Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alison758
24. jún 2015

@bubinko31 po Pk ze mala 5 dni? mala by si testovat az na druhy den kedy mas mas ms.u mna 14 dni po ovulke (respe odbere vajok) kazdej inak stupa hcg takze 9den moze byt skoro sanca je, vydrz uz do krvy ;)

bubinko31
24. jún 2015

@alison758 vydržať... to je jediné čo mi momentálne nejako nejde... ☹ je to tažké... už 6 rokov túžime mať bábo a stále nič.

adriana865618
24. jún 2015

ste tu niekto po neuspesnom et .....nam to nevyslo prave vcera som vysadila lieky a uz mam aj mrchu tak cakam na koniec a skusime ket ma tu niekto podobnu skusenost ...uz teraz sa obavam ze to zase neklapne.....et nam vysiel len z casti ...testy pozitivne krv tiez len hcg nechcelo dalej stupat ☹

alison758
24. jún 2015

@bubinko31 zbytocne sa stresujes, a ako si to ratala?den transferu sa nerata.viem ake to je ja som po 4 vklade...a dufam ze tento je ten pravy :D bublinka ani nechcela ku mne ist.

alison758
24. jún 2015

@adriana865618 to je normalne jedna kocka pisala ze jej lekar povedal ze aj prirode prezije v prieme kazde 3 embrijko. treba ist dalej a skusat.a ake vysetrenia mas za sebou?

bubinko31
24. jún 2015

@alison758 deň transféru nerátam....mala som et 15.06.15... prvý pokus bol zlý to sme sa nedostali ani ku et, druhý sa nepodaril a teraz tretí ktorý sa musí... po Tom prvom et som necítilia nič, len ma prsia boleli ale teraz mam také vzťahy v brušku tak dúfam, že sa tak zahniezduje pekne... Určite je tento ten pravý!! držím pačeky.. aj na nohách. vieme čím si prechádzame a je to žažké...

alison758
24. jún 2015

@bubinko31 to je dobre znamenie ;) drzte sa

isabella22
24. jún 2015

@alison758 zasbta ista?culbova?? 😀 no ja idem dnes na sono krajkovicovi tak drz peste....ja tiez rozmyslam ze ho budem papat lebo ked si ho vkladam vsetkk zo mna aj tak vypadne 😀

alison758
24. jún 2015

@isabella22 prave ze nie, Starovecka.normalne som bola rada ked so ju videla :D ja ho musim jest inak je pre mna neznesitelny... :D pan krajcovic si nechal narast knirek a vobec mu nepristane :D myslim na teba ;)

adriana865618
24. jún 2015

@alison758 tak len asi tie klasicke co sa robia pred ivf nic specialne 🙂

andrea1302sk
24. jún 2015

@adriana865618 aj my sme tento mesiac po neúspešnom et. 12.6. som bola na vklad, išli sme na "istotu" a vkladali 2 chrústov. včera som bola na krv a úplne negatívna. netuším čo sa mohlo stať, ale sklamanie je to obrovské. máme jedného chrústa zamrazeného, toho čo sa pomalšie delil. tak rozmýšľame či to skúsime KET po ms alebo počkáme. ty máš super že máš ešte 8.

a baby, čo hovoríte na milovanie po et? skúšali ste a vyšlo to, resp. ak nevyšlo mali ste v hlave otázky či to nebola chyba? ďakujem

isabella22
24. jún 2015

@alison758 vazne??ja som zvedava kto mne bude robit transfer 😉 aj papas vitaminy??ja od zajtra by som mala vkladat utros tak uvidime...

isabella22
24. jún 2015

@andrea1302sk a preco si si davala 2 vlozit??my sme mali tiez neuspesny et teraz v pondelok idem na ket a dufam ze vyjde mame este 4 mrazacikov

andrea1302sk
24. jún 2015

@isabella22 lebo by sme chceli dvojičky ak by sa podarilo. aj embryologička hovorila že je vysoká šanca na tehu keď sa vložia dve. ja sa neviem ešte rozhodnúť či ísť po ms alebo ešte počkať. ty ideš hneď po neúspešnom et? držím palce

fazulienka
24. jún 2015

@adriana865618
ahoj, no ja som sice nemala cerstvy ET kvoli OHSS, len KET. Prvy KET som mala hcg 11 a o par dni negativne. No druhe KET bolo a teda je uspesne. Akurat som v 13 tt. Takze hlavu hore a netreba sa na to upinat. Ja som sa veru extra nesetrila, bola som oriam rsvedcena, ze to nevyjde. A babo sa chytilo a drzi sa, pekne rastie a vrti sa v brusku (to este necitim, ale na sono krasne vidiet 🙂 ) Drzim palce ! 😉

adriana865618
24. jún 2015

@fazulienka jeeej gratulujem a dakujem za povzbudenie dufam ze vyjde len sa neviem rozhodnut ci dat vlozit dve alebo jedno.teraz som mala jedno.

alison758
24. jún 2015

@andrea1302sk mne v care zakazali pohlavny stik az na 4 den ale urcite to nemoze taky vplyv...netreba si zbytocne vycitat..ale poznam to ja som si po jednom kete vlozila hned utros a to sa ma vraj az po hodine tiez som vynila seba ale to su malichernosti.treba verit ze dalsi vyjde

fazulienka
24. jún 2015

@adriana865618
dakujem..
No ja som ani nikdy nezvazovala dat vlozit 2. My sme celkovo mali zmrazenych 9 embryi, teraz este mame 7. Tak to vyzera, ze po case pojdeme po surodenca 🙂. Ale 2 by som si asi nedala vlozit. Podla mna to zavisi na kvalite a aby vybrali to spravne a hlavne sa uchytilo a pacilo sa mu u teba 😉

isabella22
24. jún 2015

@andrea1302sk ano nechceli.sme.cakat skusame.znovu.mame.ich 4 tak.snad 1 z nich zabojuje...nam.praveze neradili.davat 2 vraj to nezvysuje sance

andrea1302sk
25. jún 2015

@alison758 takze vlastne ide o to, ze ci s milovanim alebo bez, ak to ma vyjst tak vyjde a naopak. Mm robi vonku, prisiel den pred opu takze sa uz nedalo a tyzden po vklade som uz mala strasnu chut. Inak som sa potom citila skvelo. Je to niekde medzi nebom a zemou. Tak teda nech sa vam to uz tento krat zadari 🙂

@isabella22 zalezi od car, v nasom su dve bezne a zvycajne sa jedno uchytilo co viem. Len ja som nejak nemala to stastie. Tak aj my skusime este nasho mrazacika a uvidime. Drzim palce 🙂

katka.gzd
25. jún 2015

Ja vam tu len pridam vlastnu skusenost...mala som 4 x KET (kvoli OHSS ziaden ET)
Prve dva v gynfive..vkladali sme po 2 (dokopy teda 4nanucky) a nulovy vysledok, ani len biochemicke
Druhe dva vo ferticente..zasa sme vkladali po 2 a na prvy krat dvojicky, ale bohuzial MA v 8tt no a posledny 4ty KET dopadol tak, ze sa opat chytili dve ale jedna to zavcasu vzdala, krvacala som vyse dvoch tyzdnov a mala som strach ze zoberie aj druhe so sebou...nastastie vydrzalo a som zatial v 15tt...
Chceli sme vkladat po 2 lebo nam nevadili dvojicky a chceli sme si zvysit sance po predoslych dvoch nezdaroch...teraz uz by som sla po jednom...

alison758
25. jún 2015

@andrea1302sk presne je to medzi nebom a zemou, v car hovoria ziadne stresy treba verit a vyde to aj babam co su nervozne alebo myslia ze to nevyjde : D

isabella22
25. jún 2015

@andrea1302sk ano viem ze niekde su za 2 ...ale vraj mnozstvo embryii nezvysuje sance ale pocet transferov...

andrea1302sk
25. jún 2015

@alison758 ja som verila, moznost ze by to nemalo vyjst som si nepripustila, ked som videla chrustov tak som sa od stastia rozplakala, ked boli v brusku uz som ich lubila a predsa... ono niekto je v strese a podari sa niekto je v pohode a nepodari sa. Fakt je to o tom, ze ked to ma vyjst tak je jedno co zena robi. Este to nie je stratene 🙂

@katka.gzd gratulujem, nech to dotiahnete s drobcekom do uspesneho konca 🙂

andrea1302sk
25. jún 2015

@isabella22 ja neviem, my sme nad jednym s mm ani neuvazovala, ked sme mali 3 tak sa pytal ze ci nedame vsetky, ale to uz som nechcela, kvoli tomu ze je este moznost delenia na jednovajecne dvojcata. A uz ake su sance neviem, niekomu sa vydari s jednym niekomu s dvoma,...

isabella22
25. jún 2015

@andrea1302sk uff ze 3?? ja ked som chcela ze 2 vlozit skoro ma isli ukrizovat ci neviem ake su to rizika atd. a este som aj strasne chuda mam len 44 kil takze radsej som si dala poradit....mam genetiku vysetrenu,trombofilne stavy a dnes som si dala este aj toxoplazmozu vysetrit

andrea1302sk
25. jún 2015

@isabella22 no do toho by som nesla ani ja 😀 ked som bola na et tak sme boli 4, jedna mala 3. IVF a dala si tri,ale ze velmi nechceli, ale prehovorila ich. My nememe este ziadne specialne vysetrenia, skusime ket a podla toho ako dopadneme sa rozhodneme co dalej. Tiez mam pocit ze by bolo dobre zistit toxoplazmozu.

alison758
25. jún 2015

@andrea1302sk no moja svagrina si dala vlozit 2 a ma troch krasnych chlapcov :D ja som si raz tiez dala vlozit 2 ale hcg 0

gombicka
25. jún 2015

zienky, nemate zvysny estrimax?

isabella22
25. jún 2015

@andrea1302sk preboha to teda by som uz len kvôli tomu ze mi nevysiel et nedala skoro vsetky vlozit...ale niekedy staci fakt 1 embryjko a zabojuje... 😉 jak sa hovori vzdy treba verit...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre