Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cikyta
8. okt 2008

Injekcie sú v pohode 🙂 Zajtra mám poradnu.Cítim že mi je trošičku lepšie od žalúdka od včera.Už nechodím tak vela na WC tičkovať.Len si musím každú chvílku umývať zuby,aj v noci vstávam skrz to!Cez den musím žuť ružové orbitky.Mám otrasnú pachuť v ústach.Radčej ani drahého neboskávam. 😀 Len tak na čielko. 😝

janula13
8. okt 2008

tak uz poradna, boze, ako to leti, tak nech ti to dobre dopadne 😉 Takze doma mate celibat? 😀 Uz ti bude len lepsie, verim tomu!

katy2
8. okt 2008

janula, drzim palce... to cakanie je najhorsie.... 🤐

cikyta
8. okt 2008

No máme celibát.No posledné dni sa mi o sexe sníva-a to nebývalo!Začínam mať chuť,ale bojím sa,že ma zase rozbolí po sexe brucho,ako pred mesiacom.Tak sa bojím.Včera muž videl,že sa cítim dobre a skúšal to na mna chudáčik-no odmietla som ho.(Jáj čo vám to tu píšem!Zmýlila som si témy-chi 😅 )Ale ja vás sledujem pravidelne a velmi držím palce ........... tfuj tfuj

janula13
8. okt 2008

Katy dakujeeem, zatial v pohode,beriem to s rezervou...zatial, ty cakas tiez?

katy2
8. okt 2008

janula, ja som dnes 9.den od ET..... tak cakam.... 🤐

janula13
8. okt 2008

tak pekne cakaj, testik mas uz zajtra?

janula13
8. okt 2008

AAA, prepac, uz som precitala, krvicku mas v pondelok, bude pozitivna, ked sa druha ciarka zjavuje, neboj, siiilno drzim palceky!papa, idem na chvilu od PC...

dicinka1
8. okt 2008

ajojte..viete co mi trepla sestricka od gyndosa?ked som bola na krvi...povedala,ze som v 2 tyzdni..lebo vieme kedy presne bolo oplodnenie..ze sa to nepocita podla menzesu,to sa iba pocita preto,lebo zeny presne vededia kedy otehotneju..bola som ticho..bo mi nepripada ako studovana sestricka..ale vnutri som praskala od smiechu..a co tie zeny,ktore vedia,kedy mali ovulaciu?ta ako sa im pocita...ved to sa nepocita od oplodnenia...ani v prirpdzenej tehotnosti sa to takto nepocita...lebo v kazduckej knihe a casopise sa pise..ze 1 tyzden sa pocita od menstruacie,aj ked zena este nie je tehotna..

ja som uz davnejsie zistila,ze ona je trosku mimo..lebo raz som ku dokymu prisla s ovulacnym testom..a ona povedala dokymu,ze je tehotensky..a doky na mna kukal jak na salenu,ze ako to,ze na sone nevidel,ze mam vysoku sliznicu.. 😀 😀 😀 😉 takze tak..

a este gol bol teraz na konci,ked mi povedala vysledok hcg..bol na 10 den po et 68 titer hcg...tak som jej povedala,ze brnknem do kosic ake som mala to hcg tam ci to rastie.,..a ona ze.."to na sone nevidno,ci rastie,lebo je to este skoro" 😀 😀 😀 ja o koze..ona o voze....

katy2
8. okt 2008

dicinka, ahoj 🙂
vidis, si skolenejsia ako sestricka u gyndosa 😀
ako sa mas?

cikyta
8. okt 2008

Dicinka,ked som si porovnala tehotnosť od menzesu,tak na sone sme podla menzesu meškali 2 týždne velkosťou ,potom týžden a už sa to vyrovnáva.Takže tehotnosť si počítam,ako mi povedal doktor podla sona,nie menzesu.Už mi to robí tak necelý týžden rozdiel.Dieťatko sa rozrástlo proste.

dicinka1
8. okt 2008

cikytka,ja viem,ze to sa meni podla velkosti plodu..meni sa to vraj 3 krat..ale ona mi pripada fakt divna...dakujem jej za to,ze mi pomohla pichat injekcie..ale fakt tie jej "overene fakty!"tak to uz je co pocuvat...

julietka
8. okt 2008

ahojte cikyta, dicinka, ako sa mate tehulky? uz si uzivate tehulkovske nevolnosti? 😵

dicinka, mas perfektnu sestricku 😀

dicinka1
8. okt 2008

julietka..hej ja viem

katy kde si?

ja som teraz papala nivovu omacku..a mi je zle..ale nebluvkam... 😕

katy2
8. okt 2008

dici, tu som 😉

julietka
8. okt 2008

kočky tiež ste mali niektorá mrchovske krce a stale nic? dnes som uz tolkokrat bola na WC ze uz mam mrchu a stale nic..dnes som uz 32DC, na 10 den som si robila test a ziadna ciarka 😔
uz prestavam verit skrz negativneho testu ze to vyslo, a vsetky tie stavy ako krce a bolave prsia prisudzujem uz estrofemu 😨

katy2
8. okt 2008

julietka, tie krce maju viacere - jedny ako nasledok hormonov a druhe ako priznak tehu.....
uz to vydrz, vsetko sa dozvies na krvicke.... drzim ti palce...... 🤐 🤐 🤐

zulka29
8. okt 2008

Julietka, aj tehotné majú pocit ako na mrchu, to ti povie každá. Musíš len vydržať do testíku, nič iné ti nezostáva , buď silná 🙂

julietka
8. okt 2008

ja viem katy, som hrozna, zacinam byt naozaj netrpezliva a pomaly sa zacinam zmierovat s neuspechom.
potrebovala by som asi kus s dicinkinho optimizmu akym tu srsala ked cakala na vysledok a od zaciatku bola presvedcena ze to vyslo 😵

katy2
8. okt 2008

julietka, to poznam... aj mna uz optimizmus pomaly opusta.... ale musime byt silne.... cakat sa oplati... drzim palce 😵 😵 😵

zulka29
8. okt 2008

KAty, ako to že ťa opúšťa, nešišikuj, veď máš // 🙂

katy2
8. okt 2008

ked vies, ja by som uz chcela rukolapny dokaz.... som hrozna, ja viem.... ved pre mna tie // su uplny zazrak... nikdy som ich nevidela....

julietka
8. okt 2008

veru katy, ved ty mas dve // , tak nestresuj 😉
katy a nemozes ist na krv uz v piatok? ved ak uz mas na papieriku // tak v krvi bude uz urcite a budete mat krasny vikendik! 😵

katy2
8. okt 2008

juli, nie ja to uz vydrzim do pondelka... aspon bude hcg vyssie..... ak bude 🤐

dicinka1
8. okt 2008

katy..ja doteraz neverim,ze som tehulka...aspon do tej doby kym nezacne kopat..dovtedy neuverim..prvy krat som videla svoje //..

julietka
8. okt 2008

katy urcite bude, ved skor sa dostava hcg do krvy az neskor do mocu. 🙂
a tebe to uz testik povedal 😅

dicinka1
8. okt 2008

ciky..akurat citam letak z lidl..ze od 16 oktobra bude nieco pre deti v lidli..tak sa pojdem kuknut...ci tam nebudu mat nieco uzitocne.....vankusik a tak..alebo dupky.. 😀 😵 😵

katy2
8. okt 2008

drzme si palce 😵
to je moje 2.IVF a predtym 2xneuspesny KET... Uz som mala dost sklamania.... 😔

julietka
8. okt 2008

dicinka a ty uz aj pocitujes nieco ako ze si tehulka? 🙂

dicinka1
8. okt 2008

julietka..nie..este nic..vobec..vlastne hej..v noci idem aj 5 krat na wc..cize je to pravda..o tych priznakoch o piskani..ale ziadne nevolnosti..nic...a trosku aj unava.. 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre