ked ti to ukazalo tak krasne uz 6 dni po ET 😀 😀

zuzu1122
7. feb 2013

@martinazvo aha, ja som mala PK, takze.... no ved uvidime... inak chcem sa opytat, ked nezacnem krvacat, je to dobre alebo zle? mam v tom trosicku chaoz 😕

bique
7. feb 2013

@hadassah ahoj...mne povedali a sedi mi to aj s terminom porodu takto: od odberu folikov odratas 14 dni a mas termin akoze poslednej MS...odber folikov sa vnima ako ovulacia.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre