Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
3. máj 2016

@datelinka31 Ahoj. Co ti povedali v car?

bobricek1979
3. máj 2016

@meli8412 tak to je super paráda teším sa s tebou hej musím si pozisťovať

datelinka31
3. máj 2016

@meli8412 dnes som sa preobjednala na zajtra, tak uz pockam na kontrolu.. Rano som kukla a krcok bol dole, mam pocit, ze rano je dole a ku veceru sa dviha hore.. V kazdom pripade sa nebudem kvoli tomu uz stresovat, jednak nie som dr. a u kazdeho je to ine. Uvidim, co mi zajtra povedia.. Ty to uz mas za chvilocku, aj ti bude niekto pomahat po porode z rodiny, ci zvladnete s manzelom? Lebo mate uz dve deticky..

meli8412
3. máj 2016

@datelinka31 Ani nevie, ked sa narodila mala, mi pomahala mama, prisla na tyzden, ale ked sa narodil syn, tak uz neprisla. Uvidime, ale muz mi bude pomahat, ako sa len da, hlavne, ked vieme, ze prve mesiace su nahorsie, kym najdeme nejaky system.
Mas pravdu, zbytocne budes stresovat, ked budes pozorovat vsetko. Kazde tehu je ine, Potom daj vediet, ako si dopadla. Drzim palce.

datelinka31
4. máj 2016

@meli8412 ahojky, dnes kontrola dopadla dobre, rastieme, pekne ho uz bolo vidno, poculi sme aj srdiecko 🙂 priznaky stale nemam ziadne, aj prsia prestali boliet. Som zvedava ake budu dalsie tyzdne..

bebe133
4. máj 2016

@datelinka31 gratulujem, super ze je vsetko ako ma byt 😉. Ja som dnes bola na sone a opat nic nebolo vidiet. Bola tam jedna mini botka ale doktorka povedala ze to este nemoze potvrdit ze je to ono. Takze samozrejme vidim najhorsie scenare ze to bude mimomaternicove tehu. Hcg sa dozviem az zajtra... ach jaj

datelinka31
4. máj 2016

@bebe133 dakujem a ktory si tyzden? Mne do 6teho tiez nic nebolo vidno a potom tiez len bodka..

bebe133
4. máj 2016

@datelinka31 5ty + 3dni

datelinka31
4. máj 2016

@bebe133 no tak v piatom mi nenasiel vobec nic, ani tu bodku.. Vsetko bude ok, uvidis 🙂 ved nemas ziadne bolesti, ci?

bebe133
4. máj 2016

@datelinka31 nemam bolesti. No len doktorka nepotvrdila ze ta bodka je ono. Minuly tyzden som dva dni spinila a odvtedy nic. Ale beriem utrogestan a mam prisny kludovy rezim. Ale ja sa tak uz vsetkeho bojim. Asi vela citam na modrom konikovi, len ma to privadza na kadejake myslienky.

meli8412
4. máj 2016

@datelinka31 JUUUJ, strasne sa tesim. Ja som tiez pri tomto nemala ziadne priznaky, az od toho 8-9tt som mala po obednu nevolnost, ale inak nic, prsia ma stale nebolia a za chvilku mam ist rodit.Treba byt v klude, kludje pre mimi najdvolezitejsi. Len tak dalej, drzim paste.

meli8412
4. máj 2016

@bebe133 Hlavne klud. Bodka bola v maternici, a to je hlavne. Mne tiez tak potvrdili s prvym tehotenstvom, vtedy mi meskala ms tyzden a nieco a ked som sla na uzv, tak sme videli bodku a povedal dr, ze len tolko vie povedat, ze je na spravnom mieste. Vymen gynekologa.

bebe133
4. máj 2016

@meli8412 viem ze mam byt kludna a mysliet pozitivne. Len to je tak tazke a to neustale cakanie. Clovek ked chce babo, stale na nieco caka... doktorka je super, ju hy som nemenila. Povzbudila ma a povedala ze sa pred nami schovava, to len ja uznhned vsetko vidim cierne

meli8412
4. máj 2016

@bebe133 Ja som mala prve tehotenstvo, ako ty, po nepodarenych vkladov spontanne a vsetko dobre dopadlo, mozno ta bodka je mimi. Kolko ti meska ms? Dr moze byt mily, zlaty ale ci je aj dobry gyn.to je dalsia vec. Moja vtedajsia bodka ma uz 5 rokov 🙂

bebe133
4. máj 2016

@meli8412 dnes je to 12 dni co mi meska MS. To ano, nie kazdy mily doktor je aj dobry. Ved uvidim. To ze tebe sa stalo to iste, ze sa vam podarilo prirodzene, to mi dava trosku nadej 🙂

meli8412
4. máj 2016

@bebe133 Uvidis zajtra z krvi. A o tyzden aj na uzv. Kedy vlastne ides na uzv?

bebe133
4. máj 2016

@meli8412 idem uz v piatok. Ale pochybujem ze tam bude velka zmena. Asi chce doktorka vidiet ci tam stale bude ta bodka. Alebo mozno podla zajtrajsieho hcg mi daju termin. Len ak by bolo nizke, tak to by bolo asi mimomaternicove, ci?

meli8412
4. máj 2016

@bebe133 na zaciatku mimi velmi rychlo rastie. Bud kludna. Viem,ze vsetko bude ok.

bebe133
5. máj 2016

@meli8412 @datelinka31 dievcata tak moj pribeh nie je so stastnym koncom. Hcg je 220 cize je to zle. Ja len teraz dufam nech to samo odide a nech nemusim na laparoskopiu

meli8412
5. máj 2016

@bebe133 Tak som dufala, ze so stastnym koncom to bude. A uz ti nedavaju ziadnu nadej?

meli8412
5. máj 2016

@bebe133 Nie je mozne, ze sa ti ovulacia posunula a tym padom mas nissiu hcg?

bebe133
5. máj 2016

@meli8412 zajtra mam prist na krv. Podla mna chcu zistit ci to bude dalej klesat. Podla toho asi zistia ci to moze odist samo alebo budem musiet ist na laparoskopiu. To si myslim ja, zajtra sa dozviem viac. Len je mi to velmi luto. Po tolkych sklamaniach som dufala ze aspon toto sa moze podarit. Nikdy sa vo mne nic neudrzalo. Vzdy prisla MS. Tento krat som tomu davala nadej. Este mame jedneho mrazacika a potom ked tak dalsie ivf

bebe133
5. máj 2016

@meli8412 netusim kedy som mala ovulaciu ale uz si nemyslim ze sa da nieco zachranit. Musim to prijat tak ako to je a ist dalej

meli8412
5. máj 2016

@bebe133 Drzim ti silno palce a dufam, ze vsetko dobre dopadne. Zajtra daj vediet, ako si dopadla.

bebe133
6. máj 2016

@meli8412 @datelinka31 ahojte. Tak hcg opat kleslo. Vcera som bola velmi smutna ale dnes to uz beriem pozitivne lebo doktorka povedala ze to odide samo a nemusim na kyretaz, coho som sa velmi bala. Potom sa objednam do car na hysteroskopiu a potom sa uvidi co dalej. Mame este jedneho mrazacika. A ak bude treba, tak sa pustime do tretieho ivf. Vam kocky drzim palce, boli ste pre mna uzasna podpora. Tak meli tebe prajem pekny porod a datelinke prajem krasne tehulkovanie. Raz sa hadam aj mne zadari, ci uz prirodzene alebo za pomoci doktorov 🙂. Drzte sa 😉

1veverica
6. máj 2016

@bebe133 mne je to velmi luto, verim ze si strasne sklamana. O to viac ti budem drzat prsteky pri dalsom pokuse 🙂

bebe133
6. máj 2016

@1veverica som sklamana, ale nevzdam sa. Pri dalsom pokuse sa to hadam podari, dakujem

1veverica
6. máj 2016

@bebe133 ja ti verim, musi to byt strasne, a uz si si ista ze nic z toho? si bola uz aj na sone?

bebe133
6. máj 2016

@1veverica uz urcite nic. Na sone som nebola ale hcg uz klesa

1veverica
6. máj 2016

@bebe133 aha, takze tak, velmi mi je to luto, to je pre zenu najhorsie trapenie toto, keby ti aspon niekto povedal ze co robit aby sa to udrzalo, fakt strasne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre