Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vevericka13
26. júl 2016

@19lilly bola si na hematologii? aj tam moze byt pricina preco sa neuchyti dobre. skus ist tam a povedz ze mas neuspesne ivf nech ta vysetria pred dalsim vkladom

19lilly
26. júl 2016

@vevericka13 ahojky hematologiu mam bo mame v rodine trombofilnu mutaciu tak som si aj cely cas poíchala fraxiparine pocas stimulky aj po vklade... ja vsadzam skor na tu reprodukcnu imunologiu hned zajtra sa tam objednam a potom niekde splasim vymenny listok

dagaz
27. júl 2016

@19lilly bola si na odbere? Ja som im povedala ze mam nenzes tak veaveli ze kludne mozem zavolat aj okolo 12 za potvrdenie neg aby som si nemusela zbytocne davat hormony..ale je mi to jedno jedze si picham raz za 24 hod. Teda pichala.

levisa
27. júl 2016

@blackrose ahoj, ja ho uzivam uz vyse mesiaca. Zacala som 1.DC pred KETom (pri prvom ET som ho nemala) a kedze sme mali pozitivny vysledok tak to musim brat dalej este dva mesiace - cize cely 1.trimester. Zle mi z neho nebyva, ale mam pocit ze zadrzuje vodu v tele :(

bella2016
27. júl 2016

@espritka29
@loriana baby gratulujem vam 🙂 drzte sa a uzite si tehu 🙂

bella2016
27. júl 2016

baby mali ste niektora pichnuty pregnyl 5000 po ET?

espritka29
27. júl 2016

@bella2016 Ďakujem. 🙂 Ty si ako na tom?

19lilly
27. júl 2016

@dagaz ahoj bola no ja si tiez davam raz denne.. No mam si volat ale al to bude negat k mozem vsetko vysadit a ak budem dalej krvacat nemusim ist na druhy odber.. Hned mi sestricka povedala ze si mam preventivne dohodnúť termín tak mam 18.8 16:15 mam konzultaciu... Inak dnes mi stupla bazalna teplota zas

loriana
27. júl 2016

@bella2016 veľmi pekne ďakujem!!!

bella2016
27. júl 2016

@espritka29 ja cakam do pondelka na kontrolu, netestovala som zatial kedze som zistila ze po pregnyle 5000 to nema vyznam kedze sa drzi v tele dost dlho, taktiez beriem estrimax co vlastne prevdepodobne ak si spravne myslim zadrziava prichod MS, aktualne sa citim normalne, ziadne prejavy. jedine ma pobolievaju prsia, cez vikend som sa necitila dobre, aj som zvracala ale pravdepodobne to bol vysledok vsetkych tych hormonov...
Ty sa ako citis? mas aj nejake prejavy tehu?

dagaz
27. júl 2016

@19lilly no moja dr ma cely august dovilenku tak neviem. Na recepcii mi vraveli ze kludne mozem aj k Bwhunkovej ist ale ja asi pockam na moju

espritka29
27. júl 2016

@bella2016 Držím ti silno palce, aby to vyšlo. 🙂 Ja som len často unavená, niečo porobím a ca po 2 - 3 hodkách si musím na chvíľočku ľahnúť a nabrať energiu a revem skoro zo všetkého :/ Predvčerom som pozerala film, tak balíček vreckoviek padol :D Alebo ak niekto niečo hovorí veľmi smutné, skoro sa nezdržím. Nevoľnosti zatiaľ nie sú. Uvidíme, čo bude.

loriana
27. júl 2016

@espritka29 espritka, alebo ostatné kolegynky, mám blbú otázku, na odber krvi kvôli hcg treba ísť nalačno??

dasena
27. júl 2016

Ahojte.takze dnes som sla na krv k zastupujucemu dr.kedze ten moj dovolenkuje,a ako som dopadla?asi tak ze som sa otocila na pate a odisla,sestra bola neskutocne prijemna a a predomnou 20 zien,vraj tiez na krv.taka som bola nasrana,takze pojdem na krv k svojmu 1.8.

19lilly
27. júl 2016

@dagaz no mne dnes oznamili ze behunova bude mat dovolenku ako som cakala a ze az po tak preto mi dali termin az na 18.8

19lilly
27. júl 2016

@dagaz uz si tam volala?

illinka
27. júl 2016

@loriana nie...mozes jest kolko chces a co chces

espritka29
27. júl 2016

@illinka ahoj. Ako sa ti darí? Testovala si už alebo ideš na krvičku?

dagaz
27. júl 2016

@19lilly nie nevolala. Zavolam po druhej. Nebudem ich zbytocne rusit.

illinka
27. júl 2016

@espritka29 nee ale vecer som.mala.hnedy vytok.na krv ale mam pocit ze to opat nevyslo.a kedze je to 2 ivf v heliose a.nemame.mraziacikov tak v heliose koncime

espritka29
27. júl 2016

@illinka ☹ to je škoda. Ale aj tak ti nadalej drzim prsty.

19lilly
27. júl 2016

@dagaz u mna negat ale mam prist piatok este na potvrdenie

dagaz
27. júl 2016

@19lilly taktiez negat. Na druhy odber nemusim.

19lilly
27. júl 2016

@dagaz to je sranda jakze ty nemusis a ja hej??

dagaz
27. júl 2016

@19lilly nerozumiem tomu ale tak mi povedali. Mozno ze ty si nemala nulove hcg alebo co ja viem.

19lilly
27. júl 2016

@dagaz tak to by mi snad povedali ze nie je nulove

19lilly
27. júl 2016

@dagaz vsak uvidime co povedia piatok len som si myslela ze si oddychnem od injekcii

illinka
27. júl 2016

@espritka29 dakujem.snad sa dockame aj my vytuzeneho uzlika

dagaz
27. júl 2016

@19lilly no ja uz som skoncila..este jedneho mrazaciks a ak ani to tak uz sme skoncili.

espritka29
27. júl 2016

@illinka určite áno. Urcite sa dočkáte. Pamätám sa, ako som sa dozvedela o manzelovych výsledkoch spermiogramu v oktobri. Ešte to skúšal jeho dr. preliečiť atb a potom ešte 3 mes. vitamínmi, no výsledok taký istý, žiadne zlepšenie. Bolo to nekonečné obdobie. Tak sme šli do Heliosu v aprili a šli do ivf, ktoré vyzerá, že sa podarilo. Potvrdíme zajtra. Ubehlo to všetko, keď sa na to spätne dívam. Drzim ti palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre