Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

willino1
31. júl 2017

@dzanka72 vieš prísť do Kežmarku? tam je súkromný labák o ktorom viem...

willino1
31. júl 2017

@dzanka72 tak je dobre... tak už nič len čakať a uvidí sa ... a príznaky nerieš... ja som čakala dvojčatá (už majú dva roky) a nemala som žiadne príznaky 🙂 nič 🙂 keby som nemala fotku zo sona, výsledok z krvi a dve čiarky na teste tak ani neviem 🙂 držím palce ... už je to len na prírode...

babikadaska
31. júl 2017

@dzanka72 hm ... kontrola o 3 tyzdne mi pride tiez dost pozde. odkedy by malo byt vidiet plod ...???

dzanka72
31. júl 2017

@willino1 viem prist, kde sa nachadza v kk ten labak? 🙂

dzanka72
31. júl 2017

@babikadaska to neviem, ale v 6 tyzdni aspon "bodku" alebo naznak, ze sa tam nachadza podla mna.

babikadaska
31. júl 2017

@dzanka72 aha takze je este cas aby sa to tam objavilo... v kazdom pripade urcite chod do toho labaku na krv !

19lilly
31. júl 2017

@jarika22 to ma mrzi :( presne viem ako sa citis 😢

willino1
31. júl 2017

@dzanka72 poliklinika Kežmarok pri drevenom kostole... je tam aj rtg, hematologická ambulancia, a je tam súkromné biochemické laboratórium Alpha medical... určite ako samoplatcu ťa vezmú...

babikadaska
31. júl 2017

@jarika22 ach to ma moc moc moc velmi mrzi :( :( bola si v praci ci doma ? mas pri sebe manzela ??

jarika22
31. júl 2017

@babikadaska Som doma dovolenkujem. Aj manzela mam pri sebe. Zufalost som si odzila uz v piatok, som si robila test a bol tiez negat. Dnes som to uz predychala, vymalovali sme jednu izbu. Terapia pracou pomaha. A kupili sme si dovolenku. Potrebujeme si oddychnut. Asi takto. Niekedy na jesen pojdeme po posledneho mrazacika a potom neviem. 6. Ivf sa mi uz zda moc. Ja by som sa na to mozno este dala, ale manzel uz velmi nechce. Uvidime. Neviem ci to ma este v 39.zmysel.

jarika22
1. aug 2017

Žienky, koľko dní po vysadení hormónov by mala začať ms?

maculicek1977
1. aug 2017

@jarika22 neboj rozdýchaj to, ja mám tento rok 40 a bojujem tiež ešte, nádej stále je...po dovolenke skús znova a nativ si neskúšala?

jarika22
2. aug 2017

@maculicek1977 Nativ som neskúšala. Ani poriadne neviem ako to prebieha. Bez stimulky?

maculicek1977
2. aug 2017

@jarika22 v prirodzenom cykle chodíš na kontroly sledujú ako ti vajko rastie a potom ti jedno bez narkózy odoberú a vložia. Stojí to cca 500 EUR ja sa nato tiež chystám...Poinformuj sa o tom...

ereska
2. aug 2017

@babikadaska ahoj no super blahozelam k testiku kedy ides na krv ? ake mas priznaky???

rada2002
2. aug 2017

@maculicek1977 ja som nativ absolvovala. Zobrali mi bez narkozy 2 vajka ale len jedno plne. Bol aj vklad ale dopadlo to bezuspesne. V septembri sa chystam zasa. Je to neprijemne citis tlak a neprijemny pocit ale da sa to zvladnut. Lekar ti vsetko hovori. Trva to iba chvilu.

maculicek1977
2. aug 2017

@rada2002 ahoj Radka držím ti palčeky ako všetkým babulám tu.....aby ten budúci už konečne vyšiel. A prečo si mala v native dve vajká? A vkladali ti potom na tretí deň, a koľko mali tie tvoje buniek a mala si aj ICSI, alebo len tak náhodne. A koľko to teba vyšlo v Reprofite? Ja som mala minulý rok 2 IVF, tiež vždy len po 3-4 vajká, jedno bolo 10 bunkové krásne a ostatné tiež, že nevyzerali zle, ale neboli vhodné na mrazenie, boli z toho 2 x pozitívne výsledky, ale šťastie dlho netrvalo zakrátko mi to odišlo...tak som začala pátrať a objednala som sa na repro, hemato, a endokrinologiu. Našli mi niečo aj na hemato od vtedy beriem anopyrin + x 100 mg a na repro-imunológii tiež, pred vkladom mi majú 48 pichnúť clexane, na rozpustenie krvných zrazenín....uffff no mne trvalo skoro rok urobiť si tieto vyšetrenia, lebo aj na repro mi musela robiť kontrolný odber a tak sa to všetko natiahlo... vek mi stúpa tento rok 40, ale nevzdávam to....teraz 24.8 mám kontrolu po pol roku na hemato a potom idem nato aj každý mesiac nativ.....🙂 ja už vydržím aj zaživa rezanie pre mimino....ty to ešte nevzdaj nabudúce ti to vyjde a pricucne sa k tebe a nepustí sa ťa už len o 9 mesiacov!!!!!😉❤❤❤

babikadaska
3. aug 2017

@ereska ahoj. testy boli niekolko dni pozitivne ale dnes rano uz nie. tak to bude asi ako naposledy biochemicke tehotenstvo. zajtra idem na krv.

ereska
3. aug 2017

@babikadaska a nemohol byt zly test a priznaky ?

rada2002
3. aug 2017

@maculicek1977 ahoj. Pri native mas 1-2 vajka. Ja som mala odber 2 vajok (17mm) ale jedno bolo prazdne. Vklad som mala na 3 den 8+ bunkove a nic. Na imuno som bola davno, dala mi Medrol ktory ma totalne znicil a nakoniec zistila ze aby mi pomohol mi ublizil. Chcela mi zmenit liecbu a predpisal injekcie Igamplia ale nedaju sa zohnat. Z hemato tiez beriem fraxiparin a nic. Endokrinologiu mam tiez beriem preventivne euthyrox a nic. Partner ma zlu morfologiu ale ze vraj to na ivf nevadi. Poslala nas teraz na genetiku ale neviem kam. Vies su prazdniny. No na nervy. Chcem to urychlit nakolko mam 41. Pocula si o vitaminoch pinkfertil? Su drahe ako slak ale rozmyslam ze ich skusim. Je to pre nas 40. Uz sa chytam kazdej slamky.

maculicek1977
3. aug 2017

@rada2002 ahoj Radka no to mi hovor aj ja sa už každej slamky chytám...o tých vitamínoch som nepočula idem googliť, ja beriem ešte vitamín D3 každý deň 3000 IU lebo na repro zistila, že ho mám málo, predtým som aj včeliu materskú kašičku priamo od včelára 2%, no uchytilo sa mi to, ale odišlo 😢, A koľko ta to v RRF vyšlo ten nativ? Stačí zavolať na recepciu tam objednať sa a doniesť výsledky? Lebo ja som chodila do MT Iscare, ale tam sa vymenili lekári a zvažujem RF teraz, že by som tam skúsila...

maculicek1977
3. aug 2017

@rada2002 no pozerala som tie vitamíny a dajú sa kúpiť aj v lekárni? Je to schválené ministerstvom zdravotníctva nevieš? Ja som pri stimulke jedla na kilá INOFOLIC 2 sáčky denne...a robili ti aj ICSI?

dzanka72
3. aug 2017

ahojte, mam na Vas otazku, mala by som byt 6+5tt, ale na sone len gestacny vak bez embrya.. Myslim si spravne, ked poviem, ze je zbytocne cakat, lebo uz sa tam ani neobjavi?😔

rada2002
3. aug 2017

@maculicek1977 treba sa objednat na konzultaciu. Ja tam chodim uz 3 roky. Nativ ma vysiel 500 euro. Ale je tam risk ze folik praskne skor ako ho vyberu. Mne 1 x praskol a odber sa nekonal ale som ani nic neplatila. Ja som uz totiz nechcela do seba stale pichat. Nikdy som nemala zamrazene. Vzdy mi vkladali iba jedno preto som sa takto rozhodla.

iskag
4. aug 2017

Ahojte,tak nam sa to nepodarilo,vysledky z krvi negativne.

babikadaska
4. aug 2017

@iskag mrzi ma to :(

ahojte baby.
ja hcg 0.3
bolo,ale odislo....

iskag
4. aug 2017

@babikadaska vyjde nabuduce 😉

babikadaska
4. aug 2017

@iskag aky je tvoj dalsi plan ???

ja mam este 1 mrazacika.
urobim si najprv genetiku a reproimunologiu.
hematologiu a stitnu zlazu uz mam.
na dalsi vklad pojdem az ked budem mat vysledky.

iskag
4. aug 2017

@babikadaska ja uz mrazene nemam,na IVF sa uz vobec nechystam,jedno dieta uz mame,tak to teraz nechame na prirodzenu cestu...

maculicek1977
4. aug 2017

@rada2002 ahoj Radka a čo tie vitamíny ty ich vyskúšaš, objednáš si to odtiaľ? Ja som len chcela vedieť, či sú schválené MZ, či to nie je len reklamný ťah...a koľko krát si musela cestovať do Brna, keď si mala ten nativ? No mne sa tiež nechce tie injekcie pichať a tiež som nemala nikdy na zamrazenie....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre