Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alison758
24. feb 2016

@sfera ak smiem vediet kam chodite do centra?

sfera
24. feb 2016

@alison758 Helios MT

alison758
24. feb 2016

@sfera tak to som necakala.ja tiez...verim ze posledne zabojuje ak nie tak tam uz rozhodne nejdeme :D

sfera
24. feb 2016

@alison758 fu az tak....no my sme predtym chodili do nemenovaneho centra v KE, kde som absolvovala 1x ET a 1xKET a nic, potom sme mali asi rok pauzu a v MT vyslo na prvy sup...takze ak mas pocit, ze treba zmenit, urcite by som zmenili...mas s nimi nejake zle skusenosti, ak smiem vediet

alison758
24. feb 2016

@sfera posledny vklad bol super to nemozem povedat nic bola tam aj mila setrivka ponukla mi aj trus ze ak som zabudla..odchadzsla som z dobrym pocitom ale je tam jedna co nam raz robrala malo krvy na genetiku tak sa previezli zbytocne este raz tesne pred dovolenkou...parkrat mi vynadala...a nesuhlasim z ich mysluenkou ze reprodukcna imunologia je zbytocna (aj ked som na nu sla a im nic nepovadala a nic mi nenasli)

alison758
24. feb 2016

@sfera pisem na mobile...malo byt sestricka a ponukla utros-utrogestan :D

stanulka30
24. feb 2016

@alison758 ahoj a ty si si mala dať utros hneď po vklade?

alison758
24. feb 2016

@stanulka30 ano vzdy mi to tak hovorili 🙂

sfera
24. feb 2016

@alison758 som sa zasmiala,ze ti ponukla trus....😀😀
Ach tak ja s tymto vobec nemam skusenosti, mozno zato, ze sme tam tak casto nechodili, ale tak ako vravi ak mas pocit,ze niekde bude lepsie, tak sup do toho...no ale to predbieham, treba verit ze to konecne vyslo! Ja som sa po ET napriklad nastavila na to,ze bude ako ma byt, aj ked osmy den sa to zmenilo ze musi byt😉 vies ja som v tom predchadzajucom centre bola velmi nespokojna a ked som to porovnala s Heliosom tak to bolo sto a jedna, zazila som si hrozneho lekara a este otrasnejsiu sestru, zrejme na dochodku....v tom centre je len jeden lekar, kopec pacientiek, jedna sestra, nestihacky a proste cisty pruser, dodnes lutujem ze som tam vobec zacala chodit. Ale tak clovek sa uci na vlastnych chybach

alison758
24. feb 2016

@sfera aj ja som sa zasmiala ked som to citala ked sa to zjavilo na stene 🙂

držím ti palce nech to dotiahnete do štastného konca a verím že tento mesiac urobil veľa úspešných vkladov a budeme spolu v termínovkach 🙂 v podstate pri poslednej návšteve som bola spokojná, ale už sme sa z mužom rozhodli že po súrodenca pôjdeme iman a ja preto že sme sa presťahovali a iné car sú bližšie 🙂

meli8412
24. feb 2016

@stanulka30 ja pri poslednom vklade som zacala crinone uzivat den vyberu.

hennka2
24. feb 2016

@mojpoklad ... presne takto som to myslela i ja, ze po dlhociznom case poznam svoje telo a viem, ci citim dajaku zmenu, alebo nie ... velmi rada by som sa vsak mylila ... drzim velmi palce, ak chces, skus testnut zajtra, ja skusim v piatok.. tela nas vsak Bohuzial zvycajne neklamu .. ako sa vsak hovori, ze nadej umiera posledna, tak skusme byt pozitivne, aj ked tazko a nestratit aspon tu nasu poslednu nadej .. <3

hennka2
24. feb 2016

@mojpoklad ... chcem Ta povzbudit, aj seba, aj ostatne kocky, co cakaju na vysledok ... pockajme este niekolko dni do krvneho testu, tam bude jasny vysledok <3 ... hlavu hore nam vsetkym <3
@1veverica @alison758 @oslo1 @linaya a ostatnym kockam ....
.. bez vzajomnej podpory je to este tazsie, vsak ? @1veverica

bella1303
24. feb 2016

@sfera sprav si este testik rano z ranneho mocu daj vesiet ako si dopadla.drzim palce

vivien391
24. feb 2016

dievčata, chcela by som vediet, ci ste si dali alebo mate skusenosti PGD vysetrenim embryjok? Ci to odporuci doktor aby sme si to dali urobit, ak by bolo potrebne pre tych ktory maju vrodenne nejake mutacie genov, ci je to len na nasom rozhodnuti sa uistit, ci je vsetko ok? Alebo je to zbytocne?

1veverica
25. feb 2016

@hennka2 to mas uplnu pravdu, kazda sa pozname, a aj pocity su dolezite, ale ako pises, hlavu hore, raz sa to predsa musi podarit aj nam, no nie? 🙂

1veverica
25. feb 2016

@mojpoklad este pockaj na testy, mozno to fakt bude tehu 🙂

alison758
25. feb 2016

@hennka2 ano bez podpory je to este tahsie ;) zajtra idem asi kupit test ak najdem odvahu :D

linaya
25. feb 2016

Ja som sa dnes zase testla,kedze som 13.den po KET a kramy nikde a test sa len potvrdil,ze je negativny.....ja uz ani nemam silu plakat...jednoducho ja nechapem kde je problem,ze z troch sa ani jedno neuchytilo! Genetiku mame v poriadku tak NECHAPEM ☹ Mame este jedneho mrazacika ale po neho si pojdem az o min.2 mesiace lebo potrebujem sa z toho spamatat. Vam baby drzim palce aby ste si nasli vytuzene //

1veverica
25. feb 2016

@linaya je mi to velmi luto, a na krv nejdes? niekedy testy nie su az take citlive

linaya
25. feb 2016

Mala som 11. aj dnes 13.den mamatest a snehobiele a viem,ze tie testy by uz tehu ukazali. Na krv nejdem ani minule som nebola..zbytocne

alison758
25. feb 2016

@linaya zlatko je mi to luto ale genetika nie je vsetko.su dvolezite aj ine vysetrenia a aj v prirode prezije zhruba kazde 3 embrijko ;) tym som sa utesovala ja :D nikam sa neponahlaj az ked sa budes na to citit ja som si dala pauzu az pol roka kym som sla teraz vo february na vklad

linaya
25. feb 2016

@alison758 dakujem moja ☹ Praveze vsetky mozne vysetrenia mame porobene a genetiku nam kazali doplnit. Ale chcem sa ich este popytat ci si nemam este nejake dorobit hoc ich uz bolo dost ☹ Joj salena som uz z toho vsetkeho....Take to je nefer baby,ze sa musime tak trapit a este to aj kopec penazi stoji ☹

alison758
25. feb 2016

@linaya nieco mi hovor je to drahe ze az :( a mas aj reprodukcnu imunologiu a testy na stytnu a hematologiu?ja verim ze 5 vklad mi vyjde :D ale keby nahodou nie chcem ist aj na laparku...je to tazke ale urcite to stoji za to

linaya
25. feb 2016

@alison758 ja uz ani neviem ake vsetky vysetrenia mame. Ked sme prisli do Heliosu tak nam doplnili vysetrenia lebo tie od gyndosa nestacili. Myslim ze co mohli vysetrili kedze sa nam cca 7 rokov nedarilo prirodzene. Ja som mala laparku v novembri 2014 kde mi zistili endometriozu. Kazdopadne chcem rozpravat s lekarom ze ked treba tak nech mi este porobia vysetrenia lebo mam posledneho mrazacika a nemienim aj o neho prist.........☹

linaya
25. feb 2016

@alison758 ty uz mas alebo budes mat piaty vklad???

linaya
25. feb 2016

@alison758 vidim ze uz mas a ides kupovat test 😀 joj slepa sooom....juj tak drzim palce 😉

alison758
25. feb 2016

@linaya dakujem my tiez chodime do heliosu a tam ti nepovedia ze mas ist na reprodukcnu imunologiu lebo oni ju neuznavaju a ani na hemo ma neposielali ja som si na tieto spominane sla cez gyndosa :D som ho oklamala ze mi to kazali a ze sa mi nechce ist do mt po vymenny listok jedine co urobili tak mi Starovecka nasadila fraxik takze mam teraz druhy vklad s fraxikom,najprv som si myslela ze je to blbost ale aj moj gyndos povedal ze ho preventivne predpisuje tak som sa stotoznila s dalsimi injekcimi :D a co sa tyka reprodukcnej inunologie mozu zisti ze sa vam nedari kvoli blbosti...ale nemusia zistit nic je to vysetrenie ktore do nedavna na slovensku v podstate ani nebolo

mojpoklad
25. feb 2016

@linaya ja som dnes 9 dní po ET a tiež negatívne :( presne ako píšeš, ani plakať sa mi nedá, a my ani mrazáčikov :( a ešte aj sa mi začal naťahovať ovu hlien???? už teraz, stalo sa to niektorej???

mojpoklad
25. feb 2016

@alison758 Držím palce k // 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre