Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sipka87
31. máj 2014

@smoulinka13
@ingrid0105 ahoj te baby tak sa pridavam k vam. Dnes som po ET.Prvý krát som bola a v pondelok o 10 dni idem na krv. Aj vy beriete tak vela liekov? Utrogestan 3x2, Estrimax 2x1, Prednison 1x, a este aj nejaku injekciu si picham kazdy den do brucha..aaaaa 🙂 ale tesim sa

kikuska_wedge
31. máj 2014

@sipka87 ahoj ja som 5 den po KET. Lieky beriem rovnake, ale estrimax 4x1. Velmi som sa tesila, ale kazdym dnom rastie panika, ze to zase nevyslo.

smoulinka13
31. máj 2014

@sipka87 ahok ja beriem estrimax 2x1, utrogestanb2x2 a picham do brucha fraxiparine, dnes som 4.den po ket a je mi tak divne krce v bruchu a stale by som spalaaa

smoulinka13
31. máj 2014

@kikuska_wedge ahoj ja som 4.den po ket 🙂 akusi velku davku estrimaxu beries, ja len 2 denne, aj mas dake pocity? Mne je dnes dako zle ako pred mms a unavena som dost

rebeka33
31. máj 2014

Unavu robi utrogestran,je na nom ze by si nemala.ani soferovat 😉 .ja som 6 den ,ale uz si idem kupit t si test 😀 . Okrem to som ochorela.a zo.dna na den mi je.horsie. tqkzesi hlavne idem kupit nejake lieky,lebo homeopatia a vitaminy nepomohli.

zuzina1881
31. máj 2014

Caute 🙂
6ty den po KET, utros 2x2, inak nic, treti pokus... citlive prsia, boli brusko ako pri mens., slaba som, unavena, navaly tepla.... nalada pesimisticka.. bojim sa :-\
Test je este skoro robit, co? 😀 porazi ma 😀
@smoulinka13
@kikuska_wedge
@sipka87
@rebeka33

smoulinka13
31. máj 2014

@zuzina1881 moja ja som tak isto na tom, nalada lieta, raz zima raz horko a krce ako pred mms. Test este je asi skoro

kikuska_wedge
31. máj 2014

@smoulinka13 beriem vacsiu davku, lebo som mala malu sliznicu len 8 mm. Brucho ma boli ako pri ms, ked si lahnem, tak to prejde. Dnes rano ma aj prsia prvy krat boleli. Som strasne unavena, vcera som prespala cely den. Inac nic.

@rebeka33 prajem skore uzdravenie. Lieky si dobre pozri, ci sa mozu v tehotenstve.

@zuzina1881 nalada uplne pod psa, uz sa ani netesim, ani neverim, ze to vyslo. K tomu je to dnes rok, co mi zomrela maminka.

Ale z celeho srdiecka vam vsetkym drzim palce, aby ste si na testiku nasli vytuzene dve //. 🙂

sipka87
31. máj 2014

@kikuska_wedge
@smoulinka13
@zuzina1881 ahojte baby tak sme na tom cca rovnako. Presne fraxiparin picham aj ja. Estrimax som brala 3x1 ale znizila mi davku bolel ma zaludok. Musime to vydrzat vsetky. Podari sa nam. Ja nechcem vobec testovat. Uvidim vsak ako to vydrzim 🙂 teraz sa mi chce velmi spat len musim pockat lebo stahujeme sedacku 🙂

smoulinka13
31. máj 2014

@kikuska_wedge 8mm si mala pri vklade? ja som dnes tiez taka pesimisticka, je to moj posledny mrazacik, ka to nevyjde tak cely cyklus odznova:(((

zuzina1881
31. máj 2014

@kikuska_wedge ako vidim, sme na tom rovnako 😀
Taka som zvedava, co vsetky napiseme o 2t! Ci to bude 🙂 alebo ☹
O dva dni testnem, ale citim to na ☹ a moje pocity na nikdy nesklamali.
Opatruj sa... aj ja drzim palce! 😉

sipka87
31. máj 2014

Inak baby ja som mala sliznicu dnes 10 mm je to dost? Citala som ze minimum ma byt 8 no ale tak neviem.

smoulinka13
31. máj 2014

@zuzina1881 moja nevzdavaj to hned dopredu 🙂 sancu mame velku, uz sa to raz musi podarit...

smoulinka13
31. máj 2014

@sipka87 to staci neboj, ja som mala dako 11 mm a minule som mala vzdy 10 a stacilo 🙂

ericka13
31. máj 2014

ahojte ja som 8 den po KET, sliznicu som mala 11 mm, a beriem 3xdenne estrimax a 3x denne po dve gulky utrogestanu. Teraz ma len sem tam pichne v podbrusku a sem tam ma zabolia aj prsia, hlavne ked si dam dole podprsenku tak vtedy to viac citim, ale inak v pohode. Inak sa citim dobre, sem tam si bezdôvodne poplacem, ale tak to bude asi tymi liekmi...chcem testovat, ale bojim sa ze tam nic neuvidim....je to hrozne....musim sa odvazit, ale ten pocit, ze tam nebudu dve ciarky ma nici....je to velmi tazke...drzim vam palce nech teda vsetky uvidime dve ciarocky.... 🙂

sipka87
31. máj 2014

@ericka13 ahoj. Kedy mas ist na krv? Ja sa tiez bojim testovat asi ani nebudem. Skusim to vydrzat. Ked som chodila na iui tiez som netestovala a vydrzala som to. Skusim aj teraz 🙂 vyjde nam to !

ericka13
31. máj 2014

@sipka87 na krv idem 6.6. a modlim sa aby nam to tentokrat vyslo. ja neviem ci to vydrzim netestnút, asi to skusim den pred krvou alebo co, aby som sa vedela pripravit na tu spravu ci uz dobru alebo zlu....ale nemam rada soky....to by som asi este horsie zvladla, keby ze sa teraz tesim ze to vyslo, neurobim test a potom v piatok zavolaju ze im to je luto ze to nevyslo....Tieto dva tyzdne z celoho IVF sú najhorsie....keby som ich tak mohla cele prespat, to by bolo super 😀 a ty kedy ides na krv ?

kikuska_wedge
31. máj 2014

@smoulinka13 áno len 8. Tiez posledny mrazacik. Tiez odznova.

sipka87
31. máj 2014

@ericka13 ja idem 9.6. Na krv. Praveze ja sa bojim ze ten test to skresli. Oni totiz vychadzaju rozne co som citala. No uvidim. Hadam mi to odhodlanie vydrzi 🙂

smoulinka13
31. máj 2014

@kikuska_wedge no tento posledny pokus je najhorsi..lebo bud alebo...a vsetko odznova...ach jaj..ale co by sme nespravili pre babatko ze 🙂 ale stale dufam ze to uz konecne vyjde

ericka13
31. máj 2014

@sipka87 no drzim ti palce, aby si to teda vydrzala, a ako to myslis ze skresluju tehotenske testy, nie su pravidve? Lebo ja ked som bola v marci na ET tak som si robila TT daky 10 den po ET a mala som tam slabeho ducha, tak som sa uz potesila, ale to som si kupila jednu znacku TT dr. Max a tie robia duchov aj malým detom zevraj, tak som si potom kupila iny test a ten uz bol taky negativny ze uz ani viac negativny nebol....takze asi to zalezi od toho aky test kupis...dr. max isto nekupuj.... 😉

sipka87
31. máj 2014

@ericka13 tak ja 10 den uz idem na krv. Tak co som citala vela zenam vysiel neg. A boli tehotne alebo opacne. Pre mna by boli toto stresy. Skor ako 10 den sa ani neoplati robit kvoli tym vsetkym liekom. No nic uvidime teda.

ericka13
31. máj 2014

@sipka87 no ja idem na krv az na 14 den, ale mne tentokrat nepichli tu injekciu, neviem ako sa to uz presne vola niečo na P čo obsahuje vlastne hcg hormon.....tak ci tak drzim silno palce nech sa tesite s pozitivnej krvy...

sipka87
31. máj 2014

@ericka13 dakujem. Hadam sa budeme tesit viacere pozitivnej sorave . 🙂

rebeka33
31. máj 2014

@zuzina1881 no ja som ten typ,že testujem, lebo neviem čo zo sebou. 😀 😀 -.No okrem liekov na kašel som si kupila rovno 3 testy. a jeden aj urobila no a po 3min. je tam duch. Tak ma to motivuje nedvíhať,neupratovať. aj ked ducha a čiarky som mala po kete a nedopadlo to 😒 tak sa teším pomaly. vklad som mala v nedelu 7.45.

ingrid0105
31. máj 2014

@sipka87 ahoj mne 1 IVF nevyslo, teraz sa chystam na KET vidim to tak na 15 az 17 juna ak sa rozmrazia nase deticky 🙂

sycamore
31. máj 2014

ahojte babenky. vsetkym, co cakate na testik drzim moc palce. Nech su tam //
ja som chcela dnes testnut, aby som mala istotu a ten blby test nefungoval 😠
@ zuzina1881 - mame uz zarezervovanu dovolenku, oddychnem si a potom hop sa hor sa, mrazaziky sem sa 🙂

wanda1986
31. máj 2014

@ingrid0105 ahoj. ja mam podla vsetkeho mat ked niekde okolo 8. juna 🙂 teraz to uz vyjde 😉

zienka42
2. jún 2014

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať dnes som 11 deň po ET a začala som pomaly krvácať .... na krv a sono máme ísť vo štvrtok čo myslíte je to už v háji .....

rebeka33
2. jún 2014

@zienka42 niekedy moze ist o uhniezdovanie, ale to by si mala lenspinit a nie krvacat. Urcite si urob test a ja bysom zasla za doki dnes, nech ti vezme krv a popripade upravi lieky . Drzim palec.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre