Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

insolka
21. mar 2010

Ahoj maryah no este si uživam Pn sa mi nechcelo ist do práce bola som niaka zničena ale buduci tyžden už idem do toho 😀 a ty maryah ako sa ti dary?Aky bol vysledok testu?

maryah
21. mar 2010

insolka, vysledok bol najskor na hranici... na pozitivny test ma byt 50 jednotiek a ja som mala 42 tak ma objednal dr o 3 dni na kontrolny test... den pred testom som spinila a neskor krvacala no a uz som vedela, ze co to znamena no a vysiel negativny, ale ideme na KET...

insolka
21. mar 2010

...no tak to poznam ..ale dobre znamenie že aspon nieco sa objavilo 😉 držíííím palce

sonulienkas
24. mar 2010

čaute dievčatá ,dnes som bola na ET , mam v brušku jedného jediného bojovníčka , dúfam ,ža to vyjde. 🙂

maryah
24. mar 2010

ahoj sonulienkas, tak teraz vela lezkaj a odpocivaj... drzim ti palce nech ti to vyde. potm daj vediet. do ltoreho CAR-u chodis?

nivejka
25. mar 2010

ahojte baby....no vidím,že vám to tu nejako viazne--no čo je s vami hm???????
my tehulky sme sa už odtiaľto pomaličky vytratili a vy to tu zanedbávate 🤐
sonulienkas.....veľmi ti držím palce a ako hovorí maryah...musíš sa veľmi šetriť a oddychovať.....
maryah.......a ty ako?
vidím,že strela tiež zmizla aj lusinkaj a je tu nejako pusto.....baby ale my vás sledujeme a budeme povzbudzovať 🙂

maryah
25. mar 2010

ahoj nivejka, ako sa mi mas? a co babatko? no, ja sa mam celkom v pohode, pripravujem sa na KET, uzivam tabletky a uz ma zacinaju boliet prsia, jooooj, to si zase uzijem (a hlavne manzel) 😀 😀 😀
baby sem uz moc nechodia... nam to nevyslo, strelka, ty ste tehu... akurat sonulienka je po transfere... ale ja sem chodim a nakuknem sem takze mna sa tu nikto nezbavi 😀 😀 😀 (zatial nie 😉 )

nivejka
25. mar 2010

maryah 🙂 jáj nevoľnosť ešte stále je ,ale po menej pomaličky hnusoba odchádza...dnes idem na utz som 11.tt+2,tak uvidíme,ako rastieme v 9.tt sme mali 2,1cm--uvidíme ten rozdiel....bruško veru už mám...ale dá sa ešte schovať pod zim.vestu,ale ked ju odložím tak uvidím tie prekvapené pohľady 🙂
na KET ti straaaaaaaašne držím úplne všetky palce a tak sa mi pomaličky chystaj...inak moje prsia sa tak naliali,že som už samantha a to som mala malé.....

sonulienkas
25. mar 2010

nivejka , ja chodím do SPLNu a pravdupovediac dnes som sa veľmi nešetrila. ☹ Totižto som musela ísť do prace bola som dosť v pohybe. NO ostava mi len dúfať ,že to bude OK. 🙂

sonulienkas
25. mar 2010

a pozdravujem aj maryah. 🙂 kedy ti vychadz to KETko?

sonulienkas
25. mar 2010

opravujem- vychádza to KETko?

maryah
25. mar 2010

ahoj sonulienka, tytyty 😠 , musis sa setrit 😠 , nechystas sa na PN? teraz by si sa mala setrit... ja idem v stredu na krv a utz ci sa mi sliznica dobre pripravuje a dozviem sa kedy... ale asi koncom buduceho tyzdna, na velku noc. musim sa zamknuy aby ma nejaky opilcici neponatahovali 😖

sonulienkas
25. mar 2010

Maryah , ja neviem - sestrička v centre mi vravela , že to, či sa bublinka uchytí je veľmi individuálne, mali tam kočky ,čo celé obdobie po ET boli PN a aj tak nič ☹ a mali aj také ,čo o dva dni po ET boli lyžovať, alebo na plese a aj tak otehotneli. Vieš som veľmi smutná z toho ,že z celého IVF mame len jednu bublinku a keby som bola doma , stale by som na to myslela ,že čo a ako, a tak v praci nemám na to absolútne čas.A tak si vravím porúčeno Pánu Bohu , ak to má vyjsť , tak to vyjde. Moje 1. IVF som absolvovala cez skúškové obdobie,bola som dosť v strese ,chodila som na skúšky a predstav si -podarilo sa - otehotnela som a mamé krásne dievčatko. 🙂

maryah
25. mar 2010

ja som toho priklad... od zaciatku pichania injekcii som na PN a nic z toho aj tak ☹ ... aj teraz som doma, ale rozmyslam, ze pojdem do prace...

sonulienkas
25. mar 2010

vieš mne by to robilo zle na psychiku- byť doma a rozmýšľať -samozrejme samé blbosti by mi napadali , po ET si brala aj nejaké vitamíny? Ja beriem kys. listovú , občas vit. C . neviem , či to stačí.

sonulienkas
25. mar 2010

To pôjdeš na KET ko hneď po ETe? Lebo kdesi som čítala vraj sa čaká nejaké dva cykly či čo.Ale to asi závisí od centra- kam ty vlasne myrayah chodíš?

maryah
25. mar 2010

jedine co beriem je calibrum babyplan... sem-tam nejaky multivitamin alebo C-ecko...
ano, idem hned na KET-ko bez pauzy. ja som zase pocula, ze telo je nastartovane hormonamy a ze najlepsie je ist na KET co najskor, neviem podla coho sa riadia a co je najlesie... a teraz na to nemyslim, neviem ci nemam silu alebo co, jednoducho si to nepripustam, podari sa to a basta a tym to uzatvaram... no pravda je taka, ze mi je doma uz dlho 😒 chodim do Martina do Heliosu, a ty? ozaj a mas nejakych mrazacikov?

sonulienkas
25. mar 2010

Neboj ,podarí sa to.Ja chodím do SPLNu a nemám ani jednu zmrzlinku , len jednu jedinú bublinku v brušku.

maryah
25. mar 2010

jaaaaaaaaj moja, velmi ti drzim palce a nezabudni sa zo svojou bublinkou zhovarat a hladkat ju 😉 a to iste povedz aj drzhemu 🙂

nivejka
26. mar 2010

ahojte babuľky 🙂 🙂
sonulienkas ak ti to pomôže a povzbudí tak toto bolo moje 1.IVF a vložili mi 2 fazuľky ujala sa jedna a mrazáčikovia nám nezostali vôbec--teraz máme 5cm
maryah...ajoj.....ja si myslím,že asi je dobré ísť teraz hned na Ket pokiaľ si nabúchná ešte dostatočne hormonami....budem na teba myslieť... 🙂

denda1301
26. mar 2010

Ahojte babuľky ja sa pripájam tiež k vašej téme 🙂 Som 4deň po transfere 😉 v Martine v Heliose.Na prvý krát sa mi nepodarilo mat ani jedno oplodnené vajíčko (vybrali mi len 3 ☹ ☹ ☹ teraz sme to skusili a mala som zo 6 jedno oplodnené a to mi vložili.Rátam dni kedy si urobím tehotenský test.Robím doma všetko možné aj nemožné 😀 ,len aby som na to nemyslela.

maryah
26. mar 2010

caute baby, jeeej, opat sa nam to tu rozrasta 😵 😵 😵 😵 , teraz uz, ale budeme uspesne 🙂
maminky, no co, odpocivate a priberate?
denda, toto cakanie je velmi ubijajuce, bola som z toho unavena a zase budem cakat, ale teraz uz uspesne... ja som zacala, vlastne pokracujem v uceni angliny a trosku si zamestnat mysel... ty si teraz na PN?

denda1301
26. mar 2010

ja som na PN od januára .V oktobri som bola na IVF 1-krát a nepodarilo sa to(asi koli stresu z roboty)tak som sa nasrala a dala vypisať na pN

maryah
26. mar 2010

ty si od januara??? ja od februara. ako to zvladas? nie je ti dlho doma lebo mne je? kedy ides do prace? ja uz by som najradsej isla, ale bojim sa aby som nieco nepokaslala...

denda1301
26. mar 2010

skor sa mi nedalo prisť k PC 😉 mne dlho veru nie je presťahovali sme sa do Rd na Vianoce tak tu je robota nad hlavu.Ešte k tomu mame fenku,s ktorou musim chodi von aspon 4 krat za den-čurať 😀 😀 😀
ja už do robota nepojdem ak tehotenský test dopadne dobre,lebo budem na rizikovom.Už v minulosti som mala problemy s otehotnením(2potraty,1mimomaternicové) tak ma doktor nehá určite doma.Ty už maš vložene embrio?alebo len picháš injekcie?

denda1301
26. mar 2010

vie mi niekto povedať čo je to KET-ko????asi mi nedopaluje 😅 😅 😅

maryah
26. mar 2010

ja byvam na dedine, ale na byte... mam vychadzky tak sem-tam idem na prechadzku alebo na navstevu...
denda, ja som po neuspesnom IVF, 1.3. som mala transfer, ale nedopadlo to dobre, ale hned idem na KET, asi tak koncom buduceho tyzdna mam vklad (ak vsetko dobre dopadne, neviem nic blizsie este). no a KET je, ze ked ti po IVF ostanu nejake embryjka tak ti ich daju zmrazit a vlastne ten vklad rozmrazenych embryjok je KET... snad som ti to dobre vysvetlila, ale ak nie tak sa pytaj 🙂 ... ono toto umele oplodnenie je zaradene ako rizikove tehu, tiez ma necha na rizikovom... ale to mi bude jedno lebo sa budem tesit zo zmeny v mojom tele 😵 😵 😵

sonulienkas
26. mar 2010

čaute babulky, ja som teraz prišla z prace som poriadne unavená,myrayah diky za povzbudanie 🙂 , nivejka - ja to nechápem na 1. IVF som mala 18 vajíčok a z toho 9 sa oplodnilo,vložili mi 3 a otehotnela som. Teraz som stimulovala presne tak isto -tie isté davky Menopuru a mala som teraz len 4 vajíčka a len jedno sa oplodnilo-ja to nechápem ako je to možné, že som mala len 4 vajíčka , som z toho strašne nešťastná a mám pocit, že všetky tie hormony , čo povinne papam aj vkladám sú mi asi zbytočné.Asi som rezignovala. ☹

maryah
26. mar 2010

ajajaj, co to citam sonulienka 😠 , takto nesmies uvazovat a dopredu hovorit o tom, ze to nevyslo... este nevies ako to dopadlo, ale tes sa, ze mas v brusku bublinku, ktora potrebuje tvoju pozitivnu energiu a nie smutnu maminku... je to smutne, ale su aj take pary, ktore nemaju ani tu jednu bublinku tak sa tes aspon z tej jednej. jedna kocka mala vela folikov, ale len jedno vajko, to sa oplodnilo a aj sa uchytilo. hore hlavu, este je prilis skoro na negativne zavery... 🙂

sonulienkas
26. mar 2010

tak dobre , no však uvidíme 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre