Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

basha070
17. mar 2014

@lucinda17 odber bol 10.2., vklad som mala 12.2., cize bez PK.

basha070
17. mar 2014

@ivanuli mne sa ukazovali duchovia len po limite a po 30 min. boli este viditelnejsi. Mas dusika? 🙂

basha070
17. mar 2014

@sherny moja tak 3 IVF..musi to byt velmi narocne...aj ste zistili preco sa doteraz nepodarilo?
Kazdopadne drzim palce, tentokrat to proste vyjde!!! 😉

mayama
18. mar 2014

@ivanuli Ahoj mne sa objavil až po 4 min. manžel sa kukol a videl len 1 čiarku, to ma dorazilo, ale potom mi to nedalo a kukla som sa ja so svojim odborným okom/robila som na vizuálnej kontrole/ a zbadala som tam ducha. V ten den som si kupila test, ale inú značku, ráno som si urobila test, bol tam duch, ale slabší ako ten prvý, ale vraj je to tým, že som nepoužila taký istý ako prvý krat, myslim značku rapid, takže je určite lepšie ak sa budeš testovať každý druhy den s tým testom tej istej značky.Inak obidva boli 10.tkové, ale vidiš iná značka firmy a už to skresluje.
Ja som sa testovala už 7 den po et, Ale ty sa nemusiš ničoho bať, ved by sa aj tak malo testovať ten 10-14den, každá sme iná.

sherny
18. mar 2014

@basha070 no nepodarilo sa zistiť, aj genetiku máme ok, aj všetko, je to len príroda, ale musíme veriť a dúfať 🙂, a máš pravdu je to veľmi náročné, hlavne na psychiku, ale dali sme sa na boj, tak musíme bojovať 🙂 🙂 neúspech si proste nepripúšťam a hotovo...už stačilo slz, a večných otázok, prečo nie my, a kedy my...budeme rodičmi a bodka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sherny
18. mar 2014

@ivec16 .....no 3 x IUI som potrebovala nato, aby nás poslali na IVF a až ked laparka zistila endo, tak sme ešte vyskúšali 4 IUI a ked nič, tak sme sa definitívne rozhodli pre IVF...dlho u nás nevedeli že kde je problém, ale edometrioza všetko vysvetľuje a ked to zistil doky v centre, že mám endo, tak povedal, že otehotnieť normálnou cestou sa nám nepodarí, a že pri IVF je 10 % šanca ked vložíme 1 embryjko, a 30% ked vložíme dve...a vyskúšali sme aj jedno vložiť aj dve a nič ☹ ☹

.....a tebe čo povedali, že akú máš šancu, ked máš endo?

ivanuli
18. mar 2014

Ahojte, @mayama, @basha070, no spravila som si test, kukam na to, ze negativny, chytil to do ruky muz a spytal sa ma kde by mala byt ta druha ciarka, lebo ze on tam nieco vidi. Tak som s tym isla na svetlo, a pod urcitym uhlom som tam aj ja nieco videla 🙂 Po takej hodke to bolo vidiet trosku viac. Dnes som si test nerobila nech sa nestresujem. Skusim zas zajtra. 🙂 Test mam s intenzitou 10.
Inak, je super vidiet, ze Vam to vyslo, dodava to strasne vela pozitivnej energie 😉

janyc
18. mar 2014

@ivanuli ahojte, no ta druhá čiarka sa objaví neskor, kym test pochytá HCG objaví sa aj druhá...ale ked je v moči vela HCG (spravidla už 14 den ak s PK) vraj sa objavia kolajnice ako z traktora 🙂 tiež sa pripájam s pozitívnou správičkou... na 100% to potvrdí až krvný test..ale podľa mňa ked teh.test rozpoznal HCG, v krvi určite bude. Len ukáže ako sa to vyvíja...

ivanuli
18. mar 2014

@janyc a kedy ides na krv?

janyc
18. mar 2014

@ivanuli tento piatok...14 den mi vychádza na sobotu, takže pojdem v piatok

1maminka82
18. mar 2014

@ivanuli
@sherny
@janyc baby ja som si nerobila ani jeden jediný test 🙂 počkala som na krv.verila som tomu. A potom som mala príznaky OHSS, to som už tušila že to asi vyšlo 🙂 držím vám palce holky 🙂

ivanuli
18. mar 2014

@janyc, tak to mame krv spolu ;) Gratulujem k testiku a drzim palce v piatok ;)

janyc
18. mar 2014

@1maminka82 ja som pri prvom ET vobec netestovala, proste som si verila a nic....náhoda je niekedy potvora, preto som si po KET urobila a zatial to vyslo... 🙂

@ivanuli aj ja Ti blahoželám a tešme sa...10den je už TAKMER výhra...kde chodíš do CAR a mna krv?

ivec16
18. mar 2014

@sherny nehovorili mi o sanci... mne sa raz podarilo otehotniet s 5 cm endometrickou cystou (nevedela som ze ju mam) tehotenstvo skoncilo s MA... a az po kyrete mi prsili na tu cystu a potom som sla na laparoskopiu/laparotomiu, o par mesiacov na punkciu dalsej cysty.... a teraz prve IVF po 2 rokocvh od MA skusame... (ja myslim, ze ked sa mi podarilo vtedy prirodzene, ze sancu mame velku), manzel ma zhorsenu morfologiu, ja si myslim, ze to teraz mozno nejde hlavne kvoli zrastom po tych operaciach... takze ak budu embryjka dobre tak sa isto chytia.... v piatok pojdem na krv... zajtra si skusim urobit testik...

chorucka
18. mar 2014

@1maminka82 co ma spolocne OHSS z tehotenstvom? a ako si vedela ze mas OHSS?

sherny
18. mar 2014

@ivec16 tak je super, že sa ti podarilo otehu aj s cystou, to znamená, že šancu tu je 🙂 🙂 ja som bohužiaľ nikdy nebola tehulka, ale budem, verím v to 🙂 🙂 držím moc palce na krvičke 🙂 🙂

ivec16
18. mar 2014

@sherny jj dufala som, ze sa nam to podari znovu prirodzene, ale myslim si ze tie operacie to cele domrvili... ale tak uz sme sa dali na IVF a dufam, ze to vyjde a hned na prvy krat a hotovo 🙂 dali sme vlozit dve embryjka...nenachnevam sa ani ked to budu dvojicky 😀

ivec16
18. mar 2014

@chorucka ak si stimulovana na IVF tak OHSS ma vela spolocneho s tehotenstvom 🙂... ak otehotnies po stymulacii tak sa moze OHSS zhorsit...

chorucka
18. mar 2014

@ivec16 ale ja osobne si myslim ze ak mas OHSS tak vklad neurobia

ivec16
18. mar 2014

@chorucka ak mas silny tak neurobia,... ak je tam iba slaby nabeh, tak ti ho mozu spravit... a niekedy sa OHSS rozbehne az po vklade (predtym to moze vypadat v poriadku)

chorucka
18. mar 2014

@ivec16 asi aj zalezi ake davky liekov dostava kim sa asi vajecniky stoho spametaju a kim sa telo ocisti a asi aj kedy ma vklad ja som mala az 6den po opu tak asi som uz ako tak mala vyplavene hormony

mayama
18. mar 2014

@ivanuli To som rada, že tam nakoniec niečo je, uvidiš ono to bude ešte lepšie vidieť.Ja sa testnem zajtra ráno, som zvedava ako mi zosilnie.

ivec16
18. mar 2014

@chorucka tazko povedat, toto je asi silno individualne.. skor ide o to ako si citliva na tie hormony, niekto moze dostat OHSS aj pri najnizsich davkach... najviac hrozi zenam ktore maju PCO (alebo zvysene AMH)...

ivec16
18. mar 2014

@ivanuli aj ja idem v piatok na krv 🙂

mayama
18. mar 2014

@ivec16 Ahojte ja idem na krv 24.03, teda v pondelok, ale budem sa testovať každý druhý deň, potom sa ozvite ako ste dopadli držím palčeky 🙂

1maminka82
18. mar 2014

@chorucka vraj tehotenský hormón podporuje OHSS, cítila som tlak v podbrušku, hlavne ked som si sadla a viditeľne sa mi zväčšilo bruško ( od plodu to ešte nemohlo byť)

basha070
18. mar 2014

@ivanuli takto som to mala aj ja na zaciatku, je to dobre znamenie,ked tam nieco je. Drzim palce, daj vediet! A ktory si den?

basha070
18. mar 2014

@janyc baby ja som ani v den odberu nemala kolajnice, az 21 den po ET.

divask1
18. mar 2014

čavko ja som bola prvikrát a mala som jedno vajíčko a vôbec sa neoplodnilo teraz som bola druhy raz a mala som 5 oplodnených vajíčok a vkladali mi 2 opodnené vajíčka tak na test idem 26.3 dúfam ze vysledky budu dobre a potešujuce 🙂 možno som na seba prilis prisna ale hovorim si radsej sa netesit potom sa mozno budem tesit aj pri tomtom odbere vajicok som si vobec neslubovala skoro nic a bol inaksi opak ze sa oplodnilo 5 tak poradim vam netreba sa dopredu tesit ja viem ze je to tazke ale da sa to ze clovek na nic nemisli,netreba sa stresovat a byt v klude a hovorit si ako to bude tak bude. Ze vsetko dobre dopadne ja si to tak hovorim a pomaha mi to lebo clovek cim viac misli na to tim sa viac stresuje.

janyc
18. mar 2014

@basha070 a kolko si mala v den krvneho testu HCG?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre