Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

drobec123
5. máj 2009

mimka, poznam to centrum. aj som nad nim rozmyslala. ale asi sa rozhodnem pre Prosanus, kde mas za cenu 2900 sk vsetkych lekarov, nielen gyn.
a kde rodi Ditte ? on bol predym u Kocha ze ?

kiara15
5. máj 2009

mimka gratulujem uz je to viac jak jasne ja asi az nabuduce 🙂

drobec123
5. máj 2009

mimka, ideme na utros ! len aby si nezabudla 🙂

marsi28
5. máj 2009

ahojky, citam vas uz druhy tyzden a dakujem za nepriamu podporu, lebo len vdaka vam som preckala ten nekonecny cas od odberu po ET. Dnes som bola na krv a vraj som aj ja tehu. 😀 Vie mi niektora z vas poradit aky je rozdiel medzi HCG a beta-HCG. Ja som dnes (11.den po ET) a moj vysledok je Beta-HCG 22. Neviem kolko to bude na HCG.

kacarina
5. máj 2009

marsi vitaj a blahozelam !!! 😉

mimka30
5. máj 2009

Drobec dík 😀 😀 😀 Ja som po ňom aj zaspala 😀 😀 😀

drobec123
5. máj 2009

marsi gratulujem !!!!! ale teda neviem aky je rozdiel medzi tym. a teda ci vobec nejaky je 🙂
co teraz dalej ?

mimka30
5. máj 2009

Marsi gratulujem. 🙂 Ja ani neviem, koľko má byť hcg. A to som zdravotník 😀

marsi28
5. máj 2009

o 3 tyzdne na kontrolne uzv. len si musim zistit ten rozdiel

mimka30
5. máj 2009

Hej Drobec, on bol u Kocha, teraz rodí na Kramároch. Mne môj muž povedal, že najlepšie je na Antolskej. Teda rodiť.

drobec123
5. máj 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
ukradla som to jednej babe 🙂 14dni po oplodneni (co je u nas OPU) pri jednom by malo byt od 3-426

marsi28
5. máj 2009

dakujem mimka, tvoje testy su super. ja som si nerobila test, lebo po tych 7rokoch som uz zbabelaaa

mimka30
5. máj 2009

Marsi ty to máš už potvrdené z krvičky. Mňa odber čaká až vo štvrtok 😉
Neviem čo to je to beta-hcg, ale skús si pozrieť cez google. Ty chodíš tiež do FC?

boncusik
5. máj 2009

marsi,

ani ja som nerobila test a dnes prekvapko HCG 939 🙂

ja už totožto z duše tehot testy neznášam, vždy mi vyšli negatívne 😠

marsi28
5. máj 2009

chodim do Ke, gyncare

mimka30
5. máj 2009

Boncúšik a Marsi tak teraz si tie testy môžte v kľude urobiť, určite budú // 😀

boncusik
5. máj 2009

asi si spravím jeden na pamiatku 🙂

marsi28
5. máj 2009

a ja tiez, do albumu, konecne 😀 😀 😀

marsi28
5. máj 2009

som rada, ze som sa mohla podelit s vami o radost, budem sa ale tesit potichucky aby to vsetko dobre dopadlo. teraz sa lucim, pa spolubojovnicky, drzim palecky

drobec123
5. máj 2009

mimka, ved prave ze aj Dr. v FC mi vcera povedal ze by som mala hladat niekoho kto rodi na antolskej, ze je to najlepsie vybavena nemocnica. tak preto chcem ist do toho prosanusu, tam ti porodnici rodia na antolskej a vsetci predtym robili u Kocha. utros je tam kde ma byt ?

baby, aj ja mam testiky na pamiatku ! sa mi to sice zda zvlastne ze ja pisem ze som mala // ale uz ked aj krvicka vysla tak to asi bude pravda ze ?! 😀

linkap
5. máj 2009

Ahojte ☹ , tak mne to nevyslo a musim mat pauzu asi 2 mesiace...este sa uvidi. Mrazacikov nemame, tak to pojde odznovu vsetko. Vcera sme prisli neskoro v noci, tak som uz nepisala. Drzim vsetkym palce a odporucam , vzdy aspon ten prvy tyzden sa setrit.

gabica
5. máj 2009

ach linkap to je mi luto. 😢 vsetkym sa tu neskutocne dari, o to horsie sa asi citis. Ale neboj, po par dnoch to preboli a pojdes "vstric" novemu pokusu, ktory ti urcite vyjde !!!!!!!!! Ty si sa pred tym uz testovala? Ci si cakala do krvi? drz sa moja.

mimka30
5. máj 2009

Linkap je mi to moc ľúto ☹

mimka30
5. máj 2009

Drobec utroš je tam, kde má byť 😀 Aj tvoj? 😀 😀 😀
Kde je ten Prosanus???

Linkap- to bolo tvoje prvé ivf? 😖

drobec123
5. máj 2009

jasne mimka, hned ako som ti to pripomenula ! 🙂
prosanus je pri mileticke, pri slovnafte a v karlovke. v BA maju tri polikliniky: www.prosanus.sk
kukni

drobec123
5. máj 2009

linkap, nemam k tomu co povedat ! je smutne co vsetko musis postupit a aj tak nemas vysledok zaruceny !
ale musis ist dalej, za svojim snom ! ved raz tu prirodu prekabatis ! 😉

corinne
5. máj 2009

Mimka30,si dobra ci vraj netestnem 😀 ja som mala ET len vcera 🙂 trochu skoro na testovanie 😀 Gabica vkladali mi 4bunkove(ak som dobre rozumela 😀 ) po 48hod po OPU.Tu maju taky postup,bez PK.

corinne
5. máj 2009

Gabica stale ma poboluje brucho a trochu vajecniky,ale u mna je to este cerstve,a psychicky sa citim dobre 🙂 Musim mysliet pozitivne,ze to vyjde lebo IVF sme si hradili sami,tu v zahranici poistovne nepreplacaju IVF,takze mozte byt len rade,ze mate taku sancu 🙂 A vkladali mi 2 drobcov

kacarina
5. máj 2009

linkap ☹ drz sa, aby si rychlo nabrala elan a energiu do dalsieho pokusu, drzim ti palce...

linkap
5. máj 2009

dakujem pekne za podporu, uz to znasam lepsie. Toto bolo moje 3ivf... ☹ , tak budem samoplatca. Tuzba po babetku je silna , tak kym to financne zvladneme, tak do toho pojdem.
baby kazda je ina a psychika robi vela, musime verit ja sa opat pridam....ked zacnem stim., no bedem si pisat uz nie s vami , lebo vy budete na inej teme // . 🙂

vevericka ...nebud smutna uvidime sa v lete...ty si na tom lepsie ako ja 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre