Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rosienka
19. nov 2009

matelko - aha, lebo tiez som o tom tu nepocula a neviem ako to mam po nemecky nazvat... 🙂

dudi - len pekne verme, ze je to OK 😉

papa, musim ist

matelko1
19. nov 2009

kazde centrum ma asi ine metody,ale myslim si,ze lepidlo asi kazde Car pouziva.tak ja neviem.ja som si ho dala aj pri ET,aj pri KET.

dudinka80
19. nov 2009

tak v Gf to urcite nerobia.dufam,ze sa mi to podari aj bez toho.

matelko1
19. nov 2009

dudinka kopec babam to vyslo aj bez lepidielka,ale ked som mala taku moznost,tak som si dala.kaslala som na peniaze.

dudinka80
19. nov 2009

tak to urcite by som aj ja vyuzila,keby bola moznost. 🙂
to sme tu len my dve:?? 🙂 🙂 kam vsetky odisli? 😅 ☹

matelko1
19. nov 2009

asi oddychuju 🙂

luly3
19. nov 2009

dudinka v GF to lepidielo nemaju a viem to určite bo som
sa nato pítala

dudinka80
19. nov 2009

ahooooj luly 🙂 ....
ano nespominala si,ze tam chodis?

luly3
19. nov 2009

no ja som ani nikde inde nechodila iba GF 😉

dudinka80
19. nov 2009

a kedy tam najblizsie ides?

luly3
19. nov 2009

na krvičku v stredu alebo vo štvrtok a ty????
komu chodíš?

dudinka80
19. nov 2009

ja idem v pondelok a potom vo stvrtok na krvicku.chodim ku dr.Drabekovi a ty?

luly3
19. nov 2009

ja dr.Behunova
drabek je surovy pre mna si s ním sokojna???
a kto ta oplodnoval vo štvrtok 😀

dudinka80
19. nov 2009

ale teraz som chodila na kontrolu pocas stimulky k dr.Behunovej a Stenovej.pri OPU som mala dr.Behunovu a pri ET dr.Stenovu. a teba kto robil?

luly3
19. nov 2009

mna behunova
Stenova vie vraj najlepšie robit transfery

dudinka80
19. nov 2009

tak to dufam mala dobru ruku pri mojom transfere.to uvidime.transfery take,ze su baby tehu??? 🙂

luly3
19. nov 2009

vraj hej 😉
takže ty v pondelok budeš vediet na čom si ale ti závidim 😀

dudinka80
19. nov 2009

este nezavid,zatial nemas co 😉 ja verim ,ze sa nam to tehu podari vsetkym co sme tu 😀 😀 😀 😀
tak aspon uvidime,ci sa to potvrdi aj v mojom pripade s dr.Stenovou,a budem tehu.
tak kedy pojdes?v stredu alebo vo stvrtok?ak by si sla vo stvrtok,tak by sme mohli dat stretko,ak by si chcela.

🙂 😉

walle
19. nov 2009

ahojte babenky...posúvam sa k vám od KET miestnosti ... 🙂

matelko...my sa už poznáme...
včera som mala prvý krát KET a čakáme...vkladali mi dve blastocysty a zaplatila som aj lepidielko...vraj dobrej kvality...130 EUR...tak uvidíme...čakáme čakáme... 🙂 🙂 🙂

dudinka80
19. nov 2009

ahoj walle 🙂 ......
tak ti drzime palce 🙂 🙂
idem sa nachystat na ordinaciu
papa dobru nocku 🙂 🙂

walle
19. nov 2009

to všetci pozerajú ordináciu alebo panelák? ☹

dievčatá nech nám to vyjde...či s lepidielkom či bez lepidielka...či ET či KET...len aby sme boli maminky...že? 😵 😵

matelko1
19. nov 2009

baby drzim vam vsezkym palce aby vam to vyslo.je to krasny pocit 🙂

mib
20. nov 2009

ahojte kocky,

som 7 den po transfere (den prenosu nepocitam). v piatok minuly tyzden mi vlozili jedno 5 a jedno 7 bunkove embrijko. chcem sa vas spytat - ako ste na tom boli s tlakom v podbrusku a bolestami ako pred mrchou? mam bolesti akoby mala prist mrcha uz od cca druheho dna po KET. dnes som 28 DC, takze v normalnom cykle by sa mrcha uz hlasila, takze zacinam byt nervozna.

dudinka80
20. nov 2009

dobre rano babulky 🙂 🙂 ......
nooo vidim,ze ma tu niekto predbehol,som tu druha 😀 😀

ahoj mib 😀 😀
ja som osmy den po ET.ano mala som bolesti v podbrusku,je to individualne,bolesti na mrchu maju asi vsetky,ja som mala bolesti krizov a vajecnikov.nebudz nervozna,hlavne klud.

mib
20. nov 2009

snazim sa byt kludna, aj sa mi doteraz darilo, ... ale tie tlaky a bolesti akoby mrcha chcela prist ma trosku znepokojuju. dnes som sa zobudila rano o siestej a uz som kvoli tej nervozite nevedela zaspat. 😒 krize ma nebolia, ani vajecniky. iba prsia ... tak ako pred mrchou. 😠

dudinka80
20. nov 2009

ono to robi aj utrogestan .toto je tvoje 1 IVF?

matelko1
20. nov 2009

mib to je urcite dobre znamenie,ked mas ako pred mrchou.urcite sa to tam pekne uhniezduje.
dudinka kedy ides na krv.

dudinka80
20. nov 2009

v pondelok na 11-ty den.od vcera jak som pisala mam take pnutie na prsiach aj ked sa nadychnem a papam tak vtedy ma dost bolia,ale pnutie mam stale a hlavne od vcera,co na to povies.

matelko1
20. nov 2009

pnutie som mala aj ja,ale to vlastne som mala vzdy pred kramami,ale sestricka v CAR mi hovorila,ze ked bolia prsia,brusko a citis sa ako pred kramami,tak to je dobre znamenie....moc som tomu neverila a vidis vyslo to. 🙂

dudinka80
20. nov 2009

ja ked mam dosta menzes tak ma pobolieva brucho mam vetry riadne ,vcera som take mala a pobolievanie prs,ale nie takto,skor ma svrbeli bradavky a nie cele prsia.sem-tam ma este zaboli brucho ale inak nic .nechcem si robit test,ale ut to nejak vydrzim.ked tak si spravim v pondelok ked pojdem na krv,mozno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre