Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

saska6867
3. sep 2015

@simi312 Mame spolocny osud, tiez som bola pred mesiacom na ET a teraz sa chystame na KET, tiez sa bojim ci sa podari dobre rozmrazit a strasne strasne si prajem aby nam to vsetkym vyslo. Som nevedela ze KET ma vacsiu moznost uchytenia, to som rada. Verim ze takto za dva mesiace uz budeme Kinder vajicka 🙂
Babulky, mate nejake tipy triky co jest pit na zvysenie sance? Ja beriem Femibion, vitamin E a pijem sem tam cervene vino, stavy z cervenych plodov na prekrvenie maternice

michalkam
3. sep 2015

@ivanka0603 je to normalne, ale netreba to brat, ze je to pozitivne znamenie alebo negativne, lebo u kazdej je to ine, ja som mala teraz po KET mens. bolesti na 6 den, aj na 12 den aj kadejake ine pocity a bolesti, ktore som po prvom negativnom ET nemala, menstruacia mi aj napriek bolestiam neprisla a vysledok je negativny. Takze tak, vzdy je to ine, po ET som mens. dostala uz na 11 den a po KET ju nemam este ani na 16ty. Treba verit, ale priznaky a pocity je lepsie neriesit, lebo ja som si teraz bola ista, ze je to tam a prislo akurat strasne sklamanie ☹

vivien391
3. sep 2015

@macicka52 nie nemam ziadnych mrazacikov ...ked tak najskor absolvovat dalsiu stimulaciu o 3 mesiace! ale by som zmenila aj centrum.

simi312
3. sep 2015

@saska6867 musime verit ze tebtokrat to uz vyjde 🙂 Necakala som ze by nam to mohlo vyjst na prvy krat ale ked bol prvy test pozitivny velmi som sa tesila a o to bola druha sprava o klesajucom HCG smutnejsia. Ale nic to hlavu hore, ideme dalej, musime pozitivne mysliet 🙂
Tiez by ma zaujimalo co odporucate brat, ake vitaminy, aby sa fazulke v brusku pacilo :D Ja momentalne neberiem vobec nic...

fazulienka
3. sep 2015

@simi312
no minimalne by si mala kyselinu listovu uzivat

simi312
3. sep 2015

@fazulienka staci kyselina listova v tabletach alebo nieco konkretnejsie?

fazulienka
3. sep 2015

@simi312
jasne, staci 😉

lucia2505
3. sep 2015

@simi312 ahoj, mne sa podarilo po KET otehotniet, ale dopadlo to rovnako ako u teba, hcg kleslo a plod odumrel, tak dufam, ze dalsi KET bude uspesny a dotiahneme to do konca. Predtým som mala ET, ale neuspesny.

zwalsh
3. sep 2015

@vivien391 To nie je mozne, je mi to luto tak som ti drzala palceky.

vivien391
3. sep 2015

@zwalsh no je veru, hadam na buduce to vyjde 😉

simi312
4. sep 2015

@lucia2505 jasne ze dotiahneme ;) tentokrat to uz bude uspesne uvidis. Ja uz papam kyselinu listovu ako mi odporucila fazulienka a budem cakat na vklad a tebtokrat to uz musi vyjst 🙂 teda nemusi ale vyjde. Po tvrdom boji musi prist aj odmena ;) drzim palceky

monika3006
4. sep 2015

Ahojte baby.Chcela by som sa len informovat kolky den MC ste mali ET?Dakujem 🙂

adejka
4. sep 2015

@monika3006 ja 17 den

isabella22
4. sep 2015

@monika3006 ja az 22 🙂

adka2891
4. sep 2015

@monika3006 ja budem mať zajtra a 21

magdus999
5. sep 2015

😀
5. a 8. deň po KET.....držte palce, nech to nie je opäť mimomaternicové, ako sa mi už raz podarilo, sme sa tešili z testov a potom bolo z toho ...

magdus999
5. sep 2015

až tu je foto 🙂

snowww1
5. sep 2015

Ahojte, mala ste niektorá dnes ET?

lilitela
5. sep 2015

@magdus999 To vyzera dobre, na 8.-my den taka silna ciarka, drzim palce. Ja asi nebudem tentokrat testovat.

magdus999
5. sep 2015

@lilitela povodne som ani ja nechcela. Ale akosi som bola presvedcena,ze sa podarilo. Od druheho dna som mala bolesti maternice,tak som hned vedela. A 4.bol uz slabulinky duch 🙂

martuska00
5. sep 2015

@magdus999 dobre to dopadne neboj krásna čiarka

adka2891
5. sep 2015

@snowww1 ja som mala dnes KET. 🙂

snowww1
5. sep 2015

@adka2891 super 🙂 môžem sa spýtať, blastocystu ti vkladali?

adka2891
5. sep 2015

@snowww1 áno blastocystu a tebe tiež? 🙂

snowww1
5. sep 2015

@adka2891 nie, mne osembunkáčika, kedy ideš na krv? Oddychuješ dnes?

lilitela
5. sep 2015

@snowww1 A kam chodis? Pozeram, ze si tiez prisla o male, aj to bolo z IVF?

snowww1
5. sep 2015

@lilitela ahoj, chodím do Iscare, a Ty kam?
minulý rok sme prišli o bábätko ale nie z IVF, zázrakom som spontánne otehotnela

lilitela
5. sep 2015

@snowww1 Teraz do Brna. Aj nieco riesili v Iscare, aby sa situacia neopakovala?

snowww1
5. sep 2015

@lilitela vyšetrili mi všetko, asi šž bola na vine čo mám teraz ok tak len dúfam že všetko bude v poriadku 🙂

lilitela
5. sep 2015

@snowww1 Aj ti nieco nasadili, ci sa ti zlaza sama upravila? Sama si si ziadala vysetrenia? Lebo mna veru nikto po potrate neriesil! Neviem teda, aku mas ty historiu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre