Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katica1
7. jún 2009

Veriiimee....aj ty si bola viac optimistka pri prvom....???ja som bola velmi zlomena...preto teraz ten pesimizmus...sica este mame 6mrazacikov,ale dala by som asi kus pauzu....ci nie,...?? 🙄 🙄 🙄

katy7
7. jún 2009

Určite som bola viac optimistka, ale teraz sa snažím byť viac v kľude. Trvalo mi dlho, kým som sa z toho spamätala a do ďaľšieho IVF som išla po 4 mesiacoch. Ak by mi to tentokrát opäť nevyšlo, tak opäť musím čakať min. 3 mesiace, skôr to doki nedovolí a tiež všetko závisí od poisťovne, ako by to schválila. Ale omnoho radšej budem, keď to víde teraz 🙂

katica1
7. jún 2009

Prajem ti to!!!vlastne kazdej,,lebo si to zasluzime...!!! 😀 😀

melisska
7. jún 2009

Dievcata ja iste nie som tehotna, takze ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale vam silne drzim palceky 😉

katica1
7. jún 2009

Melisska ako to vies tak 100percentne..?? 😖 ...jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙄 🙄 🙄

melisska
7. jún 2009

kati testy / ☹ ☹ velmi zly pocit, ta bezmocnost je najhorsia ☹

katica1
7. jún 2009

JOOJj...ja som tiez zmierena ☹ ☹ ,,,aj ked tajne dufam...hmmmmm...ale mrchu este nemas...??? no tie lieky co ich papame..... 😕 😕 😕

melisska
7. jún 2009

nemam kati, ale ja som nikdy mrchu nemala, az po vysadeni liekov 4-5 dni, vobec tomu nechcem uverit

melisska
7. jún 2009

3 pekne blastocysty a ani jedna ☹ ☹ ☹ budem plakat ako dazd ☹ ☹ ☹

katica1
7. jún 2009

OJJJ Melissska ....preco...???ja uz neviem kto si viac zasluzi ako ty...po tych trapeniach..... 😖 😖 😖 😖 😖

katica1
7. jún 2009

drz sa,,,,ja napisem ,ked testnem....pa 😠 😠 😠

melisska
7. jún 2009

dobre moja, pa

marsula
7. jún 2009

melisska, ved test tohoto razu nie je vzdy 10 %. Moja segra bola tehotna robila si test a vyslo jej ze nie je. Aj kamoska bola tehotna robila si dokonca 3 testy za sobou a vsetky negativne. Na krv mas ist kedy?
Katy a Katica, no vy ste ma nepotesili baby. Ja sa tu ukludnujem ze vela bab ma spinenie a vyslo to a vy mi teraz poviete ze ste aj tak dostali mrchu na 35 den. No boze.

melisska
7. jún 2009

marsula, zajtra idem na krv ale najradsej by som nesla 😔 no ja ktym zazrakom nepatrim 😝

marsula
8. jún 2009

tak to ti drzim dnes palce. Nech je vsetko ok.
Moje spinenie neustava prave naopak. Uz len cakam kedy to preusti do krvacania. Cize ani ja uz neocakavam zazraky. A testovat sa tiez uz asi nemusim ☹
Cakam na tvoje info Melissa

bittka13
8. jún 2009

marsula, melisska - drzte sa kocky, viem nevyzera to dobre... ale aj tak velmi drzim palce !!! kym nemate zaverecny ortiel este sa da dufat i ked viem ako sa citite 😔

ahoj loginka - ty si na tom ako ??? 🙂

ja som dnes 4 alebo 5 den po ET (neviem ci to ratate vratane dna transferu alebo az den po), brucho ma trochu prestalo boliet i ked vzdy na vecer ho mam nafuknute... prsia pobolievaju... a musim sa priznat... dnes som potajomky testla 😀 ... ale nic = / ... ale to je asi este prilis skoro... ?!? 😒

matelko1
8. jún 2009

bitka to je skoro na testovanie.skus na 9-10 den,ale aj tak nemusi nic ukazat.hcg sa neskor dostava do mocu,takze pockaj si pekne na krv,ta je najistejsia.

bittka13
8. jún 2009

matelko - ja viem 😉 , len uz som nemohla vydrzat 😀 ... poraza ma z toho 😝

marsula
8. jún 2009

tak ja som to nevydrzala, som 8 den po transfere. Negativne zatial. A mam mrchu tak je to uz asi potvrdene.

matelko1
8. jún 2009

bitka tak to ti verim.to cakanie je najhorsie,ale musime vydrzat.
marsula nezufaj.a mas normalnu mrchu,alebo spinenie?

loginka
8. jún 2009

ahoj bittka,
ja som na tom normalne, zatial nic vynimocne, akurat brucho ako balon
testovat sa chystam az 10 den, dovtedy musim vydrzat

bittka13
8. jún 2009

marsula - drz sa, este to nevzdavaj !!!

matelko - 😀

loginka - ahoj 🙂 , o tak to sutaz o nafuknute brucho by som vyhrala asi aj ja 😝 , konkurujem balonom a na vecer sa to este vzdy zhorsi takze vyzeram ako v cca 4 mesiaci 😀 aspon trenujem 😝 , i ked musim priznat, ze dnes uz mam pocit ze sa mi to konecne trochu zlepsilo... tak uvidime !!! uf no asi teda aj ja si dam s tym testovanim pohov a skusim tiez tak na 10 den +/-.... ak teda vydrzim 😵 ... a prsia ako ? nebolia ta ???

melisska
8. jún 2009

nie som tehu

ivalak
8. jún 2009

Meliss ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 raz sa to musi podarit

bittka13
8. jún 2009

melisska - mrzi ma to , velmi 😔 ! drz sa !!! musis to teraz uz len nejako prekusnut ☹ ...

kukulik30
8. jún 2009

ahojte, oficialnme sa pridavam do klubz cakateliek..22. 6 mam ist na krv...od dnesneho dna mam v brusku 2 krasne bublinky..super kvalitky / blastocysty po PK/...tak im verim, ze so mnou ostanu obe 😵

bittka13
8. jún 2009

ahoj kukulik - tak tu teda vitaj medzi nami "trpezlivymi" cakatelkami 😉 vyzera ze ako sme sa tu zisli tak kazdy den bude mat niekto novinku, ja len dufam ze pozitivnu = II 😀

katy7
8. jún 2009

Ja som 5 den po transfere, brucho ma uz skoro vobec neboli, ale prsia ano, som z toho nervozna, z toho bruska, skor ma pobolievaju krize.

melisska - strasne ma to mrzi, raz to urcite vide !!!

bittka - aj mna svrbia psteky na testovanie, ale este pockam do 10 dna, aj ked je to strasne tazke vydrzat 😠

kukulik - vitaj a drzime palceky, nech sa bublinkam dari 🙂

marsulka - neboj, urcite to vide, 8 den je este stale skoro a ta mrcha este nemusi znamenat to najhorsie

loginka
8. jún 2009

meliska, je to smutne ☹
teraz sa z toho musis vyplakat, odreagovat sa, a najst dalsie sily
povzbudenim pre teba musia byt vytrvale snazilky, ktorym sa to podarilo po viac ako 3 razoch (napr.petkaerdal - teraz porodila dvojicky, 7 x ET - uf)
nuz musime byt trpezlive, o to vacsia bude potom radost
😵

marsula
8. jún 2009

ahoj babenky.
matelko, tak je to normalna mrcha. Ved jasne pokracujem s Utrosom, a v pondelok o tyzden idem normalne na test. Ale ako sa vravi zena to nejak citi 🙂
Ale tak aj tak skusim este testnut v petek, lebo dnes som testla na ten 8 den, a neviem ci je to ok.
melliska, tak to je uplne ze na prd. A mas nejake mrazaciky?
kukulik tak vitaj pri nas 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre