Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sarda17
5. mar 2014

@moncibubu A samozrejme, gratulujem!!! 🙂

matulka2314
5. mar 2014

@basha070 aj ja ti gratulujem 🙂 tak ty mas o dost vacsie nez ja az mam strach ci nemam moc male ale zas mozno budes mat dvojky 🙂 ja som mu uz volala dnes a objednal ma na pondelok tak uvidim

smoulinka13
5. mar 2014

@vanushka ahoj ja mam 28 ale aj tak sa nepodarilo takze je to velmi individualne a k tomu som zdrava no musim verit se to teraz vyjde 🙂)

basha070
5. mar 2014

@matulka2314 no tak to neviem co by som robila s dvoma 😉 Pravdu povediac ani som s tou moznostou neratala....ale hlavne ze to vyzera dobre. 😀
Zajtra mu volam,som zvedava na kedy ma objedna,myslela som ze je tam len v strede tyzdna.

moncibubu
5. mar 2014

@sarda17 ja som bola dnes prvykrat na krvi a ultrazvuku, na prvykrat sa riesi krvicka aj ultrazvuk, tak ti zajtra drzim palce aj na rukach a nohach, nech je vsetko v poriadku 🙂

matulka2314
5. mar 2014

@basha070 ale tak stale s upokojujem ze som oproti tebe dva dni pozadu tak snad mam to hcg na takej urovni ako ty 🙂 no ja som tiez myslella ale ako som mu dnes volala tak najprv chcel nech dojdem zajtra apotom ze teda v pondelok tak aj tebe to tak mozno povie 🙂 a este stale sa citis rovnako? lebo ja ano

basha070
5. mar 2014

@matulka2314 ano aj ja stale rovnako, ale som rada. Vsak to ma presne napadlo, tebe sa to hcg este zdvojnasobi 😵
Vravela som, ze budeme kocikovat v novembri 😀

maxilienka
6. mar 2014

@matulka2314 @basha070 gratulujem vam baby - to su super spravy, ze to vyslo!
ja som dnes 12 det po ET a test je opat negativny - zajtra krv...ja neviem, pozitivna energia ma pomali opusta....mate niektora z vas taku skusenost, ze negativne testy a krvicka pozitivna???

vanushka
6. mar 2014

@maxilienka nevesaj hlavu, este mozno vsetko bude ok.su baby co nemaju dostatok hcg v moci a test im ukazuje negat, az krv ti povie co a ako. mala si 1 embryo ?
palce ti drzim tak ci tak 🙂

maxilienka
6. mar 2014

@vanushka dakujem...vkladali mi 2 včasné blastocysty na 5 deň kultivácie. Je ťažké veriť, že by to ešte mohlo vyjsť. Ja už nemám silu na ďalší pokus....fakt neviem čo bude.

vanushka
6. mar 2014

@maxilienka aj mne dali 2, a nevyslo ☹ kolky pokus to mas teraz ?

maxilienka
6. mar 2014

@vanushka toto bolo 2.IVF, nemame ziadne zmrazene....tak ako pri 1.IVF bol len vklad a ziadne zmrazene...cize to znamena to absolvovat cele odznova! Diagnoza je zly spg., ja som ok. A problem vidim v tom, ze tie blastocysty co mi vzdy vlozili boli nekvalitne (vzdy maximalne vcasna blastocysta)

vanushka
6. mar 2014

@maxilienka hmmm, vies co, ja som mala 1 expandovanu a 1 uz vyhatchovanu blastocystu, obe vybornej kvality......a nic,,, u nas tak isto, - ja som ok, manzel ma zly sg. u nas to je 4 IVF..... a treti transfer....
nezufaj, mozno si este tehu 🙂 ja som dufala o dberu krvi.... 🙂

do ktoreho car chodis ?

maxilienka
6. mar 2014

@vanushka dakujem moja za povzbudive slova. Vy uz 4.IVF? Boze a kde na to beries silu a energiu? Uf...mam sa co ucit. Ja chodim do Iscare BA, ale ak sa rozhodneme ist do dalsieho kola premyslam o zmene - mozno Brno...

vanushka
6. mar 2014

@maxilienka silu ???? Hmmmm... mam aj ja svoje "slabe dni " ked sa mi uz nic nechce, ale potom si poviem ze pojdem do toho lebo nemam co stratit, len vyhrat 🙂 Ale jednoduche to neni, kazdopadne 😒 co uz....

nemas ziadne priznaky tehu ? pokial nedostala si ms este stale je sanca 🙂 beries utros alebo nieco podobne na podporu ?

maxilienka
6. mar 2014

@vanushka 🙂 ziadne priznaky necitim - citim sa uplne normalne. Neboli ma brucho, prsia nemam zvacsene...akurat som vyhadzana, ako pred kazdou mrchou...Ano, beriem utros a mrcha zatim neprisla. Pri 1.IVF prisla uz na 9.den po ET napriek utrosu, teraz som 12.den...tak to jedine ma utesuje a dava mi malinku nadej.

vanushka
6. mar 2014

@maxilienka no ved aj ja som o tom 🙂 pkal nemas ms - este stale mas sancu !!!! takze hore hlavu a pohladkaj brusko 🙂

matulka2314
6. mar 2014

@basha070 len skoda ze ty byvas v Devine a ja v Petrzalke 😒

sarda17
6. mar 2014

Ahojte. Nemozem tomu stale uverit. Pred hodinkou som sa dozvedela krvne vysledky, sestricka mi zablahozelala. HCG mam 531. Myslite si, ze je to v pohode cislo na 14. den po ET, ked mi vkladali trojdnove embrijka bez PK? Uplne som z toho zmatane, este mi to ani riadne nedochadza 🙂 Nemozem uverit, ze to vyslo hned na 1. IVF, nemali sme ani zamrazene embryjka...

basha070
6. mar 2014

@maxilienka ahoj,dakujem, ja som mala ducha az na 13 den po ET. Na krv som sla s tym,ze to nevyslo,o to viac som bola prekvapena, ked mi povedali, ze je to pozitivne. Tak drzim palce. A nestracaj nadej!!

basha070
6. mar 2014

@sarda17 jeeeej tak to je super, ja som mala omnoho nizsie hcg, gratulujeeem !!! Ja to viem uz tyzden a stale tomu neverim. Este raz - velka gratulacia !!!

moncibubu
6. mar 2014

@sarda17 jeeeeej tak to gratulujem, 😀 si tehotna, super, tesime sa s tebou, a hcg mas uplne super, ono sa to bude zvysovat, neboj, este raz gratulujem k bublinke 🙂

moncibubu
6. mar 2014

@vanushka no klobuk dole, 4 ivf??? tak to si silna osobnost, mas uz toho dost za sebou a podstupili ste nejake vysetrenia, imunologia, hematologia a tak. 🙂

moncibubu
6. mar 2014

@maxilienka este nieje nic stratene, boli tu aj baby co mali testy negativne a krvicka pozitivna, nemas este menzes tak je velka sanca, drzim palce 🙂

vanushka
6. mar 2014

@moncibubu dakujem, ja som v poriadku, 1 dieta uz mam takze hematologiu a imunologiu nepotrebujem. Genetiku sme robili, obaja v norme.Problem je ze u manzela zly sg, morfologia este horsia ☹ .

Za chvilu 5-ty pokus, sce nie IVF ale konecne KET, az po 4 - IVF sme mali mraziacikov 🙂 uvidime,,,ako to dopadne,,,,, kazdopadne budeme bojovat dalej !

maxilienka
6. mar 2014

@basha070 @moncibubu dakujem baby za povzbudenie! 🙂 🙂 tak uz len dufat, ze to vyjde! Bru noc

vanushka
6. mar 2014

@maxilienka dobru noc a ozvi sa zajtra ! budem mysliet na teba 🙂

basha070
6. mar 2014

@maxilienka aj ja budem na teba myslieť. Moc moc držím palce, daj vediet !

maxilienka
7. mar 2014

@vanushka @basha070 dakujem baby 🙂 krvicka zobrata, teraz uz len cakat do 13tej! Uf...

vanushka
7. mar 2014

@maxilienka super ! velmi dufam ze bude vsetko ok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre