Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

insolka
28. feb 2010

No oni to aj tak potom prisposobia podla velkosti mimi .Lebo každy tt a den t musi mimi mat určitu velkost tak pokial viem aj tak vždy upravuju 😀

strelka11
28. feb 2010

aha,tak to sa bude posuvat,ved som si aj myslela,ze tam potom moze byt rozpetie az 2tyzdne

strelka11
28. feb 2010

inak dasah je uz tiez cakatelka,dnaska bola na et 🙂

insolka
28. feb 2010

no ako som si všimla vetšinou baby po transfere su vetsinou v 4-5tt ked si davaju na zaciatku do pasu 🙂

ajush
28. feb 2010

Strelka áno,utrogestan som si vkladala.Ale môj doktor mi dal ešte aj duphaston 3x1.A pri silnom krv.,kde sa utrogestan jednoducho nedá , tak len Duphaston 3x2 tabletky zapíjať.
Insolka Teba sa chcem opýtať ako prebieha KET,kedy po neúspešnom IVF a následnej M , to môžeš podstúpiť?

insolka
28. feb 2010

Aho Ajush ja som mala ist na ket hned dalsi ciklus no lenže moja ms sa nedostavila ,Takže hned ako prisla som do toho skočila.
No a KET brebiehal tak že prvych 16 dni som brala estradiol potom som isla na kontrolu k dr. a nasadila mi utrogestan a povedala mi kedy bude vklad .den pred vkladom som volala embriologičke či sa mi babulky rozmrazili povedala že vsetko je Ok a na dalsi den som isla na to 😉

ajush
28. feb 2010

Aha , a ten transfer je ktorý deň cyklu?

strelka11
28. feb 2010

dakujem ajush za vysvetlenie,takze keby som nahodou zacala krvacat,tak si zavolam a budem chciet duphaston,no dufam,ze to nebudem potrebovat,ale aj tak dik,chcem byt priprvena,predsa je to moje prve IVF,tak neviem ako bude moje telo reagovat 😒

ajush
28. feb 2010

Všetko bude OK 😉

lumya
28. feb 2010

ahoj insolka, mozem sa spytat, naco sa berie estradiol?

insolka
28. feb 2010

Ajush preto som ti povedala len takto obsirnejsie lebo každy dr. ma iny termin transferu a zaleži aj na tom ako mas pripravenu maternicu. 😉 ale nmysli na to držím palce aby si to nepotrebovala 😉

strelka a ty už konečne neblazni s tym krvacanim ved mi sme tehu 😀 😀 😀

insolka
28. feb 2010

Ahoj lumy ked mam pravdu povedat tak som s nad tym niako zvlast nezaoberala.Myslim že je to potrebne na pripravu a udržanie mimi ale odporučam ti sa moc tym nezaoberat ....skor ked budes po transfere tak mysli pozitivbne 🙂

strelka11
28. feb 2010

insolka ja viem 😀 😀 😀 to len keby nahodou sa take nieco prihodilo aby som nerobila paniku 😉

insolka
28. feb 2010

No žiadna panika .keby nieco zavolaj do caru dovtedy sa tvar sino tehotno a nemysli na take veci lebo to privolaš 😀

lumya
28. feb 2010

dakujem , insolka, len reku, ci u mna na nieco nezabudli....mna caka punkcia tento tyzden, 2.IVF....ak sa mozem opytat, do ktoreho centra chodis?

insolka
28. feb 2010

lumy ja chodim do iscare .Nie určite nezabudli neboj mysli pozitivne a vsetko bude OK uvidis ani sa nenazdas a za pasom si budes pisat tt. 😉

lumya
28. feb 2010

ach jaj, kiezby to tak bola pravda, ja som sa pri 1.IVF velmi tesila, prvy test pozitivny, druhy tiez, a potom prisiel sok, vobec som nepocitala, ja naivna, s tym, ze to este nic neznamena...takze uvidime, co teraz...zmenili mi protokol na kratky, zatial videl doki 9 folikulov...kedy ides na krv? velmi, velmi drzim palce

insolka
28. feb 2010

limy viem presne čo si citila to iste sa mi stalo pri druhomIVF ☹ ale stale verým.KRV mam 8.3. a vysledok budem vediet na druhy den dioobeda.Ale test si robit nebudem .Bude to lepsie ako sa potom tak strasne trápiť 😒

lumya
28. feb 2010

to ma mrzi, ze poznas ten pocit...okrem toho sme nemali ani ziadnych mrazacikov, takze sme vedeli, ze hned nas caka 2.IVF...medzitym sme si vybavili genetiku a imunologiu v Prahe...uplne schvalujem, ze si nebudes robit test, aj tak je to zavadzajuce, ja som pri prvom robila dva testy, oba boli negativne, a pritom som bola tehotna..

insolka
28. feb 2010

ja som si test sravila vyslo mi že som tehotna a na krvy mi to potvrdili ale kedže hcg bolo nizske tak som sla znova a tam mi už sestrička oznamila že som potratila ..... ☹ ☹ ☹ ale preč zo zlymi spomienkami idem dalej a verim že teraz už to konečne pride až do 40tt 😀 😀

lumya
28. feb 2010

urcite ano, ved raz to musi prist !!! ja uz sa tomu snazim pomoct zubami nechtami...pijem alchemilkovy caj (vraj sa ma pit len do vkladu embrya), muz berie Profertil, ja Femibion, B12, Wobenzym...no vdaka nam lekarnici preziju krizu 🙂 neboj, 8.3. je krasny datum, bude to den D

insolka
28. feb 2010

No som sa smiala lebo vklad mam tiež pekny datum a mdž je super 😀 😀 😀

lumya
28. feb 2010

som zvedava, urcite daj vediet !!!

insolka
28. feb 2010

no ved ked som stale doma tak sa vetsinou flakam po MK tak tu ma určite zastrihnes 😀 😀 😀

insolka
28. feb 2010

no nachvilku sa odlčim ale pridem sem zase 😀 😀 😀 😀 😀

vevericka80
1. mar 2010

ahojte...tak od dnes sa k vam mozem pridat.....dnes mi totiz vlozili 2 fazulky 🙂

strelka11
1. mar 2010

ahoj vevericka..tak ta tu vitam,dufam,ze ma pevne nervy na 14dnove cakanie 🙂
dneska by si mala asi co najviac lezkat...

strelka11
1. mar 2010

tak insolka uz nas je viacej co cakaju nekonecne dni po ET od soboty kamka17 a od dneska vevericka80 a marya...
no pekene sa nam to rozrasta 😵

insolka
1. mar 2010

.Ahojte kočky no konečne tu nebudeme same 😀 😀 😀 vitajte TEHULKY 😉 😉 😉 😉

ajush
1. mar 2010

Ahojte, tak výsledky už mám, sú negatívne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre