Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martuska00
7. aug 2015

@isabella22 kedy ides na krv

katka17044
7. aug 2015

@isabella22 ja som dnes 8 den po ket a inak aj citis vajecniky alebo nieco ci voobec nic? jooooj ja sa tak bojim des je to

kubkova
7. aug 2015

@katka17044
@martuska00 embriologicka vravela,ze je ok ale mozno len nechceli cakat 5 dni a riskli to kedze sa nakoniec oplodnilo len jedno. Dalsi ivf cyklus mi daju asi ten dlhsi protokol aby bolo viac vajicok tak len dufam ze ma nedobabru..ale budem si asi nabuduce pytat predlzenu kultivaciu... A dufam ze ich bude viac nech mozeme vlozit dve 🙂

isabella22
7. aug 2015

@katka17044 na krv az 14 den po ket...buduci piatok ale pojdem...8den??uff to by som nevydrzala....noo po vklade ma na druhy den tahalo v maternici...a od dnes mam prsia jak balon a vlci hlad stale musim jest...uzivas aj dake lieky??

katka17044
7. aug 2015

@kubkova ja som to mala pred rokmi tiez tak prvy krat bali sa mi dat silnu stimulku ze som drobna a nakoniec bolo z toho 3 vajicka a z toho 2 embryjka a ked som prisla rano uz len jedno ani nedali predlzenu kultivaciu vtedy som este nevedela teraz uz viem ze bolo velmi slabe embryjko ale dali mi to aby bol teda vklad tiez bolo par bunkove. Pri druhom ivf sa uz nebali dali mi normal stimulku ja sa vobec nemozem na nic stazovat nic mi to nespravilo a uz som mala 13 vajicok a 9 embryjok. Tak u teba ked mas vsetko v poriadku to bolo len o tom ze bolo slabe embryjko druhy krat bude to prave

isabella22
7. aug 2015

@kubkova mne dal pk prave kvoli tomu...lebo vraj 3 den je kriticky a velka cast embryjok sa po vlozeni.prestane vyvijat...kolko si mala vajok??

isabella22
7. aug 2015

@martuska00 buduci piatok

katka17044
7. aug 2015

@isabella22 tak to bolo urcite uhniezdovanie a to aj sedi ak si mala blastocystu ta sa ze na druhy den vecer zvykne uhniezdovat. Ja vobec nic... ja som mala teraz liecbu subcuviu a privigen to je miesto medrolu kvoli imunite co si tvorim protilatky inak uzivam utrogestan a estrofem a dali mi pre istotu aj fraxiparin ale hematologiu som mala v poriadku ale uz skusame vsetko a ty?

isabella22
7. aug 2015

@katka17044 ja mam preventivne prednison 5mg rano,fraxik kvoli mutacii a crinone gel...ano.a.davali.5.dnovu blastocystu...no.uz len nech je.to.dobre...3 vklady.uz.mame.za.sebou.uz by sa.patrilo.aby sa stastie usmialo.aj.na.nas

katka17044
7. aug 2015

@isabella22 urcite sa podari mas skoro ciarocku tak bude urcite vysoke hcg ja mam toto 7 vklad a len raz neboli ciarky potom vzdy take slabe ale bolo vidiet no a nizke hcg raz som to dotiahla do 5tt ja som raz tiez brala prednison potom mi dali na rep. imuno medrol ten som brala skoro pol rok ale aj tak sa to opakovalo ze embryjko nevydrzalo tak mi teraz zmenili na tu subcuviu. Mne vkladali dve blastocysty

isabella22
7. aug 2015

@katka17044 jojha a kedy chces /nechces testovat??7vkladov??to je.strasne...este nemas babo??a.kde.mate problem.ci v tej imunite??ja sa zas bojim.tiez.toho.ze nebude.bit srdiecko pak.a.podobne..,no.nechcem nato.ani pomysliet ☹

isabella22
7. aug 2015

@katka17044 no idem.sa vyspat lebo.zas ma.chyta hlad 😀 rano.drz.prsty.nech ciarka.silnie...zajtra napisem

katka17044
7. aug 2015

@isabella22 jasne na to nemysli... ale mame to tazke... chcela by som v nedelu testovat velmi sa alebo bojim problem je asi v tej imunite neviem a mam jeden vajcovod alebo to nevadi neviem preco sa nedari imunitu mam podchytenú tak uz neviem potom jedine uz len riesit embrya genetiku

katka17044
7. aug 2015

@isabella22 a dnes si testovala? ak ano zajtra moc rozdiel nebudes vidiet ak spravis obden tak bude vacsia zmena drzim palce ale verim ze ti bude tmavnut 😉 😉 😉 je to na tej najlepsej ceste

isabella22
7. aug 2015

@katka17044 podari sa a uz nic nebude treba riesit😉

isabella22
7. aug 2015

@katka17044 nooo aspon vhcem vidiet ze tam je😉

katka17044
7. aug 2015

@isabella22 joooj tak zatial mam nadej dakujem pekne dobruu noc

lucinkacinka
8. aug 2015

Dobre ranko dievcata,tak dnes 9.den po ked a tu je testik 🙂

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka krasny gratulujem....ja posiel na 7 den po ket 🙂

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka je to horsia foto ale tesim sa 😉

lucinkacinka
8. aug 2015

@isabella22 na 7.den krásny testík 🙂 teším sa s tebou.To si robila dnes?dnes si 7.den?

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka ano dnes rano...uz vcera som.mala peknu ciarku len zosilnela len trochu tak snad je to ok....

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka ty si akym testovala testom??

lucinkacinka
8. aug 2015

@isabella22 určite to bude ok 🙂 Ja som testovala s Rapiclear,ake mali také som vzala.

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka tam je aka citlivost??jasne ked si tehu ukaze kazdy jeden... 😉 napriklad vela bab hovori ze niektore duchuju falosne no ja som asi extrem mne ani jeden...co som aj rada aspon som nikdy nemala plane nadeje 😉

isabella22
8. aug 2015

@katka17044 nadej je vzdy no netreba ju stracat 🙂 hore je aj foto dnesneho testu.... 🙂

isabella22
8. aug 2015

Skusila som aj iny test s inym fotakom😉

lucinkacinka
8. aug 2015

@isabella22 Na tomto druhom je to už krásne vidno.Ale ja napríklad aj viem že asi som,niečo je iné ako pred ms.

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka no ano nespinim co sa mi po vkladoch dost casto stavalo teda pri kazdom a to som uz vedela ze je to v tahu...a neuzivala som fraxiparin mozno aj preto sa embryjko neudrzalo

martuska00
8. aug 2015

@isabella22 ja som dneska testovala s 2 tes.a mala som slabsi ako vcara bojim sa aby to nebol pregnyl

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre