Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
14. jún 2014

@misenaf aaaa v pondelok

misenaf
14. jún 2014

@katka17044 a to by si uz mala nieco citit...jaaj kocky ja nemam dobry pocit z toho ze nic necitime,neni nam zle ani nic ☹

katka17044
14. jún 2014

@misenaf aj ja mam taký pocit... nič necítim štve ma to... už som bola dva krát tehu i keď krátko ale bola a cítila som to... teraz vôbec nič... akurát hneď večer po vklade som mala bledo hnedé akoby špinenie ale trvalo to len chvíľu... neviem či to už mohlo byť uhniezdenie alebo či z toho úkonu? Ale po tom úkone sa mi to ešte nikdy nestalo... tak neviem

misenaf
14. jún 2014

@katka17044 a bola si tehu prirodzene?vtedy si co citila?a kedy rano ci cez den?

katka17044
14. jún 2014

@misenaf prirodzene nie vždy len po umelom, no ako som prišla domov pospala som si a potom k večeru som mala na nohavičkách hnede ale ráno už nič ani odvtedy nič neviem čo to bolo

katka17044
14. jún 2014

@misenaf ahaa ty myslíš tie pocity :D tak tie som vždy cítila nad ránom... vždy som sa na to zobudila a išla na wc či som nedostala.. presne taký pocit akoby mal začať menzes ale oveľa slabšie a bolesť sa nestupňovala potom to prešlo neviem či to nezačalo ale tak až neskôr nie v prvé dni... prvé čo sa mi stalo bolo tak na 5 deň čo som cítila také pulzovanie vľavo

misenaf
14. jún 2014

@misenaf a ak nevyjde 1.ivf posielaju hned na genetiku? My sme mali 8 vajok z toho 6 oplodnenych a z toho len 1 vcasnablastocysta ostatne neboli vhodne namrazenie ze zacinam rozmyslat ze okrem vseliakych probllemov mi pribudne dalsi ze mam nekvalitne vajicka.To genetika odhali?

katka17044
14. jún 2014

@misenaf aj vaječníky alebo čo v tej ľavej strane som dosť cítila... ale ja som mala čiastočne priechodné vajcovody a potom som bola zase na laparke a bol tam uz sactosapix tak neviem či tá bolesť nebola aj preto, že tam bola tá tekutina...

radina
14. jún 2014

@wanda1986 ja som mala dost silnu, 3x merional a gonal 100, mozno to s tym suvisi. 😕

misenaf
14. jún 2014

@katka17044 a to teraz si citila to pulzovanie ?ta otazka nad tymto som chcela posla tebe nie sebe 🙄

katka17044
14. jún 2014

@misenaf ja som na genetike ešte vôbec nebola... ale inak skoro na všetkom... inak ja ked som mala 1 ivf tak tiež som mala nakoniec iba 1 embryjko... ale ja si myslím, že chyba nebola v kvalite ale dali mi slabú stimulku lebo sa ešte báli... takže som mala len nejakých 5 vajíčok z toho nakoniec 2 embryjka a keď som rano prišla už len 1 aj to 6 bunkové a vtedy som vôbec neotehotnela lebo bolo podľa mňa slabučké už pri druhom ivf som mala 11 a bolo už aj čo zamraziť a teraz som na 2 ket...

katka17044
14. jún 2014

@misenaf pulzovanie pred tým... teraz možno na 2 deň akoby 2 pichlo vľavo ale neviem či naozaj alebo som si to len nahovorila... inak necítim teraz nič ani pulzovanie ani ako menzes bolesť brucha ani vaječníky ako pri ovu... tak neviem... jedine že to možno začne až tak od 8-10 dňa...

misenaf
14. jún 2014

@katka17044 velmi som zvedavatak sa pytam dalej 😎
Pisala si ze vtedy si to tiz zacala citittrosicku neskor,t.j kedy?
no inak jasom mala tu najlahsiu stimulku kvoli predpokladanemu ohss.. takzemoze byt ze tieslabe embryjka preto?kamchodis?ja do iscare.
A nagenetiku ta teda zatialneposlali?mne 1 kocka pisala ze ju po 2.neuspesnom ivf poslali...

katka17044
14. jún 2014

@misenaf v pohode pýtaj sa 🙂 neviem či si dobre pamätám ale to pulzovanie začalo 5 deň a potom prišla až ta menzes bolesť ale to už presne neviem na ktorý deň.Aj mne dali najprv slabú stimulku kvôli výške a váhe tak sa bála, tak to asi preto. ja chodím do gyn five na genetiku ma ešte neposlali.

radina
14. jún 2014

@misenaf tak na 5 alebo 6 den ked je to blastocysta, tak zacina praskat ten obal - hatchujuca bl. Jedine tak sa prilepi. Podla mna to musi ist podla prirody -embryjka nevedia , ze boli v labaku 😀 😉

misenaf
14. jún 2014

@katka17044 myslis ze si nizka a chuda? teraz si mala pk? inak rozmyslam prejst do ferticent tam sa za pk a icsi vobec neplati.S cim si stimulivala?ja menopur 50 iu.a diphereline a kratky protokol

wanda1986
14. jún 2014

@katka17044
@misenaf
no kočky, ja som po ET aj vracala na asi 4 den. no a bolesti som mala,aj ma pichalo a nič. no a teraz len taky tlak niekedy,sme tam pichne, ale mozno si to len nahovaram.uz ani kristus nevie.my sme boli na genetike,lebo nas hned poslali,kvoli zlemu spg. no a tam len tolko,ze nase ťažkosti nie su spôsobene genetickou poruchou,takze z toho hladiska sme ok.
a aspon jednej to vyjst musi 🙂 nikto nič neciti,nikomu nič nie je,ale čert by v tom bol aby to nevyslo ani jednej. 😠

radina
14. jún 2014

@misenaf Podla mna na genetiku posielaju, aby sa na tom dobre nabalili 😠

katka17044
14. jún 2014

@misenaf no nízka som, ale či chudá to nie :D ale tak ona tak povedala že som drobná tak preto 🙂 ja si už ani nepamätám, ale tusim gonal, dipher. to bolo ešte v 2011

katka17044
14. jún 2014

@wanda1986 a co zistujú na genetike?My máme spermiogram vraj ukážkový, ale neviem čo všetko tam ešte kontrolujú a tuším dlho sa čaká na výsledky, preto som sa k tomu nejak ani nedokopala.

wanda1986
14. jún 2014

@katka17044 3 mesiace aj 3 dni u nas. A neviem cozistovali.nam nezistili nic

radina
14. jún 2014

Kocky, nasla som prehladnu tabulecku o tom, co sa deje s embryami po ET :
http://www.nyufertilitycenter.org/ivf/embryo_tr...
😉

katka17044
14. jún 2014

@wanda1986 uha tak to fakt dlho sa čaká. Ak by mi toto nevyšlo tak by som si to asi dala tiež urobiť pre istotu

katka17044
14. jún 2014

ešte mám na vás otázočku, keď vám po vklade ukázali to médium ako to oni volajú na tej obrazovke ako ste to videli tam vy? Takú bielu čiarku?

misenaf
14. jún 2014

@katka17044 ano mne dali aj fotku ano taka biela ciarka

misenaf
14. jún 2014

@radina toto sa mi paci vdaka

katka17044
14. jún 2014

@misenaf to je milé že dali aj foto, mne nedali, len mi to ukázali. dakujem

misenaf
14. jún 2014

@katka17044 lebo ja teraz neviem ci to ze sa vyvinulla len 1 blastocysta je chybou nekvalitnych vajicik alebo mozno zleho protokou.takze hovoris ze tebe tu genetiku vobec nenavrhli?

katka17044
14. jún 2014

@misenaf tak v mojom prípade bol problém v protokole, v tom slabom som mala tuším iné aj dávky aj liek ako už v druhom, ale druhý už bol ok. Genetiku mi nenavrhli

wanda1986
14. jún 2014

@misenaf
@katka17044 2 biele ciarocky teraz.predtym jedna🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre