Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

adriana89
26. jún 2013

@mtb22 pridaj sa do mojej skupinky o IVF su tam 2 baby so mali vcera ET

andrea_82
27. jún 2013

@linn32 Ahojte, dievčatá. Som doma, skoro celý deň ležím a špinenie neprestáva. Skôr naopak, včera to už bolo aj trošku krvavé. Ale včerajší raňajší test mal čiarku silnejšiu. Na našu pohotovosť sa neoplatí ísť, len by sa vo mne vŕtali a bolo by to ešte horšie. Už sme zmierení, ak to má vyjsť, tak to bude. Zajtra skúsim ďalší test. Našťastie máme ešte 5 mrazáčikov, tak v najhoršom september to istí.

linn32
27. jún 2013

@andrea_82 andrejka uvidis teda..ale ked testik ti ukazuje ciarocku,tak by to mohlo byt OK..

andrea_82
27. jún 2013

@linn32 ďakujem. Ty ideš teraz vypisovať žiadosť do poisťovne na 2. cyklus? My už máme všetky tri vyčerpané. ☹ Je to na figu všetky tieto papiere.

linn32
27. jún 2013

@andrea_82 Juuj, to som nevedala, ze uz ich mate vycerpane..hej,ja idem vypisovat ziadost na 2.IVF..a cakat 🙂 Co ine nam ostava,len cakat a byt v klude..drz sa!

andrea_82
27. jún 2013

@linn32 Hej, máme už vyčerpané. Prvé bolo bez ET, žiadne zmrzlinky. Z druhého máme syna, tiež neboli žiadne na zmrazenie. Takže tento tretí bol, čo sa týka počtu embryí, najúspešnejší. My sme od schválenia 3. cyklu čakali viac ako pol roka. Ale ubehlo to strašne rýchlo. Aspoň si trochu oddýchneš.

linn32
27. jún 2013

@andrea_82 preco ste tolko cakali? Nejake testy vam robili? Veru,oddychnem..ale ja bych uz chcela mat embryjko v brusku,to je ten nas problem..sme velmi nedockave 🙂

andrea_82
27. jún 2013

@linn32 Museli sme doriešiť nejaké iné veci, čo nesúviseli s IVF. Áno, keď sa rozhodneme, že chceme byť tehotné, tak by bolo najlepšie, keby to bolo hneď. 😅

linn32
27. jún 2013

@andrea_82 Jajaaaj, ked ten cas tak rychlo leti a ak sa do toho zapletu ine veci,tak potom sa to zacne odsuvat..ja som tiez musela dat prioritu cislo jeden na tehotenstvo,lebo inak by som sa k tomu nedostala,furt nieco mi do toho skakalo! 🙂

aklama
27. jún 2013

@andrea_82 drzim prsty nech vsetko bude OK a dopadne to dobre 😉

maxilienka
29. jún 2013

@mtb22 ahoj. Ja som mala ET 25.6. čiže deň po tebe, tak môžme čakať spolu 🙂 Kedy ideš na krvičku? A plánuješ aj testovať?

mtb22
29. jún 2013

testovat sa asi bojim-zatial nad tym ani nechcem uvazovat, ze kedy by bolo vhodne a tak, radsej necham plynut cas bez povsimnutia-nerobi mi dobre, ked vela ratam a sledujem co je a co ma byt a tak...asi 8.7. by som zasla na krv. ty kedy?

willywoman
29. jún 2013

@mtb22 @maxilienka
ahojte baby, ja som mala ket 24.6. teda spolu s vami. oddychujete alebo vsetko robite ako inokedy?

maxilienka
29. jún 2013

@willywoman ja sa snazim robit to co bezne, normalne aj chodim do prace. Ale teraz si rada pospim aj cez den, co som predtym nerobievala 😀 @mtb22 ja idem na krv v utorok 9.7. Ako sa citite baby? Ja uz od dnes konecne nemam nafuknute brucho ako som mala doteraz, hrozil mi OHSS, ale myslim, ze uz je to dobre. Pijem cca 4-5 litrov denne 😀 to urcite pomohlo.

maxilienka
29. jún 2013

baby ako to je s tou injekciou co pichaju po ET? Mne nieco pichli - neviem co to bolo - aj Vam nieco pichali po ET do zadku???

willywoman
29. jún 2013

@maxilienka
po ET sa picha Pregnyl, urcite ti pichli to.
ked sa ti nafukne brusko znova, tak to bude uz lepsi priznak 🙂) sestricka pri mojom prvom ivf hovorila babam, ze vy mate tak nafuknute brusko, ze uz teraz ked vam beriem krv viem ze bude pozitivna 🙂
U mna sa zatial nedeje nic, citim len citlive vajecniky a trosku jak na mrchu... len pri tych liekoch co berieme sa ani necudujem, hm .. 🙂

maxilienka
30. jún 2013

@willywoman vdaka. No to je otazne, ci sa mi nafukne znova...uvidime. Ja beriem len Lutinus (utroš), ty ešte niečo iné?

willywoman
30. jún 2013

@maxilienka
este aj estrofen. (3x1mg), lebo ja som bola na ket.

mtb22
30. jún 2013

@willywoman hm, setrim sa ale fungujem normalne, bola som aj normalne v praci, ale ziadny sport, zahrada ani umyvanie okien, a ako sa citis? bolesti, pichanie? lebo ja nic...kolko ti vkladali? mne jedno

saxana15
30. jún 2013

ahojte snazilky🙂 tiez som po KET, 27.jun. testujem 10. jula 🙂 tesit sa? verit? neviem... 2 neuspene IVF, 1 neuspesny KET. uz si na to cele zvykam. ked citam toto forum, obdivujem vo vas tolku silu a vieru. rada by som nejaku nacerpala. aj pre to som sa zapojila. 🙂

amonda
1. júl 2013

@willywoman Určite to nebol pregnyl - pregnyl sa picha 36 hodin PRED ET, inak by to bolo nanič.

amonda
1. júl 2013

No - dokonca ani nie pred ET 🙂 pred odberom vajičok 🙂

willywoman
1. júl 2013

@amonda
ja som sa presne tak cudovala ako ty, ze na o po ET ale pichli mi ho, ked ma po zakroku preniesli na postel.

kuspitka
1. júl 2013

ahojte.dievcata brali ste pred KET utrogestan?

willywoman
1. júl 2013

@mtb22 my sme vkladali 2 morulky, tak sa za ne modlim nech sa tam pekne drzia 🙂)
mam len citlive podbrusko, zabolia ma vajecniky, zaboli v maternici.. ale z tych hormonov uz len nieco citlive byt musi, nie? inak ziadne priznaky. ja som dnes bola prvykrat v robote, do 7. dna po ket som bola doma. ale chodim tak od 9-14.00 potom idem domov, alebo si vezmem par hodin z dovolenky, nech mam klud. snazim oddychovat.
vy ste vkladali blastocystu? do akeho centra chodis?

kuspitka
1. júl 2013

@willywoman ty si mola na KET?

maxilienka
1. júl 2013

@amonda @willywoman presne tak. Pregnyl sa picha 36 hod. pred OPU a asi niekedy a nie vzdy aj hned po ET. Ale doteraz som sa nedopatrala ze PRECO??? Vrta mi to stale v hlave...preco to niekomu pichaju a niekomu nie???

maxilienka
1. júl 2013

@willywoman kedy mas krv?

willywoman
2. júl 2013

@kuspitka ano, bola som 24.6 na ket, ultrogestan som brala uz 4 dni pred ket, 3x2
@ maxilienka az v pondelok 8.7. mam krvicku, mam pocit ze cela vecnost dovtedy, ale uz ked som teraz v robote, ubieha mi to rychlo 🙂)

kuspitka
2. júl 2013

@willywoman budeš robiť aj test?koľko si si dala v kladať?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre