Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dadka0110
9. jún 2016

@krkoskova33 na 14 den ta kuknu a zvycajne na 19 den ti urobia vklad....my ideme teraz v nedelu na KET takze som uz aj ja mudrejsia 🙂

blackrose
9. jún 2016

@dadka0110 a ides bez stimulacie pred ovu?? Na co to potom so mnou chcu riesit so stimulaciou??? 😕

dadka0110
9. jún 2016

@blackrose ano idem bez stimulky....len utrogestan vkladam 2x2 ale inac nic tak uvidime.....ja neviem ako to bezi lebo ked som zavolala do centra a oznamila ze krvne testy vysli negativne a ze som dostala este predtym MS a povedala som ze chceme ist hned na KET tak mi rovno povedali aby som prisla na 14den .....nikto somnou nic viac neriesil.... 😒

krkoskova33
9. jún 2016

@dadka0110 držím palušky by ste to zvládli 🙂

krkoskova33
9. jún 2016

@dadka0110 prosím ťa a nepovedali ti že máš jedny mensky počkať? som teraz na pochybach bo mne to ta doktorka tak povedala 😅

bobricek1979
9. jún 2016

@krkoskova33 ja som sla hned na Ket vraj treba to hned skusat nech sa telo pripravuje

krkoskova33
9. jún 2016

@bobricek1979 skúsim ísť a uvidím čo mi povedia

krkoskova33
9. jún 2016

@dadka0110
@bobricek1979 dievcence prosim poradte mi, mam cakat ten mesiac alebo to uz ist skusit teraz, som z toho zmatena, mame uz len jedno embrijko bojim sa ze nieco uspecham ale zasa rozmyslam nad tym ze ak teraz nepojdem ze sa zasa nieco pokazi, neviem si rady

bobricek1979
9. jún 2016

@krkoskova33 a koľký deň si teraz po ms

ssegra
10. jún 2016

@krkoskova33 zalezi aj na tom ci ti treba brat aj estrimax, lebo ten sa berie od prveho, popripade druheho dna cyklu

krkoskova33
10. jún 2016

@bobricek1979
@ssegra teraz mám 3 den menzesu len neviem každý mi povedal ináč, doktorka že mám čakať mesiac a koordinatorka že mám prisť teraz na 14 den po menskach, tak neviem, zas mám dilemu a nespávam 😅

ssegra
10. jún 2016

@krkoskova33 co si pamatam, po neuspesnom ET a ked som chcela ist na KET tiez som isla asi v prostriedku cyklu na kontrolu kde mi lekarka predpisala estrimax a utrogestan a hned od dalsieho cyklu som sa zacala pripravovat na KET

blackrose
10. jún 2016

@dadka0110 no ved tak som si to predstavovala aj ja a mne povedali, ze mozme zacat az od dalsieho mesiaca, kedze tento uz nestiham od 2DC tabletky... 😒 ja by som radsej isla tak ako ty
@krkoskova33 ja si stale myslim, ze je to hlavne o embryjku, ak je kvalitne a nie su ine problemy, tak sa uchyti... a je jedno ci teraz alebo neskor. Nikdy neodhadnes ten spravny cas. 😒 Ja by som isla hned, ale k dr. som sa ani nedostala. Toto mi vravela koordinatorka a s nou som to riesit nechcela a tak som si povedala, ved pockam, aj tak mam pred dovolenkou a v druhom mesiaci neviem ci by som chcela cestovat.
Napr. moze sa stat, ze cyklus po neuspesnom IVF bude rozhadzany a ovulacia nepride vtedy kedy ma, mozno preto to dr. povedala, ze radsej az dalsi cyklus. Lebo ja si meriam bazalnu teplotu (prave kvoli tomu aby som vedela ako telo reaguje) a dnes som 18 DC a ovu este nikde. Inokedy mavam okolo 15-16 DC. Tak som zvedava aky dlhy budem mat tento cyklus ☹ 😠

blackrose
10. jún 2016

@ssegra a tentokrat si mala ET alebo KET?

krkoskova33
10. jún 2016

@ssegra
@blackrose Ďakujem dievčence za cenné rady 🙂

ssegra
10. jún 2016

@blackrose tentokrat som mala KET

ssegra
10. jún 2016

@blackrose inak to co pises ty o tej posunutej ovulacii, asi na tom nieco bude, pretoze po stimulke ked mi odobrali vajka kedze sme vedeli, ze nepojdeme na cerstvy transfrer som si ako poslednu injekciu pichla decapeptyl namiesto pregnylu a vtedy mi dosla mrcha asi 2-3 dni po OPU. Dalsi mesiac som neriesila nic, nemala som ziadne tabletky, lebo sme cakali na vysledky PGD a mrcha mi prisla az na 34DC co sa u mna nikdy nestava, mavam 29-30 dnove cykly. Takze ta stimulka asi rozhadze rozhadze telo.

blackrose
10. jún 2016

@ssegra no ja mavam tak cca27 dnove, tak som zvedava ako to bude tento mesiac.
A teraz som z toho mimo, ty si raz podstupila stimulaciu bez ET, potom si mala aj ET aj KET? Takze kolky raz teraz skusate?

ssegra
10. jún 2016

@blackrose mala som 2x stimulaciu, z prvej som mala 1x ET a 1xKET, z druhej som mala zatial len tento KET. nam isli vzorky z embryjok na genetiku, preto sa aj hned mrazili a nemala som cerstvy ET, lebo na vysledky sme cakali 2 tyzdne, takze toto je nas treti pokus

blackrose
10. jún 2016

@ssegra no drzim palce, aby uz toto bolo uspesne a nemuseli ste dalsie IVF podstupovat 😵
a embryjka sa rozmrazili vsetky v pohode? Ci mala si viac a v poriadku bolo len to jedno? 😕

ssegra
10. jún 2016

@blackrose dakujem popravde do dalsieho kola by sa mi ani nechcelo ist. Rozmrazovali nam len jedno a to aj vlozili a mame este troch mraziacikov 🙂

blackrose
10. jún 2016

@ssegra tak to ti verim, ja uz teraz zvazujem, ci by som isla po KET znova do IVF 😖
a po rozmrazeni este tusim cakaju, ze ci sa chytilo, nie? Myslim pred vkladom. Tak super, ze este mate sancu, ale tak treba verit, ze toto je to prave 🙂

ssegra
10. jún 2016

@blackrose stale verim ze to malicke tentokrat zabojovalo a stale je so mnou 😉 myslim ze rano ich rozmrazuju aby videli ci sa vyvijaju dalej a ked hej tak vkladaju..nase vyslo uz z obalu tak sa ponahlalo :D ty teraz cakas na mrchu aby si isla do dalsieho ketu ci davas si pauzu?

krkoskova33
10. jún 2016

@ssegra aj ja držím paluchy 🙂

blackrose
10. jún 2016

@ssegra v podstate by som aj isla ale ideme na dovolenku, tak si davam pauzu 🙂 nechcem sa stresovat a riskovat, radsej si pockam a koncom jula, zaciatkom augusta sa pustim do KET 🙂
a jasne ze je s tebou 😉 drzi sa ta 😵 kolko si od vkladu?

bobricek1979
10. jún 2016

@ssegra ak sa môžem opýtať prečo si dávala vajká na genetiku?

ssegra
10. jún 2016

@blackrose kam ides na dovolenku? Nech ti mozem zavidiet 😀 my mame tento rok dovolenku v brne 🙂 to hej ani by si si ju tak neuzila lebo by si sa stale kontrolovala a takto si ju uzijes, oddychnes si a potom sa pustis do dalsieho boja 🙂 dnes som 11den, uz sa mi to cakanie krati

ssegra
10. jún 2016

@bobricek1979 partnerovi zistili geneticku poruchu na 13-14 chromozome a ak by embryjko zdedilo takuto vadu nedokazalo by sa uchytit, alebo by sa potratilo tak nam odporucili genetiku

1veverica
10. jún 2016

@ssegra tak to uz o chvilku ides na krv, drzim palce, urcite to dobre dopadne 🙂

ssegra
10. jún 2016

@1veverica mam si robit test v pondelok, ale premyslam ze zajdem svojmu gyndosovi na krv, do brna sa nechodi na krv

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre