Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
23. jún 2014

@qwertinka a aké si mala prvé hcg? dakujem

katka17044
23. jún 2014

@qwertinka zle som napisala vajcovod a vajickovod je to iste myslela som ci mozu zobrat aj vajecnik 🙂

qwertinka
23. jún 2014

@katka17044 ja ta nechcem plasit a prajem ti aby si mala taky zazrak ako tu baby pisali ze mala ta anuska. Je to uz davno ale boleli ma krize, uplne bolesti, skoro som odpadla. Kramy som nemala v ten den ako mali prist, ale tusim na druhy den alebo az po dvoch dnoch. Utekala som ku gynekologovi lebo celu noc bolesti a krv len malicko. Tak hned krv brali, to stuplo aj lieky proti bolesti som nebrala ako som sa bala ak by to predsa bolo tehu, co bolo tak nech neposkodim plod. Zobrali mi cely vajcovod, tam sa uhniezdilo. Srdiecko krasne bilo, len smola. Nechcela som tomu verit, lebo som si myslela ze ved ivf, tam sa take nemoze stat.

katka17044
23. jún 2014

@qwertinka je to hrozne... ja ked som isla na laparku a brali mi ten jeden chcela som nech mi zoberu obidva aby som sa nemusela tohto bat ale zobrali len jeden, zatial nemam vobec bolesti brucha ale urcite si budem davat na to pozor a ak by som zacala spinit alebo bolesti zacnem to hned riesit lebo je to dost nebezpecne

qwertinka
23. jún 2014

Ved toto. Ja som chodila do skoly a keby viem ze je to mimomaternicove tak si davam lepsi pozor. A tebe brali vajcovod? Ktory? Lebo mam znamu ktora nema a uhniezdilo sa je na zaciatku vajcovodu. Ze jej to zle odstranili a ostala jej tam taka ryha. Idem ti pozriet to hcg ake som kedy mala. Mam to niekde napisane lebo bohuzial si to po troch rokoch nepamatam.

katka17044
23. jún 2014

@qwertinka no zbohom ak mi to zle spravili... mne zobrali lavý kvôli sactosalpingu ten druhy bol pri prvej laparke ciastocne prechodny ale o 2 roky bol uz lepsi tak mi ho tam nechala

qwertinka
23. jún 2014

No tak som to nasla. Ja som mala odber krvi v piatok, to som mala 29,29 a menzes som mala dostat v nedelu. Mavam 28 dnove cykly. Takze to som bola 13 den. Vklad som mala 12.2. a zakrok 21.3. Potom v pondelok som bola znova. To mi stuplo na 47,75. To som v pondelok mala v noci tie strasne bolesti a krv ktora presla. Zase na krv v stredu. Hodnota 78,76. 30 dni od vkladu som mala hcg vyse 4000. Nic nevideli. Este mi vraveli ze nejaky flak tam je, No viem kde sa pozerali. A potom som uz mala zakrok. Podotykam ze sa samo embryjko samo nepustilo. Bolo by rastlo a rastlo. Keby to mam prirodzene tak bohvie ako dopadnem. Drzim ti fakt velmi palce lebo viem ake to je behat kazdy druhy den na krv.

katka17044
23. jún 2014

@qwertinka fuha tak uz len ked to citam je to blby pocit... nieto to ešte zažiť... tak mam co robit lebo na krv idem az piatok tak teraz cakat.... takze tak nejak na 16 den ti uz zacali tie bolesti. Tak zaklad je aby nebolelo dole brusko a neprislo krvacanie ak to teda nema byt menzes.

katka17044
23. jún 2014

@qwertinka ak sa smiem spýtat ty máš už deti?

katkacernakova
23. jún 2014

ahojte baby, ja som bola na ET 13.9. Na krv mam ist v piatok. Ale brucho ma dost boli. Vy ktore ste po ET alebo KET mate alebo mali ste ruzovy vytok? Asi uz mrcha utoci, vsak? ☹

qwertinka
23. jún 2014

@katka17044 toto sa mi stalo v 2011 to bolo moje prve a v ten isty rok sme isli do toho znova a nastastie uspesne. Uz mi tu pobehuje a robi nesmiernu radost 😀 Takze vsetko zle je na nieco dobre. Ale neboj vsetko bude v poriadku hlavne nech ti spravia velmi pozorne sono. To je dolezite. Mozno keby sa u mna necakalo tak dlho tak by sa to mozno dalo riesit len nejakymi liekmi a nie operacne.

katka17044
23. jún 2014

@qwertinka jeeeej tak to je ale super, ja este nemam deti a mam dost rokov takze to cakanie je strasne. No co uz tak v piatok budem o nieco mudrejsia a potom ak by som sla na to sono tak hlavne nech to pozrú aby to nebolo kde nema inak hned riesit ano tiez som pocula ze su aj nejake lieky na to tak snad ma budu mat pod kontrolou lebo neviem ako v gynfive k tomu pristupuju ci to beru zodpovedne

babo78
24. jún 2014

@niveagirl ahoj pisem ti sem , lebo v tom fore mi nejdu otvarat komety ani odpisovat. A to mi uz budu robit normalny test?

blcha76
24. jún 2014

Dievčatá, taká som už nervózna, že sa neviem sústrediť na robotu 😉 ... Po 14.00 hod. mám výsledky z rannej krvičky 🙂 ...

babo78
24. jún 2014

@blcha76 Neboj uz sa ti to krati. Viem ta pochopit, ja idem v piatok na prvy test a uz teraz som nesvoja. Dopadne to dobre, uvidis🙂 Drzim placeky.

radina
24. jún 2014

@blcha76 ja uz maaaam 😀 hcg 380 😉 drzim palce !!!

blcha76
24. jún 2014

@radina TY KOKOS 🙂 380? 🙂 , paráda!!!

babo78
24. jún 2014

Ako viete tie hodnoty aco znamenaju?

smoulinka13
24. jún 2014

@radina super ;)

babo78
24. jún 2014

@blcha76 Tak ako?

blcha76
24. jún 2014

@babo78 POZITÍVNE 🙂 🙂 🙂 ! HCG 313 🙂 .

radina
24. jún 2014

@blcha76 supeeer, gratulujem 🙂)

babo78
24. jún 2014

@blcha76 skvele...🙂 vidis som ti povedala.....

ingrid0105
24. jún 2014

@blcha76 gratulujem a zelam nech ti to vydrzi az do stastneho konca 😀

blcha76
24. jún 2014

@babo78
@radina
@ingrid0105
Ďakujem babenky, teším sa len tak opatrne, lebo v decembri mi to vydržalo len 2 týždne ☹ , tak tentokrát to snáď lepšie dopadne 🙂 🙂 🙂 .

radina
24. jún 2014

@blcha76 aj ja sa bojim, takze radovat sa budem az neskor radsej. 😉

babo78
24. jún 2014

@blcha76 Treba sa vela setrit moja hlavne klud bez stresu, oki. Silnoooo drzim palceky🙂

ingrid0105
24. jún 2014

@radina gratulacia, do tretice vsetko dobre 😀

katka17044
24. jún 2014

@blcha76
@radina baby super vyzerá to parádne... máte skoro rovnaké čísla 🙂

ingrid0105
24. jún 2014

@blcha76 urcite ano, setri sa a pohoda urcite prida na tom aby to dopadlo vestko ok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre