Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
8. mar 2010

dufam,ze na blizku aby si stihla dobehnut 😀 ja si myslim,ze to aj u teba dopadne dobre a zajtra sa tu budes aj ty vytesovat,drzim vsetky palceky 😵 😵 😵 😵

insolka
8. mar 2010

Dakujem 😀 No len dnes som trošku na prášky stale som nervozna lebo drahy je cely den v práci a ja som sama doma a cakam na vysledok no nič moc 😝 už aby bolo zajtra.

vevericka80
8. mar 2010

ahojte zienky 😉
no ja som si dnes po praci musela zdriemnut, lebo mi bolo nejak nedobre

vevericka80
8. mar 2010

strelka tie dialnice su nadherne 😅

strelka11
8. mar 2010

neboj bude,ved sme si vraveli,ze raz musi prist koniec nasho cakania 🙂 a hlavne ze stale veris,urcite to dobre dopadne ked uz ti je aj zle,aj ked dost skoro,ale ved kazda sme ina,mne zase nic neni,ja sa citim uplne normalne, aj ked moja mamina povedala,ze sa mi lesknu oci a ze to je znak ze som tehodna,tak ja tam nic nevidim 😀

vevericka80
8. mar 2010

strelka to som este nikdy nepocula o tych lesknucich sa ociach 😀

strelka11
8. mar 2010

brbolcek dakujem za povzbudenia a vecer dam urcite vediet 😵 😵 😵

insolka
8. mar 2010

.No ked Ti mam pravdu povedat tak ma to dost zaskocilo mne sa to tiež zda skoro 😝 no hlavne že to je ale celu noc som zase nespala ako som bola hladna a nechcela somist jest tak som si dala k posteli hrozno a ked som zacitila hlad hned som kusla do hrozienka 😀 Ozaj a čo mužík už si mu to povedala?

strelka11
8. mar 2010

no ved ani ja vevericka,ale to su uz mami,vies ked som im to uz povedala,tak mi zacala hovorit,ze ona hned videla,ze som tehu,ze sa mi lesknu oci,ved som ani nic nepila alkoholicke aby sa mi leskli 😀 😀 😀 😀 ,ale nase mamicky treba brat z rezervou 😵 😵 😵 😵

vevericka80
8. mar 2010

insolka tak to su uz jasne znaky 😀

zuzana36
8. mar 2010

ahojte tehulky a snazilky,
tak ja som volala do caru a dohadovala som, kedy zacat. dohoda znela,ze ak dostanem ms tak na 8-9 den mam prist. tak cakam teda netrpezlivo na ms a budem znova pichat. aj ja beriem 2 tyzden femibion 800 a aj magne b6, lebo dostavam strasne krce do noh. a uz teraz mi stahuje zaludok ako sa tesim a zaroven bojim

strelka11
8. mar 2010

este neprisiel domov a volal mi okolo obeda,ze pride neskor,ze ide kamosovi pomoct preinstalovat pocitac,takze neviem kedy pride,mama ma nahovarala,aby som mu to nevravela,ale zase bolo by blbe aby sa to dozvedel zajtra pred doktorkou,ked sa ma bude pytat,to by som nechcela 😖

insolka
8. mar 2010

Zuzi len sa teš to je dobre http://www.youtube.com/results?search_query=taj... ........ja som kukla aj to to a velmi mi to pomohlo po osychickej stranke

insolka
8. mar 2010

No bolo by dobre mu to niako pekne dat na vedomie 😀 😀 😀

zuzana36
8. mar 2010

dakujem insolka, strelka, ta by si urcite nedokazala nepovedat mu to 😀 , alebo ano?
aspon ja by som nevydrzala ani do vecera 😀

strelka11
8. mar 2010

to mu nemozem urobit,no hadam bude rad,mozno chce byt viacej napaty,no ved uvidime,urcite mu to poviem,teda ukazem,ved testiky cakaju v kupelni na pracke 😵

insolka
8. mar 2010

No pekne ked pride domkou tak ho privitaj že vitaj tatino domka 😀 😀 😀

strelka11
8. mar 2010

baby to by ste neverila,ja tu sedim pri pc,pocuvam sladaky a revem pri tom,ale neviem ci od stastia alebo z hormonov 😅 😅 😅

insolka
8. mar 2010

heh he 😀 😀 😀 ja som dnes plakalaked som videlu ten tvoj test 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maryah
8. mar 2010

od stastia zlatko 😵 😵 😵 a robia to aj tie hormony 😵 😵 😵
akurat prisiel drahy domov a doniesol mi naaadhernu ruzu a aj mamine mojej 😵 😵 😵

strelka11
8. mar 2010

dufam,ze insolka od radosti 🙂
jeeeeeej to je pekne od maryah 😅

insolka
8. mar 2010

.jasne že od radosti ja som dostala snežienky lebo som nedavno spominala že už sa predavaju 😀 😀

insolka
8. mar 2010

http://www.najmama.sk/clanok/223869/deti-narode... 😀 😀 😀 strelka budes mat strunku

maryah
8. mar 2010

ajajaj baby, mame sa na co tesit podla toho clanku 😀 😀 😀

strelka11
8. mar 2010

insolka no parada nas caka,mame sa na co tesit obidve 😀 😀 😀 dakujem za info 😉

insolka
8. mar 2010

😀 😀 😀 no čo budeme mať male strunky xi xi xi

ppismenko
8. mar 2010

ahojte babenky.....mozem medzi vas nakuknut?
som po transfere 8 den a dnes som zacala trocha spinit vsimla som si ze to bolo po rannom a poobednajsom utrogestane.....nemate s tym niektora skusenosti? dakujem
a zaroven gratulujem tehulke 🙂

insolka
8. mar 2010

ahoj písmenko neviem o tom že by sa to niekomu poo utroši stalo a myslim že to nič take neznamena 😉 😉

ajush
8. mar 2010

Maryah 34 deň cyklu

maryah
8. mar 2010

ahoj ppismenko, jasne, ze sem mozes nakuknut... ked si po ET tak si tu mala byt uz davno 😉 , asi sa ti to embryjko uhniezduje... kedy si mala dostat mrchu? niekedy sa spini, ale to sa stava... pokial riadne nekrvacas a nejdu z teba nejake kusky tak to sa nic nedeje... 🙂 , ale zajra brnki doktorovy do centra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre