Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sussah
25. júl 2016

@espritka29 neviem istna ďaľšie ivf keďže celý personál sa mení a ja ešte neviem čo bude s mojimi mrazacikmi. ..no silne uvažujem o Brne...len neviem či môžem ísť na nové ivf nový pokus pokiaľ som v starej klinike...či sa dá požiadať ďalšiu kliniku súčasne s inou..

sussah
25. júl 2016

@1veverica to už bol test z krvi

espritka29
25. júl 2016

@sussah pozerám, že si z KE. Chodila si do Splnu? Asi by bolo dobré sa popýtať v súčasnom CAR, ako to bude. Nevraveli nic o tom? Trebárs aj o možnosti preloženia embryí do iného centra. Ja som z PO, no my sme šli do Heliosu v Martine. Vyzerá to, že sa nám to podarilo na prvýkrát. Ale ešte je predo mnou krv a sono koncom týždňa na potvrdenie 🙂 Drzim palce.

1veverica
25. júl 2016

@sussah aha tak to mi je luto, drzim palce pri dalsom pokuse 🙂

dagaz
25. júl 2016

@loriana tak som tam volala..mam dojst v stredu na odber s nemam vysadzat hormony. Ja si nevkladam utrogestan. Picham si prolitex...je to to iste ako utrohestan akurar ze sa picha 1 x za 24 hod.pod kozu.

dagaz
25. júl 2016

@19lilly tak som tam volala mam dojst na potvrdenie neg.testu a zatial nemam vysadzat prolutex. Az po odbere.

bella2016
25. júl 2016

@19lilly

@dagaz babluky mrzi ma to, ja som na tom obdobne, uz citim ze kazdu chvilu sa spusti mrcha, aj bazalna isla dnes rano dole...som z toho smutna, dufala som ze by to mohlo vyjst, ale musime byt silne a bojovat dalej, drzim vsetkym prsty a tesim sa s tymi, ktore su uspesne

dagaz
25. júl 2016

@bella2016 nuz nic nespravim. Ja som myslela ze pri hormonoch nepride aj keby bolo negat. A predsa prisla a nacas ako hodinky.

bella2016
25. júl 2016

@sussah skoda, mala si prvy pokus?

bella2016
25. júl 2016

@dagaz ja mam uz 3 dni pocity ako pred MS, poznam svoje telo, tiez si myslim ze streda/stvrtok ma prepadne, co bude 10 dni po vklade

bella2016
25. júl 2016

baby pocujte a viete niektora ako sa vlastne telo sprava, kedze ak to spravne chapem a odoberu nam vajicka neprebehne ovulacia predpokladam, potom aj tie vsetky hormony co berieme, kedy by teda mala prist mrcha, sledoval to niekto alebo cital niekto niekde lebo toto mi nie je jasne. dik

ssegra
25. júl 2016

@bella2016 keby si si nepichla pred odberom pregnyl tak ti pride mrcha do 3 dni od odberu..mne tak prisla ked sme vedeli ze nepojdeme na cerstvy et

bella2016
25. júl 2016

@ssegra dakujem ti, aha mne pichli pregnyl aj po ET...

19lilly
25. júl 2016

@dagaz aj som si myslela ze ti to povedia :( mrzi ma ze ti to nevyslo ale tak nikdy nevies mozno motyka vystreli

loriana
25. júl 2016

@dagaz aha rozumiem, ok, tak tiež som ale rada, že ti odporučili pokračovať a určite potom napíš, ako si dopadla! budem ti veľmi držať palce! a aký je tvoj príbeh? si bola prvý krát na ET alebo??

19lilly
25. júl 2016

@bella2016 ahoj aj si testovala sa uz? o kolko ti klesla bazalka?

bella2016
25. júl 2016

@19lilly zatial nemam odvahu, chcela som vydrzat az do kontroly co bude 01.08 v pondelok, ale mozno testnem vo stvrtok aby som uz bola pripravena, nech sa tam nezrutim u doktora ☹ vklad bol minuly pondelok, BT som zacala testovat az v tuto sobotu + nedelu som mala 37,2, dnes rano 37,00. rano zasa budem merat, mrcha ma prist streda/stvrtok a uz od piatku mam take pocity ako pred MS...

bella2016
25. júl 2016

ako tak ratam, kolko nas tu je v tejto diskusii od minuleho tyzdna? cca 5-6? zatial len dve (espritka a loriana tusim) pozitivny test, statistika nepusti....

19lilly
25. júl 2016

@bella2016 to mas relativne vysoku to este nevyzera tak beznadejne... ja som mala posledne dni od 36,65 do 36,72 a dnes mi klesla na 36,57 ale zo skusenosti ked sme chodili na IUI tak akonahle zacala klesat bolo to vsetko v kybli... keby mam aspon daaky hlien tak by som mala este nadej ale takto som si ista ze to bude negat :(

bella2016
25. júl 2016

@19lilly kedy mas kontrolu z krvi?

19lilly
25. júl 2016

@bella2016 stredu

bella2016
25. júl 2016

tak sa drz, drzim moc moc palce 😉

19lilly
25. júl 2016

@bella2016 dakujem napodobne aj ja tebe drzim palce 🙂

sasanka33
25. júl 2016

ahojte kocky, ja som dnes 7 den po ET a mam bolesti ako pred menzesom ☹ od roku 2012 je to nase 3 IVF a celkom 6 vklad. Ked sa nam to v roku 2012 na druhy krat podarilo, tak som vobec nemala ziadne pocity a vyslo to. Este nikdy som po vklade nedostala tak skoro menzes. Idem si dat pichnut pre istotu na podporu injekciu.

dagaz
25. júl 2016

@loriana nie ja uz mam syna 7 rocneho po ivf toto bol moj druhy ET.

sussah
25. júl 2016

@espritka29 joj tak držím silno palce.Ja som bola 2krat a nič.Mam ešte 2 a 1 embryo tak to asi dokončím na tejto klinike a potom budem uvažovať o Brne alebo Martine.

sussah
25. júl 2016

@bella2016 bol to môj druhý pokus

dasena
25. júl 2016

Ahojte,takze na 10 den od et test opat biely,neviem ci este vobec zajtra skusat ,v stredu na krv,mrcha zatial nikde.

19lilly
25. júl 2016

@dagaz tak uz spinim aj ja :(

ssegra
25. júl 2016

@bella2016 hej prvykrat aj mne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre