Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

stella25
10. nov 2015

@merry1001 Jeeej, super správa. Ja idem v piatok na utz, či tam je srdiečko. Tak sa strašne bojím aby to bolo dobré. Ja mam bolesti každý deň. Stále také pichanie, niekedy sa to až vydržať nedá, presne ako na MS. A takmer každý 2-3 deň spinim. Tak sa bojím a uz si kadečo nezamýšľam. A som strašne unavená a stále sa mi chce spat. To ale asi s toho utrogestanu.

merry1001
10. nov 2015

@stella25 Tak to držím palce, piatok je už čochvíľa 🙂 Ja som teda ešte nespinila. . .ale presne ako pýses, pichanie v podbrušku a spala by som stále. . .

silvinkabb
10. nov 2015

@stella25 ale vsak tie bolesti to je dobre nie? praveze to by malo znamenat ze sa uhniezduje nie? a utros je riadna šajba. aj ja som strasne unavena

stella25
10. nov 2015

@silvinkabb no ja si to tiež hovorím, ale niekedy je to strašne. Hlavne keď dlho sedím. Musím sa chodiť prechádzať aspoň po firme. Len ja som uz 6+2 a to by uz mohlo byť aj uhniezdene. Nie?

maculicek1977
11. nov 2015

Ahojte kočky, chcem sa opýtať je tu taká čo chodí do Iscare MT, som teraz po IUI a negatívne, aké máte skúsenosti IUI, IVF?

merry1001
12. nov 2015

@maculicek1977 Ja som, IUI som mala 3x neuspesne, som teraz po druhom IVF - úspesne 🙂

silvinkabb
12. nov 2015

@maculicek1977 ja chodim a som po vklade teraz iba 6 dni takze neviem este vysledok 🙂

rearo
12. nov 2015

@maculicek1977 bola som v iscare v bratislave hned ma dr.odhovoril od inseminacie ze to nic nie je ..nepomoze ,skoda platit...povedal mi to tento rok aj paaar rokov dozadu.tak asi naozaj koda penazi.

leto79
12. nov 2015

baby, mozem mat takuto ciarku 6. den po KET (test one step citlivost 10)? Vcera som testovala tiez, bola ciarka, slabsia

stella25
12. nov 2015

@leto79 no veď ti je kraaaasna //. Mala si pregnyl?

leto79
12. nov 2015

@stella25 ano, je 😀 nie, nemala. Len takuto ciaroscku som cakala, tak na 10.den, od vcera je to dost vyraznejsie. A neni to z ranneho mocu

stella25
12. nov 2015

@leto79 tak sa tes na krv. Budeš mať vysoké HCG 😉

leto79
12. nov 2015

@stella25 asi ano, po uspesnom et som mala pri kontrole na 17. den HCG vyse 3000 🙂 Asi mi to rychlo stupa

merry1001
12. nov 2015

@leto79 dvojičky?🙂

leto79
12. nov 2015

@merry1001 asi nie, vkladali iba jedno 😉

silvinkabb
12. nov 2015

@leto79 no to vraj nie je iste. vsak mozu byt jednovajecne 😉

leto79
12. nov 2015

@silvinkabb ano, mohlo sa rozdelit, mozne to je. Mozne je aj ze som otehotnela prirodzene + este mi vylozili embryjko. Ale tieto moznosti su velmi zriedkave. A ty ako, netestovala si? Tiez si bola v piatok ne KET, vsak?

stella25
12. nov 2015

@leto79 veď aj jedno sa môže rozdeliť na dve 🙂 ale nejdeme ta strašiť. Stačí aj jedno pekné a zdravé 😉

snazilka1983
12. nov 2015

@leto79 jej tiež mi to príde na dvojicky. Držím palce.

leto79
12. nov 2015

@stella25 presne. Ale nepredbiehajme,este mam do krvi tyzden. To je dlha doba, este sa moze stat vselico

silvinkabb
12. nov 2015

@leto79 ja som bola v sobotu na ET. a nebudem testovat az do krvi. naco sa zbytocne znervoznovat. krv mam az o tyzden, cize este musim vydrzat.

leto79
12. nov 2015

@silvinkabb ufff, to ta obdivujem, ze vydrzis netestnut. Ja som chcela az v pondelok, ale nevydrzala som to. Mam sice //, ale zdaleka nemam vyhrate, do krvi este tyzden ako hovoris. Ale som si povedala, ze testovanim vysledok neovplyvnim ani nijako nezmenim. Drzim ti palce 😉

stella25
12. nov 2015

@leto79
@silvinkabb najhoršie pre mňa boli tie dni od testu po krv. Strašný stres. A teraz opäť, či tam máme srdiečko.

silvinkabb
12. nov 2015

@leto79 prave preto to nechcem robit ako pise stella. nie je pravda ze neovplyvnis, ovplyvnujes uz vsetko svojou psychikou a preto chcem byt v pohode a netrapit sa ked neuvidim ciarky na teste, ktory ani nemusi byt pravdivy

leto79
12. nov 2015

@stella25 no ano, sme vecne cakatelky. Najprv na MS, potom na 14 DC, potom na vhodny DC na transfer, potom na krv, potom na srdiecko..... Pevne nervy nam vsetkym!

chevalbleu
12. nov 2015

Presne tak, vecne cakatelky 🙂 Aj ked teraz sa mi zda, ze cakanie na sono je to najhorsie zo vsetkeho. Cakanie na krv je loteria, bude-nebude. Ale ked je raz hCG pozitivne, cakanie na to, ci bude srdiecko je ovela horsie, aspon ja to tak citim. Mam z toho az uzkost, odpocitavam dni...v pondelok sa konecne skonci trapenie 😒

mozartka
12. nov 2015

@chevalbleu presne tak, mozno najhorsie, ale ja uz zajtra idem 🙂

chevalbleu
12. nov 2015

@mozartka Ty sa mas! 🙂 Daj vediet, co nove zajtra.

stella25
12. nov 2015

@chevalbleu máš pravdu, ja sa už tiež nejdem dočkať. Už sa mi kadejaké scenáre snívajú. Ja som si spravila ešte pre istotu 17 deň test, či sa to nezmenilo. Strašné nieco.
@mozartka

stella25
12. nov 2015

@mozartka aj ja idem zajtra. Hneď píš čo ti povedali

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre