Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alison758
3. aug 2016

@ajussik juj tak to si mala brat uz davno.ja ju beriem uz od prveho ivf ale jem aj dost zeleniny a ovocia :D ja neznasam tabletkove vitaminy skusala som uz vsetko mozne pri vkladoch ...teraz skusam bromelain

denidi
3. aug 2016

@ajussik jj ja ju pekne poctivo papam😃

denidi
3. aug 2016

@alison758 drzim palceky😃 bromelain nemám,ale každý deň zjem polku ananásu😉

alison758
3. aug 2016

@denidi ja mam odpor k tomu stredu :D

alison758
3. aug 2016

@denidi aj ja tebe ✊✊✊ 💛💛💛

denidi
3. aug 2016

@alison758 dakujem mocky😘

denidi
3. aug 2016

@alison758 ja som to vyriešila tak,ze ho rozmixujem ako smoothies a vypijem

alison758
3. aug 2016

@denidi dobry napad :D kedy testujes?

denidi
3. aug 2016

@alison758 som 2den po ET ,vkladali mi blastocystu po PK,za koľko asi dochádza k uhniezdeniu? Do 2-3 dni?

alison758
3. aug 2016

@denidi do 72 hodin od transferu.po et to znamena ze si mala pregnyl..takze by teraz bol duch z pregnylu..treba pockat aspon na 7 den..aj ked idealne by bolo bydrzat na krv :D

denidi
3. aug 2016

@alison758 dnes som 9 dni po pregnyle 10 000iu a vcera som skúsila,c i už vyprchala a už bol test biely...ale do toho 7 dňa ešte vydržím,hadam...to je ešte 5 dni,nekonecnooo....ani neviem,ake mám mať pocity,ked je to moj prvý ET,ale ako čítam je to rôzne..

alison758
3. aug 2016

@denidi super ze uz vyprchal ja som mala vzdy ine pocity ale ked som mala biochemicke akosi som vedela ze odislo...vacsinu pocitov sposubuje aj tak utros..ja mam teraz take velke vajecniky takze uz od opu mam vseliake pocity :D a z hormonou uz aj bolestive prsia

denidi
3. aug 2016

@alison758 tak predsa bolo veľa vajicok? Sme už písali,ze sa bojis,ze ta prestimuluju...ja naopak som mala stále dve vajíčka na utz a nakoniec vybral 5 a 4 ostali 2 blasticku a dve morulky jedna blasticka v brusku,zvysok snehulienky ..prsia má boli už od pregnyl a brusko tak vseliaki,sem tam tlak,potom pichanie,chvilu nič,t ak verím,ze nám to vyjde😘

alison758
3. aug 2016

@denidi nieco sa mi mari :D no vajok bolo 24 takze o 9 menej ako minule dali mi ale vela liekov a fraxik takze som to zvladla lepsie ako minule len mam nechutenstvo...15 vajok bolo krasnych zrelych a ostala len 1 blasticka a 2 morulky ani este nevefia ci ich vobec budu mrazit.. .z extremu do extremu

denidi
3. aug 2016

@alison758 fuu to je ozaj dosť,m usela si mať aj riadne bolesti po opu...verím,ze morulky zamrazia😉 nechali ste ich ešte do zajtra kultivovať? Moc ti prajem,nech to ešte dotiahnu,nech sa môžu mrazit drobci....a najdôležitejšie je to drobatko,co máš už v brusku,sup sup nech sa silno zahryzne✊

alison758
3. aug 2016

@denidi ano nechavame ich do zajtra.som z toho taka nijaka ale snazim sa musliet na bublinku a byt pozitivna.hadam zajtra ked vstanem a pojdem do prace bude vsetko ok.dokonca musim cakat na email ci mrazili lebo telefonicky nepovedia :D o nervy 😂😂😂a dakujem ti 😘😘😘 vsak toto je najplodnrjsi rok 🙈🙈🙈🙈 musi to vyst 👪

rada2002
3. aug 2016

Dievčatá kto mi daruje alebo pomôže Potrebujem Dipherelin 0,1 4ks a Pregnyl 5000 INJ PSO LQF 1+1X5000IU 1ks. Potrebujem súrne. Píšte v RP alebo ma rada2002@centrum.sk. Vopred ďakujem

cmudlo
3. aug 2016

@alison758 Držím palce strašne moc!!!

denidi
3. aug 2016

@alison758 nech sa držia drobcekovia,v iem musí to byť o nervy...daj zajtra vediet❤
Verím,ze splníme a zachvilu obohatime štatistiky tohto najplodnejsieho roku svojimi pozitívnymi testikmi😘😘😘

kaciatko1104
3. aug 2016

@lily311 a tak áno mám 23 takže ak to odložim aj o 5 rokov stále som V pohode len teraz sa na to necítim

alison758
4. aug 2016

@denidi zlatik ja ak si spravne pamatam daju mi vediet az v pondelok...

krkoskova33
4. aug 2016

@blackrose no teraz som v štádiu že určite nie. Možno to chce čas, neviem. Mala som len dve vajíčka, a môže sa stať že pri ďalšom nebudú žiadne, ja viem že je tu veľa dievčat, ktoré to už veľa krát skúšali, a bojujú ďalej, ale ja nemám na to silu, tak som verila, že sa to vydarí, bolo to úplne iné ako prvý krát. a potom ľadová sprcha že zas negatívne, som si myslela že si robia srandu. Bola som ale sklamaná z prístupu v centre, moja doktorka ma poslala na laparoskopiu a kontrovali mi aj vaječníky a zistili, že mam funkčný len jeden vaječník, som chcela ešte dať porobiť ďalšie testy, tu genetiku a podobne, ale v centre ma ukecali nech idem hneď do KET, som blba možno keby som počkala, možno keby som sa nedala prehovoriť, ale teraz už je neskoro na možno. A ešte ma zarazilo, že nikto so mnou neriešil prečo sa to nepodarilo ale hneď ma hnali do ďalšieho vkladu, a ja blbá som sa dala nahovoriť. No čo už. Mojka tebe držím moc moc palušky by sa zahryzlo 🙂

baarbora29
4. aug 2016

Ahojte babulky,prosim poradte..mam za sebou 11 neuspesnych vkladov,nikdy nic,ani tuk.momentalne som 7.den po ket a test je opat negativny😞.ja uz fakt neviem,kde moze byt problem.niekedy mam pocit,ze mi do tej maternice ani nic nevlozia🤔.mate niektora skusenost,ze po tolkych neuspechoch sa nakoniec podarilo?dakujem😘

1veverica
4. aug 2016

@ajussik jezisku take si ani nepripustaj. Kazda sme ina, kazda to inac znasa. Musi jednoznacne mysliet iba pozitivne, zle myslienky zahodit, ale co najskor 🙂 Neboj test vyzera fakt dobre, a je teraz na plode aby sa zacal dobre vyvijat, ty to velmi neovplyvnis, ale hlavne nemysli na zle veci 🙂

1veverica
4. aug 2016

@baarbora29 7den je skoro, ci? Velmi smutny pribeh, ja ti osobne prajem vela vela stastia teraz, este par dni pockaj a potom otestuj, tak po tych 10dnoch zvyknu testovat

1veverica
4. aug 2016

@denidi Ahoj. Ja osobne som necitila nic, ziadne zmeny, drzim prsteky

baarbora29
4. aug 2016

@1veverica tajne dufam aj ja,ze je este skoro,skusim este ten 10.den.dakujem velmi pekne.vidim,ze ty si jedna z tych stastnych,ktorym sa podarilo,tak ti prajem prijemne tehulkovanie,nech vsetko dobre dopadne😉

gabika2015
4. aug 2016

@baarbora29 ahoj, a mas vsetko vysetrene? Bola si na reprodukcnej imunologii, na genetike, na hematologii a u endokrinologa? Dufam, ze Ti to tentokrat vyjde, velmi Ti drzim palce! Je brutalne, co mas za sebou, velmi si uz zasluzis babatko. Ja som si robila test az na 10. den, na 7. je este skoro. Prajem Ti, aby si o tri dni nasla // na teste 🙂

1veverica
4. aug 2016

@baarbora29 dakujem si zlata, no ano podarilo sa 1.IVF, fakt je to ulava, ale tiez som si svoje prezila, takze viem ako sa citis. Skus fakt pockat, najlepsie by bolo az do odberu krvi, ale viem ze to je tazke

baarbora29
4. aug 2016

@gabika2015 ahoj,nejake vysetrenia uz mam,ale to su take asi z pred troch rokov.bola som na genetike,zistili mi protilatky na spermie,no vraj pri ivf to nieje problem.na hematologii som asi nebola,ale preventivne mi davali uz aj fraxik aj clexane a stitnu zlazu zistia aj z hp,ci nie?neviem,asi sa najblizsie na vsetko popytam.dakujem ti velmi pekne,si zlata.aj ja ti prajem prijemne tehulkovanie,drzim palce😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre