Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
5. mar 2010

jej tak ti prajem nech ti ten pocit vydrzi a nech ti to tak aj dopadne 🙂
tak o tom som uz pocula,ze to zena moze uz dopredu pocitit ako to dopadne,no na mne neviem ci to funguje,ved uvidime,lebo ja sa citim az moc normalne,cakala by som aspon nejaky maly naznak zmeny 😒

insolka
5. mar 2010

Vieš mna vždy prestali bolet prsia a vratili sa do povodneho stavu a teraz zatial držia tak je to pre mna velka nadej tak uvidime 😀 😀

ajush
5. mar 2010

Ahojte,tak ja som už 4 deň po neuspechu a musím Vám povedať,že ma prsia začali bolieť deň pred testom a bolia doteraz.

insolka
5. mar 2010

Ajush to poznam ☹ ☹ prestanu boliet a potom znova zacnu to som zazila

strelka11
5. mar 2010

ahoj ajush a uz si dostala menzes?a co mas teraz na plane ide na KET?

ajush
5. mar 2010

veď keď som písala že krvácam.Týždeň dozadu.Máme zamrazené 2 embryjká- tak sa chystáme......

strelka11
5. mar 2010

a ides hned teraz ako ti skonci MS alebo az neskor?.... a ostala si na PNke alebo chodis do prace?

ajush
5. mar 2010

až po druhom cykle.Bude veľká noc a nechcem ju preležať.
Som v práci,néééééchcelo sa mi,mala som už ten svoj denný režim.Teraz ešte aj na nákupy chodím-neznášam to

strelka11
5. mar 2010

to ti verim,ved ja tiez este neviem ako dopadnem a este neviem ako sa s mojou doktorkou dohodnem,ale do roboty sa urcite netesim 😖

insolka
5. mar 2010

atrelka ale chyta ta niaky pesimizmus ...hklavu hore a troška mysli pozitivne 😉

ajush
5. mar 2010

ty si dnes 13 deň,čo si myslím veľký úspech!
Takže si u doktorky skús vybaviť,či by nestačilo do práce isť na pár hodín.Ja by som brala tak od 8-11:30

strelka11
5. mar 2010

ano ajush ja som dnes 13den po ET a insolka 2dni za mnou 🙂
no to ja som taka,ze ja vzdy myslim aj na tu horsiu moznost a preto som sa pytala na ten KET,lebo mame jedneho nanucika,tak ak by to nevyslo,tak by som sla asi hned na ten KET,inak ten nanucik ma drzi nad vodou,ze mame este jedno moznost a to co najskor....inak kamoske sa podarilo prirodzene otehotniet hned mesiac po IVF 🙂

ajush
5. mar 2010

niekomu sa podarí.Sú aj takí,ktorí idú k doktorovi na IVF a sú už tehotní.

strelka11
5. mar 2010

alebo kolkym sa podarilo otehotniet,ked si dali ziadost na IVF,ze prestali na to mysliet,ale to neni nas pripad 😉
insolka uz sa chystas na prechadzku?

insolka
5. mar 2010

Strelkka nie nechystam o 14 beriem lieky a tu začalo snežiť tak nepojdem nemam chut zase ochotrieť 😒 a som stráááášne unavena už ani nevidim 😖

strelka11
5. mar 2010

ved aj na mna ide utlm po tej skvelej noci 😉 ozik este sa ti stale kruti hlava ci uz je to lepsie?

insolka
5. mar 2010

ano chvilkami sa mi kruti ale zistila som že mi velmi pomaha si zajest aspon kusok niakeho rožku prip pohar vody a prejde to 😒

strelka11
5. mar 2010

takze hrdielko uz neboli,to je super,no asi by si si mala lahnut asi aj ja pojde,unas tiez poletuje sneh,len ten vietor sa mi nepaci 😒

insolka
5. mar 2010

No asi si pojdem aj nachvilku zdriemnut lebo inak asi padnem od uanvy .musim si dat zapalky do očí 😀 😀 😀 😀

strelka11
5. mar 2010

ziadne zapalky 😀 pekne si lahni a skus si pospat aspon na chvilu mozno sa ti nepodari,ale je to lepsie ako sa premahat 😉

vevericka80
5. mar 2010

ahojte zienky...urcite este spinkate 😉 ...ja mam druhy den v praci za sebou...dnes som bola akasi naladova 🙂 a uz druhy den ma pobolieva v podbrusku ako pred mrchou a obcas sa mi aj hlava toci, ale to je iba chvilkove

insolka
5. mar 2010

.no a už som hore pekne kolko som spala že 😀 😀 😀 😀
Vevericka ako bolo v práci? teraz pekne odpočívaj 😵

vevericka80
5. mar 2010

no dnes to bolo vseliak, bola som akasi nesvoja, obcas som bola klud na a obcas ma vsetko stvalo 🙂 ...ale teraz uz oddychujem....teda hladam darcek pre otca k narodkam

insolka
5. mar 2010

Treba pekne relaxovať 😉

vevericka80
5. mar 2010

no to treba....aj ma taha na spanie 🙂

insolka
5. mar 2010

chytlave 😀 😀

vevericka80
5. mar 2010

tak to je fakt chytlave 🙂 no ale asi k tomu dopomohla aj prechadzka po chladnom vzduchu

insolka
5. mar 2010

No ked si spomenula prechadzku tak akurat mi končia vychadzky 😀 😀 😀

maryah
5. mar 2010

ahojte, akurat som sa vratila od segry, trosku som bola vystiskat synovceka 🙂
ako sa mi mate?

insolka
5. mar 2010

Aho maryah no ja sa mam unaveno ale celkom fajn tehotno 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre