Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

1veverica
29. feb 2016

@alison758 tak teraz mi volali tak vraj mi to pekne stupa mam nejakych 746, fu tak som si vydychla

1veverica
29. feb 2016

baby dnes kontrolny test mi vraj pekne stupol na nejakych 746, takze to vyzera nadejne, 😉 dakujem vsetkym co mi drzali palceky

alison758
29. feb 2016

@1veverica krasa,uzasne spravy.blahozelam len tak dalej...mne muz hovoril ze nemam testovat asi som ho mala posluchnut...

chmurkaxy
29. feb 2016

Čaute baby,tak dnes som bola na KET. Vkladali sme dve embryjka, jedno zrelá blastocysta, druhé včasná. Mám z toho dobrý pocit 🙂

meli8412
29. feb 2016

@chmurkaxy to je dolezite, ja ked som sla na iui pred 3 rokmi, tak som tiez mala z toho dobry pocit a mam krasneho synceka. Drzim palce. Budes testovat, alebo pockas na krv?

linaya
29. feb 2016

@alison758 drzim ti palce nech druha ciarka nezmizne!

linaya
29. feb 2016

@chmurkaxy tak nech sa ta bublinky poriadne drzia 😉

linaya
29. feb 2016

BABY,KED CHODITE NA FB,TAK SI MRKNITE HELIOS MARTIN NA FB,DNES TAM DALI,ZE OTVARAJU NOVE CENTRUM V BANSKEJ BYSTRICI A DALI TAM UZ AJ TEL.CISLO NA OBJEDNANIE,TAK SA MRKNITE TIE CO CHCETE MENIT CAR.

chmurkaxy
29. feb 2016

@meli8412 lákajú má tie tvoje domáce krvné testy,už som ich tuším tri vyskúšala.. Ale keďže asi pôjdem na krv už 11dpket, tak možno aj bez testu. Ale zas,asi nevydržím 🙂 u mňa sú totiž časté biochemické,takže sa vždy teším a nakoniec nič z toho. Takže takto by som to možno oklamala...

chmurkaxy
29. feb 2016

@meli8412 a tebe to inak dobre rýchlo ušlo 🙂 veď teraz si dávala ten svoj krvný test.

linaya
29. feb 2016

@zabkazabka mne sa este nepodarilo...

chmurkaxy
29. feb 2016

@linaya ďakujem, želám každej tu z nás,nech sa držia poriadne. Ja už mám jedného lapaja,bude mať tri roky a je to najúžasnejšia skúsenosť v mojom živote. Ak sa bude dať,chcem ich aj šesť.

alison758
29. feb 2016

@linaya dakujem pekne uz netestujem pockam do piatku na krv a uvidime 🙂

linaya
29. feb 2016

@alison758 dufam,ze bude pekne hcg 🙂 😉 drz sa

alison758
29. feb 2016

@linaya :* srdecna vdaka ;) a ty si na tom ako?zacinam mat v tom chaos :D

zabkazabka
29. feb 2016

@linaya aha sa mi zdalo ze uz mas pozitivny test??tak som si asi meno pomylila..a teraz si po kete??

linaya
29. feb 2016

@zabkazabka jj po 2.kete

linaya
29. feb 2016

@alison758 😀 hej hej chaos riadny uz aj ja mam 🙂 Mna teraz pravdepodobne caka hysteroskopia nech pozru jaka pliaga mi odmieta embryjka a este aj hematologicke vysetrenie....nechce sa mi do toho ale tak co nezrobis pre babo 😉

zabkazabka
29. feb 2016

@linaya a na tu hysteroskpiu ides koli moznej endomeyrioze??uz ti ju niekto diagnostikoval?kolko ste mali vajicok a embryjkov?

linaya
29. feb 2016

@zabkazabka mam endometriozu,ktoru mi diagnostikovali v novembri 2014.Vtedy mi ju odtranili kde mohli,ale asi je zase spat a preto sa mi embryjka nevedia udrzat. Uvidim co zistia. Folikulov som mala 7 a z nich boli 4 krasne embryjka a ostalo nam uz len jedno...ty si na tom ako?

zabkazabka
29. feb 2016

@linaya ja som chodievala do mt do heliosu kde mi bohuzial nic nezistili a ani nam.poistovna neschvalila ivf.potom sme isli do brna na soft stimulku a zistili mi endometriozu na vajecnikoch a amh 0.8..mala som 4 vajicka no len jedno embryjko a neujalo sa..ty si mala kde presne endometriozu??ked ti ju odstranili boli ste potom na ivf a ani napriek tomu sa neujalo ako to??ake mas amh?

linaya
29. feb 2016

@zabkazabka neviem presne kde presne som ju mala,len viem,ze bola az pri mechure :-/ Ked mi ju odstranili tak o dva mesiace sme mali iui a potom o dalsie dva ivf kde nedoslo k transferu a druhe ivf som mala rok po laparke a za ten rok sa mi tam asi zase rozsirila....amh neviem ake mam

linaya
29. feb 2016

@zabkazabka to amh by som mala mat ok

zabkazabka
29. feb 2016

A ked tam.ostane tak brani k uhniezdeniu??to je taky zacarovany kruh...ja ju msm na vajecnikoch teda o tejto vieme a nemozem si ju dat vybrat koli mojmu nizkemu amh lebo keby mi odstranili cast vajecniks tak by sa mi este zmensila vajecnikova rezerva...js sa nechcem dat operovat aspon zatial nie lebo sme mali len jeden et a to je malo...

1veverica
1. mar 2016

@chmurkaxy drzim velmi palceky, aby sa zadarilo 🙂

1veverica
1. mar 2016

@alison758 ja som vobec netestovala, som cakala na tie testy, tak podla mna je to dost stresujuce, a hlavne nie su az take presne, asi mal ten tvoj muzicek predsa len pravdu, niekedy by sme ich mali asi aj pocuvat 🙂 Tehu test moze az neskor potvrdit tehotenstvo, vraj pri dievcatkach velmi pomalicky stupa

alison758
1. mar 2016

@1veverica presne taj mali by sme ich niekedy pocuvat.paradoxom je ze v oraci myslim na to este viac ako doma :D

meli8412
1. mar 2016

@chmurkaxy Asi mas pravdu, aj ked mavas biochemicke teho, mas hcg v krvi, len zial mimi to nezvladne. Drzim ti palce, aby si mala vytuzene 2//. Kolkaty den po ket si, kedy mas ist na krv?
Ten cas rychlo bezi. Ale zas toto tehu nie je prechadzka ruzovou zahradou. Mala a mam problemi, v 13tt som krvacala, mala som krvnu zrazeninu pod placentou a teraz mi zistili placentu accretu. Takze sa to kopi, ale nastastie mimi krasne rastie, kope... 🙂

1veverica
1. mar 2016

@alison758 to fakt? ja vobec nie, nejako nemam cas na to, asi by si si nemala hlavku nad tym lamat, skor ti aj ten cas odberu prejde, a hlavne tym ze budes na to mysliet zial vysledok nezmenis, skus sa niecim zamestnat natolko aby si nemala cas na to mysliet 🙂

alison758
1. mar 2016

@1veverica no ved to je problem ze zo zaciatku mesiaca su take nudne roboty lebo cakame kym nam otvoria novy mesiac :D ale hadam zajtra to bude lepsie :D doma by som sa zamestnala hned :D ja viem uz niekolko krat som si tym presla...teraz kym som netestovala tak to bolo super

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre