Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

drobec123
5. máj 2009

ahoj surviver, M moze prist bez ohladu na to ci vysadis alebo nevysadis lieky. je to individualne. takze pokial si nedostala je vsetko v poriadku a mas velikansku nadej ! kedy ides na krv ?

surviver
5. máj 2009

Ahoj drobec123. vdaka za odpoved.Na krv idem 11.5. Tak uvidime,aj dnes rano ma pokusalo spravit si test 😉 ,ale uz som ho za posledne 3 a pol roka robila tolko krat,ze uz nemam odvahu,lebo ak tam bude zasa len / tak ma to opat uvedie do depky ☹ Este raz vdaka za povzbudenie....

drobec123
5. máj 2009

no ja som nastastie tych testov pocas rych rokov snazenia ani nerobila, ale poviem ti ze som bola dobre na nervy ked som na 11den po ET testovala. utiekla som z kupelne a manzel tak ostal stat a cakal. ja som to psychicky nezvladla, ale po par minutach tam bola jemna ciarka. do teraz tomu nemozem uverit, kedze nemam ziadne priznaky ! trosku sa mi zvacsili prsia ale to by som skor pripisovala hormonom ako tehu. a aj tie sa zvacsili az po tom ako som bola na krvi.

mimka30
5. máj 2009

Baby dobré ránko. Dnes som sa zase testla. Hodila som to do albumu.

drobec123
5. máj 2009

mimka, ty si neuveritelna ! ale ciarka je uz krasna ! uz to je delovka ze si tehu ! stvrtok len zistime vysku HCG a mozes sa na to zacat pripravovat !

mimka30
5. máj 2009

Jááj Drobec. Si zlatá, len ja tomu neverím 😀 Ja som zvedavá, čo bude vo štvrtok a potom na uzv.
A ty sa ako cítiš?

babulka123
5. máj 2009

mimka aka paraaaaada.. super.. vidis. oplatilo sa cakat.. cmuuk

drobec123
5. máj 2009

mimka, no poviem ti ze ani ja tomu u seba neverim, a to uz mam po krvi a vcera som videla cierna machulky aj na utz ! ja sa citim uplne normalne, trosku mi teda narastli prsia, ale to si teda vsimnem len ja a moj drahy - nic dramaticke - pamela zo mna zatial nie je 🙂
sem tam rano citim ze mi je zle - par minut, ale to skor tak od hladu, cize dam si rychlo susienku a je to vybavene. ale to by som tiez nikdy nepripisovala tehu keby som o tom nevedela. ty ?

gabica
5. máj 2009

Mimka - to je parada, kazdym dnom je to tmavsie. teraz si urcte hovoris, ze booze naco si tolko stresovala.

corinne
5. máj 2009

mimka30 vyzera to dobre 😉 A mala si PK? Ja z toho cakania asi zcvoknem,ET som mala vcera a transfer bol po 48hod po OPU,takze ja tak skoro testovat nebudem ☹

och
5. máj 2009

mimka no nevravela som ti 😀 😀 😀 parada to budu dvojky ja som mala tiez take pecky ciarky vcera rano 😀 😀 😀

drobec tak isto tomu neverim ze som tehu 😀 😀 😀 mne ani len zle nie je len mam vacsie podbrusko ale to je z estrofenu a pobolievaju ma prsia asi z utrosu ale ani nenarastli ani nic 😀 😀 😀

corine viem ze sa to teraz lahucko povie ale ked mozes vypadni niekam na vylet s partiou alebo grilovacku proste hocico a ani nebudes vediet ako ti ten cas ujde 😀 😀 😀

drobec123
5. máj 2009

och a uz si bola na krv ? kedy si mala ET ?

och
5. máj 2009

no ja som dnes 12 den po ET a vcerajsia krvicka ze 633 hcg 😀 😀 😀 😀 vo stvrtok dalsia krvicka ci stupa ako ma 😀 😀

mimka30
5. máj 2009

Ahojček Drobec, Och 😀

Och myslíš???? Ja by som dvojky aj brala, a ty??? 😀 😀 😀
Inak čítala som, že si prechladnutá. Inak aj ja 😒 Žeby to bola nejaká tehotenská móda??? 😀
Ako sa cítiš???

mimka30
5. máj 2009

Gabica, Corine- ja tomu ešte neverím. Uvidíme až po odbere a uzv. 😉
Corine- mala som aj PK, ale nie blastulky, ale morulky mi vkladali. 😉

Gabica, Corine- netestnete sa???

mimka30
5. máj 2009

Babulka- dík moja. Dúfam, že to špinenie neurobí šarapatu 😒

drobec123
5. máj 2009

och, to je krasne cislo, to som ja mala na 13 den po et. to mozu byt dvojky ako vysite !
mimka, uz teba tiez ked si mala tak skoro uz druhu ciarku ! ken sa pripravuj na to !

dicinka1
5. máj 2009

ajojte..mimka..dvojky urcite budu lebo na 10 den po et take silne // 😵 😵 😵

och
5. máj 2009

mimka dvojky su moj sen 😀 😀 😀

no ved uvidime vo stvrtok 😀 😀 dufam ze to narasite ako ma a potom uz len uzv a budem pokojna ze je vsetko ok 😀 😀 😀

boooooze mi prvorodicky si to tehu pre ten strach ani neuzijeme 😝 😉

mimka30
5. máj 2009

Dicinka myslíš???? 🙂 Keby si mala pravdu, moja. 😉

Och- aj ja by som strašne dvojičky 🙂 Ale aj jedno poteší, len nech je všetko v poriadku. 😉

drobec123
5. máj 2009

baby, ste zlate ako tuzite po tych dvojkach !
och, myslim ze po krvi a utz sa ten stres este len zacne ! ja to uz mam za sebou a teda aj tak neviem na com som, takze cakam na dalsi utz. a takto budeme cakat najblizsich 9 mesiacov 🙂 teda v podstate uz iba osem 🙂

mimka30
5. máj 2009

Drobec, ty kedy ideš na uzv?

Och- to sa vo vašom centre chodí 2x na krv a potom na uzv???

drobec123
5. máj 2009

no vcera som bola na jednom ale kedze teda nevieme co ten druhy drobec tam znamena tak ideme este raz do CARu v utorok. inak sa chodi po krvi iba raz, potom uz ides k svojmu gyn.

och
5. máj 2009

mimka hej na 10 den po ET a potom este na 14 den asi aby zistili ci to rastie a ci sme o mimco neprisli 😀 😀

ale ja verim ze sa ti mali hajzlici do mna tak zakusli ze vylezu az na promocie 😀 😀 😀

gabica
5. máj 2009

mimka 30 - ty pokusitel. Ja testnem ale az buduci pondelok. to budem 9. den po ET. Skor sa asi neodvazim. Ale uz dnes sa bojim. Budem ta asi nasledovat, lebo ja tiez depkujem a niekedy i aj porevem.

Corinne - kedy si mala ET. A co vam vkladali? Nie vam ale tebe. a ako sa citis? Ja som mala ET v sobotu. nemam ziadne priznaky, nic. Len som neskutocne zrava ... to sa mi davno nestalo.

mimka30
5. máj 2009

Jasné Ochs že sú dobre zakusnutí 😀 😀 😀 Nebojkaj 😉

Gabica- testi aj ty potom. 😉

mimka30
5. máj 2009

Gabica depkujem a revem aj ja sem, tam. Teda skôr pravidelne 😀 Ja som plakala aj pri ET, aj pred. Veď si ma videla v centre, nie? Takže sa len vyplač, nech idú emócie vonku. 😉

mimka30
5. máj 2009

Potom sa už ide Drobec ku gynekológovi? Ja by som najradšej ostala stále u doktora Pintera. U ňho sa cítim v dobrých rukách.

drobec123
5. máj 2009

no ved prave, ja som to vcera tiez s manzelom vecer skonstatovala ze mam voci nemu doveru a velky respekt ! a aj tie sestricky su neuveritelne !!!!!!§ jooooh bude mi za nimi smutno ☹
hej potom ako pojdes na krv, pojdes za cca tyzden na UTZ a potom s vystupnymi papiermi uz k svojmu gyn.
ja si prave hladam noveho ....

mimka30
5. máj 2009

Ja mám Dr. Ditteho, ten je v ružinovskej nemocnici, je aj pôrodník. To je to centrum GPN. Ak chceš, kukni stránku www.gpn.sk
Ako tehotná tam platíš poplatok- myslím 3500 Sk na rok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre