Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

19lilly
22. júl 2016

@dagaz to skor asi za 10... nejak mam dnes pocit ze nic z toho.. u teba nejake zmeny? kyselina ustupila?

19lilly
22. júl 2016

baby mam otazocku, meriate si niektora bazalnu teplotu po ET alebo KET?

dagaz
22. júl 2016

@19lilly prestan stresovat...sme 5 den po ET kludne sa esle len moze zahniezdovat...a preto sa ja ani radsej netestujem...nepridavam si nervy...a ak ano tak mozno ze v nedelu...to bude 7 den. Nie ziadne zmeny...kyselina teraz ustupila. V podstate nic mi nieje....tak poctivo cakajme a uvidime.

jana954
22. júl 2016

@espritka29 ahoj, chcem sa ta opytat,kedy sa chystas do mt na krv? Ci pojdes k svojmu dr?

19lilly
22. júl 2016

@dagaz 6 nie? a uhnizduje sa do 48 hodin po transfere tusim ale mas pravdu stresujem len proste niektore baby mali na 6. den krasne ciarky a ja snehobiely test tak nervacim :D ale mas pravdu treba sa ukludnit 🙂

dagaz
22. júl 2016

@19lilly no pokial viem ja tak kludne3-5 dni. Aj ked neviem ako to je pri predlzenej kultivacii. A rata sa to tusim tak ze v nedelu vklad a od pondelka prvy den. Aspon myslim. A ja tiez niesom presvedcena ze nieco z toho bude. Neviem. Mam take zmiesane pocity.

19lilly
22. júl 2016

@dagaz no po predlzenej kultivacii je to do 48 hodin aspon tak som citala v jednej diskusii kde na otazky odpovedal lekar z helios centra... no presne take zmiesane pocity mam aj ja boze nech uz je streda poobede nech viem naisto na com som

dagaz
22. júl 2016

@19lilly ten cas sa vlecie. Nevadi. Este mame jedneho mrazacika. Skusime a uvidime.

19lilly
22. júl 2016

@dagaz tak ako my mame tiez mrazacikov ale tak mne sa nechce to absolvovat dalsi mesiac :( toto je skuska mojej trpezlivosti za normalnych okolnosti nie som trpezliva absolutne

dagaz
22. júl 2016

@19lilly tak ani mne sa nechce znova ale co mi ine ostane.

19lilly
22. júl 2016

@dagaz teraz som niekde nasla ze pri ET moze vynimocne sa embryo uhniezdit az na 10. den od transferu

espritka29
22. júl 2016

@jana954 Ahoj, nechystam sa do MT, mám to ďaleko. A ty ? Pôjdeš do Martina?

dagaz
22. júl 2016

@19lilly 10? Ufff..to fakt? Zaujimave. Takze este stale mozu bludit.

19lilly
22. júl 2016

@dagaz zda sa mi to vela ale tak bolo tam ze v ojedinelych pripadoch tak neviem

dagaz
22. júl 2016

@19lilly no uvidime. Asi skusim v nedelu test a ak nic tak kaslem na to. Pockam do stredy na odbery a uvidime.

bella2016
22. júl 2016

@19lilly aj ja som citala ze do 48 hod, ja som mala ET v pondelok a tiez si myslim ze nic z toho nebude, dnes ma dokonca zacali trosku pobolievat prsia ako pred MS ja ma totiz vzdy PMS...ja mam kontrolu az 01.08 takze musim byt trpezliva, drzim nam vsetkym palce 🙂 je tu niekto z BA, Iscare?

saska6867
22. júl 2016

Babulky netreba zbytocne skoro testovat, mne este ani na 10 den neukazovalo vobec nic, ani ducha, az na 11 den bol slabunky duch ktory postupne bol viditelnejsi, ale len velmi pomalinky, aj na 14 den ciarka nebola velmi vyrazna, az na cca 16 den bola pekna 🙂 drzim vsetkym velke palce

19lilly
22. júl 2016

@saska6867 tak ja som mala dve embryjka tak som dufala ze to ukaze skorej 🙂

19lilly
22. júl 2016

@bella2016 drzim palce aby to predsa vyslo 🙂 ja chodim do gyn-fivu. no ja mam kontrolu 27.7.

bella2016
22. júl 2016

@19lilly drzim moc moc prsty, Gyn Fiv v BA? kedy si mala ET?

19lilly
22. júl 2016

@bella2016 ano gyn fiv BA 🙂 ET som mala nedelu 17.7.

bella2016
22. júl 2016

@19lilly tak to ma celkom skoro kontrolu, ja som bola v pondelok 18.07 a kontrolu mam 01.08. tak sa drzkaj a prajem // coskoro 🙂

19lilly
22. júl 2016

@bella2016 no v gyn-five su dve kontroly na 10. a 14. den od transferu cize preto tak skoro. Dakujem aj ty sa drzkaj dufam ze sa stretneme v aprilovkach 2017 🙂

jana954
22. júl 2016

@espritka29 ja to mam tiez daleko, tak rozmyslam co spravit... predtym sme vsetko riesili v mt a az ked bola potvrdena akcia srdiecka potom som isla k svojmu dr. A teraz mi povedali ze mozem ist na krv k mojmu dr. A im mam dat vediet ako som dopadla....

espritka29
22. júl 2016

@jana954 Aj ja tak urobim. Vo štvrtok alebo v piatok pôjdem k môjmu a výsledok zavolám do Heliosu.

14nunu10
22. júl 2016

@espritka29
@jana954 ja som to tiež tak urobila baby 😎nahlásila som im hcg hodnotu a ešte mi povedali ze sa mám ozvať keď už bude potvrdená akcia srdiečka ...Tak tam zavolám po poradni ..tiež som heliosacka MT.

19lilly
22. júl 2016

@dagaz neuveris zas mam teplotu 37,4 z nicoho nic :( dufam ze to neovplyvni vysledok

dagaz
22. júl 2016

@19lilly ahoj...zaujimave..nemozes byt len prehriata z toho tepla? No mna len raz za cas pichne v lavom vajecniku. Obcas jje to priam neprijemne. Zaujimave ako sa to strieda raz pravy a v druhy den lavy. A asi potrebujem niecim nakopnut lebo co den to viac som presvedcena ze nic z toho nebude. 😕

19lilly
22. júl 2016

@dagaz neviem to si skor nemysllim ze som priehrata cely den sedim v klimatizovanej kancelarii a doma nemame extra teplo... a este mam cely den taky tlak ako keby zvnutra na kostrci... jak keby som si ju narazila... noo to striedanie vajecnikov nemoze byt tym ze sa chytili obe a striedaju si ktore sa prave uhniezduje? :D neboj tebe to urcite vynde tak ako pred par rokmi tak aj teraz budes ten pripad ze sa budes stredu tesit ;)

espritka29
22. júl 2016

@19lilly
@dagaz
Baby, viac optimizmu. Budeme vsetky tehu a basta ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre