Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maminka1986
25. júl 2015

@rearo gratulujem...🙂)
aj si mala dáke priznaky alebo tušenie hned že to vyšlo alebo ako?ja som po vklaed dnes 3 den den vkladu sa asi neráte že? a ma bolelo podbruško ako nechápala som....no uvidime čo z toho bude

maminka1986
25. júl 2015

@magdus999 no teda!! ako to...juj no neboj všetko bude dobreee

princezna1212
25. júl 2015

Rearo dakujem. Toto som prave potrebovala. Ja sice s jednym... ale navlas podobne. Hned sa mi bude lepsie zaspavat. Vdaka.

maminka1986
25. júl 2015

@princezna1212 nestresuj ! 🙂 všetk bude vporiadku no vidíš výnde to!!!

princezna1212
25. júl 2015

Maminka... dufajme, ze to tak bude. Moja mama povedala, ze pokial to vyjde, ona sa opije... TAk uz len kvoli tomu pohladu sa to oplati zazit 😀. Dnes tu vela prsalo, tak rano skoro chcem ist na hriby, lebo vela susedov je tu, nech mi nevyzbieraju... dobru noc vsetkym

maminka1986
25. júl 2015

@princezna1212 xixix no to ano to bude dobrý pohlad aj sa nasmeješ .) neboj sa pravdaže vynde....
si dobráá xi aj ja by som mala ist veru ale radšej sa nejdme namajhat my tu mame kopce..no uvidim

rearo
25. júl 2015

@maminka1986 mala som bolesti ako pred menzesom,ale z vlastnej skúsenosti môžem povedať,že nie je dobré čítať to čo tu píšu druhé ženy,ked som bola po ET bolo nás možno aj 15co sa tešili že sú tehu a pomali všetky o to prišli,prirodzene som všetko čítala aj ja....zvedavosť ti nedá...s tehu sme ostali len 3 ženy.automaticky čakáš čo sa stane jednej stane sa aj tebe....necitajte všetko...každá sme iná...

maminka1986
25. júl 2015

@rearo hej hej jasnee ja nečitam voebc nič tu len s vami píšem ja viem nie je to dobre aj ked som pichala vobec som sem enhcodila ani potom nečitala nič vobec....
no ved uvidim čo bude aj mna bolelo ako pred MS ale to by bolo skoro kedže som 3 den po KET hm..ale tak možnosti ešte mam dalej mame embyrjkaa

yvet23
25. júl 2015

@maminka1986 som dnes 17 den od vkladu. Test pozitivny a bolesri brucha kazdy den. Tiez som neverila. Cize nie vzdy to znamena zle znamenie.

maminka1986
25. júl 2015

@yvet23 waaau suuupeer gratulujeeem..🙂)) teda to sa asi roztahovala maternica alebo neviem xi...no ani ja nebudem verit sa poznam....

rearo
25. júl 2015

@maminka1986 netestuj! Ja som robila test asi 15dni po transfere...

maminka1986
25. júl 2015

@rearo jasne ja planujem na 13DC....lebo na 14 mam ist na krv bud k obvodnemu alebo do centra a to mam dalej dost...tak preto...a dáke tušenie si nnemala taku intuiciu daku že asi budeš? lebo ja nemam ja osm 50 na 50

rearo
25. júl 2015

@maminka1986 nemala...ale druhé testovali jak bláznivé potom plakali že majú duchov potom nič...vidrz aj ja som čakala až do krvi...láka to ja viem...aj teraz rátam stym najhorším koli veku..ináč sme obaja úplne zdraví...jš mám dieťa už len sa mi nedarilo teraz otehotnieť štvrtok ma caka este amniocenteza.

maminka1986
25. júl 2015

@rearo jasne budem čakat toho sa bojim presne aj ja že budem tetsovat skoro a načo?potom plakat...ja mam 29...ja som mala PCO polycistické manžel pomenej spermii vyše 3 rokov sme skušali a nič...mame ešte 6 embryjok inak mi nič nie je...a embryjko sa krásne rozmrazilo a delilo a aj ostatne že su super kvalitné tak že mam vysoké šance že som aj mladá a tak no ved uvidim....dakujem pekne za pokec a odpovede a držim velmi palce na amniocentéze!určite bude všetko v poriadku 🙂

rearo
26. júl 2015

@maminka1986 dakujem....drz sa aj ty...oooo ty ich este mas...ja uz ziadne vajicka...ahoj.

katka17044
26. júl 2015

ahojte koho čaká vklad? Mna 30.7. uz sa tesiiiiiim 🙂 kto sa pridá?

magdus999
26. júl 2015

@maminka1986 jasné, že verím 🙂 všetko bude v pohodeeeeee 🙂

linda10
26. júl 2015

No veru neoplati sa testovat ja som tiez cakala aj sa mi uchytilo a krv bola pozitivna.Ale ked som uz isla druhy krat na krv tak hcg kleslo :( Teraz cakam na druhy ket 🙂 A dufam ze uz bude uspesny 🙂 Ale človek je v neustalom strese lebo som si uvedomila ze aj ked sa to vidi ze sa to podarilo nikdy nevies ako sa to bude vyvijat dalej vzdy sa nieco moze stat.Ale viem treba aj verit tak vsetkym drzim palce musi nam to raz vist 🙂

zuzul87
27. júl 2015

@katka17044 ahoj mna caka vklad zajtra alebo pozajtra :D

martuska00
27. júl 2015

@zuzul87 aj ja idem v stredu na vklad kedy si mala odber vajok

katka17044
27. júl 2015

@zuzul87 jej super tesim et alebo ket ides si dat vlozit dve?

zuzul87
27. júl 2015

@martuska00 ja som mala odber vo stvrtok a vklad bud zajtra alebo pozajtra rano tam musim cinknut a ty ci mala kedy odber?kolko si mala vajok?mala si aj ohss lebo mne akosi zahadne nic nieje len po odbere ten den mi bolo strasne zle a potom to prechadzalo pomaly

zuzul87
27. júl 2015

@katka17004 idem na et a urcite dam vlozit len jedno ty chces dve??

martuska00
27. júl 2015

@zuzul84 mala som 7 vajok na oplodnenie bolo 6 ale zostalo len 5
ja som mala odber v piatok ráno
ohss ti nehrozí ak si nemela veľký počet vajok
ja stále cítim vaječníky

martuska00
27. júl 2015

@zuzul84 teba neinformujú ako sa vyvíjajú vajká

zuzul87
27. júl 2015

@martuska00 :D ja som 21 vajcok tak som prekvapena sice chodim pichat ten solumerol..praveze ja vajecniky necitm skoro vobec len ked idem na WCko inak nic

zuzul87
27. júl 2015

@martuska00 noo ja si tam volam podla rozpisu co mi dali aj zajtra mam volat o osmej

martuska00
27. júl 2015

@zuzul87 čo 21 vajok vau koľko sa ti oplodnilo

zuzul87
27. júl 2015

@martuska00 13 sme dali na klasiku a 8 na isci ...z klasiky sa nam oplodnilo 7 a z isci tiez 7 potom na treti den sa dve zacali vyvyjat pomalsie ale tak uvidime mozno to dobehnu ...uzivas utros alebo nieco?aky mas problem?ja mam pco a manzel ma horsiu morfologiu

martuska00
27. júl 2015

@zuzul87 mám utrogestan 4 ráno aj 4 večer
tebe je hej aj na zamrazenie máš to si mala úrodu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre