Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

minis
29. okt 2013

@zelenagw ja som uz bola na odber, uz som 9ty den po ET, zajtra idem na krv...

minis
29. okt 2013

@magdus999 sak to rozmyslam aj ja, ze si zajtra dam potom nejake vino 🙂

magdus999
29. okt 2013

@minis xixi tak nerozmýšľaj a daj si 🙂 nazdravie

nancsy
29. okt 2013

@minis tak ti držím palce na krvi.nie, ja som bola na ET 2.10. Vkladali mu dve embryka,no žiaľ som začala mať bolesti a a špinenie na 9-ty deň, potom som začala krvácať. Bola som z toho vykolajna, trapu ma ro dodnes.... Idem na druhé IVF . Čakám na ms a na schválenie od poisťovne.

dorotka66
29. okt 2013

@minis ďakujem a stále verím 🙂)

slaurinka
29. okt 2013

ahojte baby potrebovala by som radu.. po neúspešnom KET a vysadení tabletiek som na tretí deň dostala mesiačiky, krvácanie bolo silné a trvalo 6dní a teraz už na 19.deň zas krvácam, nie až tak veľmi, ráno to bolo len ako silnejšie špinenie no krvácam... môžu to byť zas mesiačiky? Pýtam sa hlavne preto, lebo sa chystám znovu na KET a v centre mi povedali aby som im zavolala keď mesiačiky dostanem, len keď ja neviem či sú to zas oni alebo nie.. 😒 🙂

minis
29. okt 2013

Baby, caute...no ja uz som tak na tom, ze to ruzovkaste spinenie preslo na silnejsie, ze musim mat vlozku...neni to az take ko ms, ale normalne to urcite neni...dne som 9 den po et, zajtra idem na krv (zbytocne) ale idem a ms mam dostat za cca tyzden, nemam pravidelne....uz mi je kasne, ze je to pase a toto akoze mozu byt uz kramose, alebo to moze mat inu pricinu. Nejdem zajtra na krv do gf, idem k svojmu, nechce s mi cestovat a vysledok len zavolam...poradte ze co 🙂. Diky moc

minis
29. okt 2013

@slaurinka ahoj, ja to v tomto neviem poradit, su tu baby, ktore sa v tomto vyznaju, ale skus zavolat do centra...

nancsy
30. okt 2013

@minis ahoj, daj vecdiet ako ti krv dopadla... ja som toto. isste prezivaala pred dvoma tyzdnami....

minis
30. okt 2013

@nancsy ahoj, dam 🙂. bola som si osobne zaniest krv do nemocnice, o desiatej mi ide manzel pre to... 🙂 uz som si vcera poplakala, asi si dnes poplacem zas :( co uz 🙂

nancsy
30. okt 2013

@minis este nezufgaj,, zavvisi to od vyysledku krvi. bude to rtal,, ako ma byt a urcitre to dobre dopadne. je to tvcoje prve IVF? Si z Nr?

zelenagw
30. okt 2013

@minis všetky ti tu drzime palce a plakat budeme od stastia jasne 🙂 hned daj vediet vysledky za 10 minut je 10 držím peste 🙂

minis
30. okt 2013

ahojte, moja hodnota vysledku krvi je 0,1.... cize absolutne nic....veduci ma pustil domov z prace....nakoniec som sa "polozila"...papa zatial a pekny den aspon vam ;)

nancsy
30. okt 2013

@minis ahoj, nezúfaj.....prejde to samé, časom sa ti zlepší nálada.podaj si novú ziadost a možno sa stretneme na opu.

zelenagw
30. okt 2013

@minis škoda nevešaj hlavu každa sme si to tu prešli a vieme ake to je raz to vyjde neboj....ale je mi to luto... ☹

minis
30. okt 2013

@nancsy ahoj, inak moje prve ivf, este mame 6 mrazacikov, uz som objednana na konzultaciu do gf... 13.11., a v dec.ak by bolo vsetko ok, by sme isli skusit ket...a inak som z NR 😉 . Aj ty?

minis
30. okt 2013

Baby je tu niektora ktora zmenila v gf doktora? Ja dnes, ako som sa objednavala na konzultaciu pred ket, som presla od drabeka k harbulakovi....

mauerka
30. okt 2013

@minis Moja, nevesaj hlavu. Malokomu sa postasti na prvykrat, to su skor vynimky. Ja viem, kazda z nas by chcela byt co najskor tehotna, ale su tu dievcata, ktore idu na 11.-12. IVF!!! Mate mrazacikov, nepodaril sa ET, podari sa KET...

minis
30. okt 2013

@zelenagw ja viem, dakujem za podporu 😉

nancsy
30. okt 2013

@minis ahoj, to je úplne super, že máš mrazacikov. Ja nemám nič, musim absolvovať všetko od zaciatku aj stimylaciu. Bývam blízko Nr...

linn32
30. okt 2013

@magdus999 ale v pohodě sa mam..snazim sa uplne ukludnit a zacat pozerat na svet z tej lepsej stránky..a ty?

dorotka66
31. okt 2013

@minis smolka, mrzí ma to. viem ako sa cítiš, minulý mesiac som volala po KETa pýtala sa na výsledky krvi a sestrička mi so smiechom povedala, že 0..teda niečo ako 0,1. no drž sa, urobte si pekný večer najlepšie bude, ak niekam vypadnete. ja som si včera ráno predsa len robila test, jasné, že bol negatívny. ale bola som len 8 deň po, a bol rok po záruke 😀 takže mám ešte 1% šancu....

adriana_dg
2. nov 2013

Dobry den som 2 krat po IVF.Dnes som 8den po ET. OPU som mala 22.10.2013 mala som 20.10.2013 injeciu ovitrelle a dnes som si spravila test a bol tam duch ale velmi velmi slabucka ciarka neviem zeci ovitrelle ovfplinuje hcg v moci prosim vas o odpoved lebo neviem cosi mam misliett mam zmiesane ociti dakujem vam a vsetkim snazilkam prajem // duchy
😉 😉 😉 😉

dukokatka
2. nov 2013

@adriana_dg urob si test este v pondelok a budes vediet co a ako na istotu,lebo 10 den uz ked ukaze aj ducha tak to si isro tehotna.ale myslim ze aj teraz 8 den ked mas ducha tak na60% si tehotna

adriana_dg
2. nov 2013

dukokatka Dakujem za radu vazim sito.No neviem aj ja som sa rozhodl zesi spravim v pondelok este test lebo utorok uz idem na krv a tam mito uz zistia na 100%.Nechcem sa nejk radovat ale ja myslim pozitivne da boch ze bude pozitivna pfuj pfuj.Jasom dnes uz 13 den od pichnutia ovitrelle tak uvidime som velmi nervozna.Ked sa mozem spitat u teba je to ako cakas ale uz si tehu????

dukokatka
2. nov 2013

@adriana_dg ja este len stimulujem picham si decipeptyl tak uvidime ako to dopadne .

adriana_dg
2. nov 2013

@dukokatka aj ja som ho pichala decapeptyl a gonal 450IUI mala som 14 vajicka stoho 11 ziskane oplodnili sa 9 dve som si vlozila a 7 su zmrazenich

dukokatka
2. nov 2013

@adriana_dg a uz si nic nebralaneake lieky?ja si myslim ze uz nebudem mat tolko vajicok lebo uz budem dost rokov.Je to nasa posledna sanca ,dat dcerke Emke surodenca.

adriana_dg
2. nov 2013

Nie moje jeto 2 IVF umna sa nerobi ovulacia .Nie nebrala som uz ziadne lieky len teraz samozrejme estrimax a utrogestan.Tak ale aspon mas to jedno dite ja nemam ani jedno a rada bisom bola keby bolo len to jedno

adriana_dg
2. nov 2013

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre